Gönderen Konu: Ekim sonrası takviye kullanmak şart mı?  (Okunma sayısı 789 defa)

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası takviye kullanmak şart mı?
« : 05 Temmuz 2022, 08:11:08 »
Merhabalar, forumu tarayıp kesin bir şey bulamadığım için yeni konu açmak istedim. Başlıkta da bahsettiğim gibi Ekim sonrası herhangi bir hormon takviyesi vb kullanmak istemiyorum. Doğal beslenme ile bu iş çözülmez mi? Boşa mı emek harcamış olurum. Teşekkürler

ylmnatalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası takviye kullanmak şart mı?
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2022, 15:31:17 »
ben saç ekimimden sonra bioxcinin keratin complex takviyesi kullandım forte şampuanla beraber memnunum doktorum da tavsiye etmişti zaten bence zararı olmaz faydası olur öneririm :)

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2022, 18:17:54 »
ben saç ekimimden sonra bioxcinin keratin complex takviyesi kullandım forte şampuanla beraber memnunum doktorum da tavsiye etmişti zaten bence zararı olmaz faydası olur öneririm :)

Vitamin ve şampuan konusunda sıkıntım yok ama hormon baskılayıcı ilaçlara mesafeliyim. Solgar Biotin kullanmam yeterli olmaz mı?

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2022, 18:57:02 »
Herkesin merak ettiği bir soru. Ancak cevabı kesinlikle kişiden kişiye değişiyor. Zira herkesin kafasındaki kan dolaşımı aynı olmadığı gibi vücut tepkimeleri de aynı değil. Kimisinde takviyesiz orman gibi saç olurken gibi envai çeşit finansteride ürünü almasına DHT'yi baskılamasına rağmen makbul bir netice elde edemiyor. Bu sebeple kişi vücudunu ve reaksiyonlarını en iyi tespit edendir. Sorunun cevabı sizde.

suzy_q

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2022, 21:54:09 »
Herkesin merak ettiği bir soru. Ancak cevabı kesinlikle kişiden kişiye değişiyor. Zira herkesin kafasındaki kan dolaşımı aynı olmadığı gibi vücut tepkimeleri de aynı değil. Kimisinde takviyesiz orman gibi saç olurken gibi envai çeşit finansteride ürünü almasına DHT'yi baskılamasına rağmen makbul bir netice elde edemiyor. Bu sebeple kişi vücudunu ve reaksiyonlarını en iyi tespit edendir. Sorunun cevabı sizde.

Kesinlikle olması gereken bu, deneyip vücudunuzu test etmelisiniz ona göre aksiyon almalısınız

delenadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2022, 22:14:37 »
Kişiye göre değişir

Facebook Twitter Instagram