Gönderen Konu: SAÇ EKİMİNDEN SONRA PRP ŞART MI  (Okunma sayısı 1095 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: SAÇ EKİMİNDEN SONRA PRP ŞART MI
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2023, 23:19:45 »
 faydası elbet vardırda ekim hakkınla doğru ekildiyse prpsizde çıkar.ekilen saçın tutma oranına direk etken bence ekimin kalitesi.prp dokulme ilemucadele için daha çok ileriki yaslarda saçı guclu besleyen bir yontem.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2023, 03:13:58 »
Ekim esnasında yapılan prp faydalı ama sonrasında yapılanlardan çok medet ummamak lazım.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2023, 03:33:43 »
Ekim esnasında yapılan prp faydalı ama sonrasında yapılanlardan çok medet ummamak lazım.

Ekim esnasında yapıldı 25. Gündeyim tekrar yapılcak canım da tatlıdır biraz değmeyecekse hiç bulaşmiyim 😀 bu arada ekimi sedasyonlu yaptırdım canın tatlıysa nasıl ekim yaptırdın diye soracak olursan 😀

Yaren Ersönmez

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2023, 22:53:03 »
Ben 6 aydır düzenli yaptırdım, benimle beraber çalıştığım hastanede 2 arkadaş daha ektirmişti ve çevremdeki herkes bana hayretler içerisinde bakıyor. Diğer arkadaşlara göre çok daha iyi gelişti saçım. Prp bunda etkili miydi değil miydi bilemem ama ben tavsiye üzerine düzenli yaptım, faydası az olsa bile herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum

Serkan12345

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2023, 13:54:51 »
Ben 6 aydır düzenli yaptırdım, benimle beraber çalıştığım hastanede 2 arkadaş daha ektirmişti ve çevremdeki herkes bana hayretler içerisinde bakıyor. Diğer arkadaşlara göre çok daha iyi gelişti saçım. Prp bunda etkili miydi değil miydi bilemem ama ben tavsiye üzerine düzenli yaptım, faydası az olsa bile herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum

Merhaba, prp ücretiniz ne kadar? Saç ekim merkezim 4 seans için 2900 tl dedi. Uygun mu bilemedim. (Estethica saç ekim merkezi) Birde 4 seans 4 ay için mi yoksa 2 hafta aralıkla 2 + 2 şeklinde mi yapılacak tam söylemediler.

Kel Muallim

• Yeni üye
  • *
    • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2023, 00:34:31 »

Merhabalar sizce igf mi yoksa prp mi daha etkili...
  • Ekim Tarihi: 17.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3372
  • Yaşınız 51
  • Medikal Tedavi Nexium,cipro,prednol,coraspirin,BMH+3 şampuan,Pantenol,Actolin sprey,Booster saç bakım seti

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2023, 09:28:13 »
Selam arkadaşkar
Saç ekiminden sonra PRP'nin büyük bir faydası var mı ve şart mı sizce

şart olmasa da faydası mutlaka vardır. o kadar emek verdin, bence yaptır ayda bir seans

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2023, 09:04:39 »
Merhabalar sizce igf mi yoksa prp mi daha etkili...
igf.prpde rastgele iş yapıolar igfde buyume faktorleri ayırt edilio
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram