Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra prp ?  (Okunma sayısı 667 defa)

Subzero

• Hero Member
Saç ekiminden sonra prp ?
« : 30 Nisan 2021, 13:10:15 »
İyi günler arkadaşlar , yakında askere gideceğim ve askerden hemen sonrasına ekim gecirecegim , aklıma takılan bir soruyu sormak istedim , saç ekiminden sonra prp faydalı mı ? Çıkışları destekliyor mu ? 3 aydır finasterid kullanıyorum ekimden sonra da devam edeceğim prp ye gerek kalır mı finasterid kullanırken ? Kimisi ekimden sonra prp ye faydalı diyor kimisi boş iş diyor forumda araştırdığım kadarıyla sizler ne düşünüyorsunuz ?

explosen

• Hero Member
Ynt: Saç ekiminden sonra prp ?
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2021, 13:21:57 »
inan ki destekliyor ekim sonrası çıkışları bende çıkış yok gibiydi 2 inci ay prp oldum ertesi güne çıkışlar başladı varsa imkanın düzenli ol derim
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2021, 13:34:21 »
inan ki destekliyor ekim sonrası çıkışları bende çıkış yok gibiydi 2 inci ay prp oldum ertesi güne çıkışlar başladı varsa imkanın düzenli ol derim
ücret ne kadar prp nin , birde ay da bir defa mı yaptiriyorsunuz

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2021, 14:08:49 »
Prp düzgün yapılırsa bencede faydalı ama düzgün yapan merkez sayısı çok azdır diye tahmin ediyorum.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2021, 14:39:56 »
Prp düzgün yapılırsa bencede faydalı ama düzgün yapan merkez sayısı çok azdır diye tahmin ediyorum.
bencede , en azından dökülmeye değil de saç ekiminden sonra çıkışları desteklemek için faydalıdır diye düşünüyorum

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2021, 16:15:10 »
Prp iyileştirmeyi hızlandırıyor ama bence prp yi ekimden hemen sonra yapıldığı zaman çok etkili oluyor sonrasında aylar geçtikten sonra yapılan prp nin bir faydası olduğuna inanmıyorum.
Asuman hair ekimlerime bakın hemen ekimin akabinde yapılıyor prp ve sonrasında hiç birinde kızarıklık olmuyor Çabuk iyileşme olduğunun göstergesi bence.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2021, 16:57:29 »
 genel yaptıran memnun olmuyor ama minoxidil nasıl damarları açıp saçı besliyor saçı bir tek damardaki kan besler  buda kanı alıp gencleştirip kafaya geri veriyorlar saçlar genclikteki gibi besleniyor tabi siz zaten gencsiniz vitamin falanda atıyorlar içine aama prpnin daha etkilisi igf.prpde buyuke faktorlerini ayırt etmeden veriyorlar igfde buuyume faktorleri ayrıştırılıyor arada kaynamıyor onlar daha iyi veriliyor.saçın buyumesi onemli.bu tarz uygulamaları yapan merkez onemli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2021, 17:28:46 »
400 -600 tl arası değişiyor en yapotırdım ekım sonrası 60 ıncı gun cıvarı oldukca memnunum cıkıslar artırdı bı nebze gene yatırmayı düşünüyorum 2 ay sonra
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram