Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra PRP hakkında  (Okunma sayısı 683 defa)

GaMe10

• Hero Member
Saç ekiminden sonra PRP hakkında
« : 22 Ekim 2020, 21:48:11 »
Ekim sürecinde ne yapmam gerektiği bilgilerini aşağı yukarı öğrendim şimdi bu soracağım soru dışında
Ondan sonra Proscar ile saçı güçlendirirken ki süreçte ekim merkezine karar vermek ve şehir dışı olacağı için neler lazım onları araştıracağım

Sorum şu. Ekim şehir dışında olacak bu yüzden PRP'yi kendi şehrimde yaptırcam yani PRP açısından sorun yok merkez açısından çok var buralarda

Maddi durumum kısıtlı yani ben sadece 4 seans PRP yaptırmayı düşünüyorum o da ekimden sonra saçların çıkış yapacağı süreci hızlandırmak daha kalitesi olması için ve deriye iyi gelmesi için yaptıracağım
Galiba 2 hafta aralıklarla yapılıyor bu PRP. Sizden istediğim bana gün olarak söylemeniz

Eğer her şey sorunsuz ilerlerse ekimde. Tarihleri sallıyorum mesela 1.seansı 60. gün, 2.seansı 75. gün vs yaptır gibi tavsiye bekliyorum. Toplam 4 seans olacak bu yüzden bu 4 seansı en iyi süreçte yaptırmam lazım

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekiminden sonra PRP hakkında
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2020, 14:03:21 »
Benim ektirdiğim merkez 4 seans prp yaptı. Seanslar 1.ay 2.ay 3.ay 4.ay şeklindeydi geçenlerde son seansı yaptırdım. En iyisi nasıldır bilemem ama.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2020, 14:08:46 »
Benim ektirdiğim merkez 4 seans prp yaptı. Seanslar 1.ay 2.ay 3.ay 4.ay şeklindeydi geçenlerde son seansı yaptırdım. En iyisi nasıldır bilemem ama.

Teşekkürler hocam bu dediğin mantıklı gözüküyor

Peki PRP'ler bitince süreç bitene kadar ekstra bir sprey falan sıkacakmısın ekim yerlerine?

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2020, 16:11:02 »
Hayır herhangi bir şey kullanmayacağım.

Facebook Twitter Instagram