Gönderen Konu: Bedava saç serumu?  (Okunma sayısı 291 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Bedava saç serumu?
« : 16 Temmuz 2022, 10:02:41 »
TV de reklamını gördüm çok merwk ettim ilacı gönderiyorlar beğenmezsen ödeme yapmıyorsun begenirsen ise yararsa yapiyorsun reklam değildir kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın Elin ilacının reklamından banane sadece kullanan oldumu merak ediyorum değerlendirmeye gerek varmı abiler ilaç ismi Mesoplex

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Bedava saç serumu?
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2022, 10:24:40 »
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2022, 12:51:30 »
Sitesine girmiştim geçenlerde ama çok karışıktı

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2022, 12:58:05 »
Kardeşim sana içeriğini bilmediğin içine kürekle kimyasal katılmış losyon gönderseler ücretsiz sonra saç çıksa tüylenme yapsa ertesi ay sana afaki fiyattan set satsa ne kaybeder şahane pazarlama stratejisi.

Erkekler için saçı ve kuşu çok önemli petrollerde çikolata içecek satıyorlar merakla alıyorsun bir bakmışsın kuş canlanmış sonra almaya devam ediyorsun. Bakanlık bir liste yayınlıyor senin çikolatada kürekle sildenafil var :) aynı strateji olma ihtimali çok yüksek yoksa durduk yere kimse kimseye bedava günahını bile vermez bu zamanda
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2022, 13:00:46 »
Kardeşim sana içeriğini bilmediğin içine kürekle kimyasal katılmış losyon gönderseler ücretsiz sonra saç çıksa tüylenme yapsa ertesi ay sana afaki fiyattan set satsa ne kaybeder şahane pazarlama stratejisi.

Erkekler için saçı ve kuşu çok önemli petrollerde çikolata içecek satıyorlar merakla alıyorsun bir bakmışsın kuş canlanmış sonra almaya devam ediyorsun. Bakanlık bir liste yayınlıyor senin çikolatada kürekle sildenafil var :) aynı strateji olma ihtimali çok yüksek yoksa durduk yere kimse kimseye bedava günahını bile vermez bu zamanda

Tüm eczanelerde satılıyor yazmışlar bir de

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2022, 13:05:17 »
Uzak duralım en iyisi

Facebook Twitter Instagram