Gönderen Konu: 17 Yaş Dökülme - 4 Ay Xpecia Kullanımı  (Okunma sayısı 721 defa)

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
17 Yaş Dökülme - 4 Ay Xpecia Kullanımı
« : 20 Temmuz 2022, 13:47:09 »
İlk ay günde 2 ve diğer aylarda günde bir kez kullandım, eski saçıma profilimdeki eski konularımdan bakabilirsiniz fark var mı sizce? Ve tepedeki açıklık sizce saç gülü mü yoksa dökülme mi en çok orayı takıyorum kafaya? Günlük dökülmem 10 tel civarı ve hacmin arttığını hissediyorum saçlarımda.

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Ynt: 17 Yaş Dökülme - 4 Ay Xpecia Kullanımı
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2022, 01:36:41 »
Kardeşim o ilacı daha önce bende kullanmıştım ünv zamanlarında inan bi halta yaramadı menide sıvılaşma oldu ara arada alnımda alerji gibi bişey olup duruyordu boşa para verme bu ilaca

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2022, 17:55:43 »
İlk ay günde 2 ve diğer aylarda günde bir kez kullandım, eski saçıma profilimdeki eski konularımdan bakabilirsiniz fark var mı sizce? Ve tepedeki açıklık sizce saç gülü mü yoksa dökülme mi en çok orayı takıyorum kafaya? Günlük dökülmem 10 tel civarı ve hacmin arttığını hissediyorum saçlarımda.

Tam arka tepeden son çektiğin resim saç gülü görünüyor ama önden çektiğin açıklık görünen yer açıdan dolayı saç gülünün hemen hemen olması gereken yerin dışında gibi duruyor bana Gül'ün ileriye doğru olan tarafına doğru açılma var gibi geldi ama resim yanılması olabilir dediğim gibi saça gelince ben 33 yaşındayım saç yapisi olarak aynıyız benimki daha siyah sadece bu yaşta korumaya başla derim ama takıntı ve stres yapmadan yapmanı tavsiye ederim xpecia bence gayet erken dönem için doğru bir seçim hicbirsey olmasa vitamin ve oranları gayet iyi saçının on bölgeleri gayet iyi yaşında gereği on bolgelerde hiç bir sıkıntı yok yaş gereği sadece masajı sıkı tut beslenmene dikkat uyku düzeni ve stresten uzak.

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2022, 11:42:41 »
Gündüz direkt ışık vurmadan görüntüde bu şekilde, 2 günlük yağlı hali. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için uymaya çalışacağım. Alttaki ikisi de yeni yıkanmış hali.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2022, 13:52:19 Gönderen: Paradox0 »
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

Facebook Twitter Instagram