Gönderen Konu: Saç ekimi 8.ay  (Okunma sayısı 351 defa)

murattarum

• Hero Member
Saç ekimi 8.ay
« : 08 Ağustos 2022, 10:25:09 »
Merhaba arkadaslar 8.ay dan sonra cikislar olurmu yada 8.ay dan sonra ne beklemeliyiz.hafif bosluklar var on cizgide on cizgide hareketlenmeler olurmu 8 aydan sonra birde kalinlasma on cizgiyi daha toparlak gosterirmi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: 8.ay
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2022, 03:23:20 »
Kişiden kişiye değişmekle beraber genelde olur.
Kimse şak diye "olmaz" diyemez.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2022, 13:24:29 »
8 ile 10 ay arası olur ama daha çok saçların arasındaki kıl kıvamında olan saçlar kalınlaşır bunlarda çoklu grefler oluyor genelde kısaca iyi bir hacim olur
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2022, 13:42:52 »
Oda kapaticilik saglar sanirim on cizgi tarafi tek greftli oldugu icin ciliz oldumu kapaticilik tam istedigim gibi  olmuyor.bir tik kalinlasmasi lazim
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2022, 17:02:23 »
%10 - 15'lik bir gelişme daha olabilir çıkışlarda. Ama saçın kalınlaşma süresi 12 - 15. aylara kadar sürebilir. Tam form aldıktan sonra gördüğünüz boşluklar kapanabilir. Elinizi attığınızda saç ekiminde ne zaman yapaylık hissetmiyorsanız ekim saçlarında o zaman saçlarınız form almış demektir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram