Gönderen Konu: Saç ekimi sizce bende ne kadar sağlıklı olur?  (Okunma sayısı 391 defa)

cml85

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sizce bende ne kadar sağlıklı olur?
« : 28 Ağustos 2022, 14:16:36 »
Arkadaşlar merhaba, saç ekimi yaptıracağım artık 2 yıldır oyalıyorum kendimi artık karar verdim. 37 yaşındayım. Yaklaşık 12 yıldır saçım dökülüyor. Resimlerde gördüğünüz üzere epey bir açık alanım var. Donör alanlarımın kötü olmadığını düşünüyorum ama maalesef saç tellerim ince açık renkli. Birkaç hekim ile görüştüm 2 seferde başarılı olacağını söylediler. Sizce ne kadar başarı elde edilir?

vict0ry

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sizce bende ne kadar sağlıklı olur?
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2022, 15:37:41 »
Çok da güzel olur belki 2 seans gerekebilir oda belki. Güzel bir  yer araştır merdiven altı yerlerde yaptırma. Forumda açılan konulara bak ona göre kararını ver.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2022, 13:15:52 »
Donör güzel ama iki ekim
Tek ekim düşünüyorum dersen üzgünüm tavsiye etmem.
İyi sonuçta zor alırsın

2 ekim düşünmelisin riski en düşük seviyeye indirip önemli olan iyi güzel bir sonuç demelisin.

İlk ekim ön orta
İkinci ekim sakal testekli tepe

1 sene arayla donörde güzel

Bu süreçte kullanman gereken ilaçları araştır forumda konulara bak yorum yaz kim ne kullanıyor iyi incele bunlar önemli.

Ve saç ekim merkezine iyi karar ver hata şansın yok
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2022, 14:11:09 »
Donorun iyi zaten donoru gur ve kalin telli olanlarin genelde basarili olur.ekimin gelecegi donorden bellidir.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2022, 01:20:01 »
Donör bölgen güçlü hocam bu durumu iyi değerlendir .Ektireceğin yere iyi karar ver bir çuval incir berbat olmasın .Ekim merkezlerinin ağzına değil yaptıkları işe bak .Çoğunun dilleri burunlarına varıyor ama iş ekime gelince cahil cühela iş yapıyorlar .Forumda çok araştırma yapıp ona göre  tercih yapan kişilerin gittiği merkezleri önceliğe al .Ekim merkezi iş bilen bir yer olursa iyi sonuç alman bu donörle işten bile değil

Facebook Twitter Instagram