Gönderen Konu: Sonunda bende başladım Finasteride  (Okunma sayısı 871 defa)

collm78

• Yeni üye
  • *
Sonunda bende başladım Finasteride
« : 24 Haziran 2022, 17:59:24 »
Selamlar

Bende tedaviye başlamış bulunmaktayım ,  Finasterid + saç için destek hapı(xpecia benzeri) + dermaroller + birkaç şey daha kullanmaya başladım

1 ay önceki saçımın fotoğrafını ekledim. Umarım birkaç aya veya yıla sonuç alırım ,

Andrea

• Hero Member
Ynt: Sonunda bende başladım Finasteride
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2022, 18:00:46 »
Hadi hakkında hayırlısı olsun abi gelişmeleri takip edeceğim.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2022, 23:56:34 »
Konunu takipteyim kardeşim umarım güzel sonuç alırsın ,tedavine saç masajıda eklersen çok iyi olur.
Bu arada hem finans hem xpecia ikisi ağır gelebilir dikkat et derim öncelikle tek başına finans denemen duruma göre yetersiz gelirse xpecia eklemek daha mantıklı olur.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2022, 00:16:14 »
Konunu takipteyim kardeşim umarım güzel sonuç alırsın ,tedavine saç masajıda eklersen çok iyi olur.
Bu arada hem finans hem xpecia ikisi ağır gelebilir dikkat et derim öncelikle tek başına finans denemen duruma göre yetersiz gelirse xpecia eklemek daha mantıklı olur.
aynen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

collm78

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2022, 00:46:41 »

Teşekkürler Alpha

Saç masajı da yapıyorum  , yazmayı unutmuşum , kafa derisi için masaj aleti  var tarak gibi uzun fırçalı onu kullanıyorum.

Finasteride + Xpecia benzeri saç için destekleyici hap  ikisi birlikte daha bir yan etki veya değişiklik hissetmedim. Xpecia benzeri destekleyici hap ın içinde birçok faydalı şeyler bulunuyor onların etkisi çoktur diye düşünüyorum. Finasteride + xpecia ikisinin ağır gelmesini düşünmenizin nedeni xpecia içinde de testosteronun dht ye çevrilmesini önleyen bitkisel madde olan cüce palmiye midir ?
Bir de benim destekleyici hapta  Metil sülfonil metan  (msm) , bamboo stem extract (Türkçesine baktım bulamadım ) phosphatidic acid ( Türkçesi galiba fosfatidik asit) selenium select ve  zinc, biotin, msm, at kuyruğu bulunuyor ,  içindekiler bölümünün resmini şuraya koyayım ama bu hapı değiştirmeyi düşünüyorum bir de destekleyici hapın ağır geldiğini anlamanın bir yolu var mı ona göre hapı kullanmayı bırakıyım.
  • Yaşınız 27

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2022, 07:29:37 »
Minox+fin ile vertexi büyük ölçüde toparlarsınız büyük ihtimalle. Ama ön saç çizgisi ve şakakları ekimden başkası kurtarmaz gibi duruyor.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2022, 10:34:56 »
Eğer yan etkiden çekiniyorsanız bence finasterid ile birlikte saw palmetto içeren tabletleri birlikte kullanmayın. Kullanacaksanız da kadınlar için olan tabletleri deneyebilirsiniz çünkü içerikte saw palmetto oranı daha düşüktür bazılarında hiç olmuyor.  Xpecia nın içinde ayrıca Soya İsoflavonu da var, bu etken de kağıt üzerinde dht baskılar. Yan etki görüp görmediğinizi anlamak için bir kaç ay kullanmanız gerekir. İlacı kullanırken kafanızı bu konuya fazla takarsanız psikolojik olarak yan etki görebilirsiniz, bilginiz olsun.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

collm78

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2022, 15:32:17 »
cevaplar için teşekkürler,  1 kutu destekleyici hap bitti, saw palmeto veya başka bir dht baskılayıcı içerik olmayan bir hap ile yola devam ediceğim

saolun
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram