Gönderen Konu: Finasteride başladım günlük 1mg  (Okunma sayısı 1047 defa)

Vestel33

• Yeni üye
  • *
Finasteride başladım günlük 1mg
« : 01 Nisan 2024, 08:46:04 »
Herkese merhaba bir süredir forumu takip ediyorum bugün itibariyle 1mg finasteride başladım 27 yaşındayım saç dökülmem 18 yaşında başladı incelme şeklinde devam ediyor daha önce farklı bı tedavi uygulamamıştım . Yorumlarınızı merak ediyorum özellikle hintell ve duck fikirlerini belirtirse memnun olurum

Vestel33

• Yeni üye
  • *
Ynt: Finasteride başladım günlük 1mg
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2024, 08:47:30 »
Herkese merhaba bir süredir forumu takip ediyorum bugün itibariyle 1mg finasteride başladım 27 yaşındayım saç dökülmem 18 yaşında başladı incelme şeklinde devam ediyor daha önce farklı bı tedavi uygulamamıştım . Yorumlarınızı merak ediyorum özellikle hintell ve duck fikirlerini belirtirse memnun olurum
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Finhair finasteride 1mg

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2024, 00:19:59 »
Güzel sonuçlar alırsınız inşallah.
İlk 2 ay dökülmelerde artışlar görülebilir korkmayın ince kötü saçlar dökülüp kalınlar çıkacak. Gözle görülür belirtileri 6.aydan itibaren verecektir (istisnalar hariç).
Süreci her ay fotoğraf ile forumda paylaşabilir misiniz? Fin kullanmak isteyenlerde fikir oluşsun.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2024, 01:23:30 »
alper'e katılıyorum inşallah güzel sonuç alacaksınız

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Vestel33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2024, 08:45:33 »
Eczaneden bunu temin ettim aldığım iki gün boyunca sol testisimde bir baskı hissediyorum bunun forumdan okuduğum kadarıyla normal olduğunu düşünüyorum ne kadar sürer bu , birde başlarda artan dökülme saçın çok daha kötü görünmesine sebep olur mu yani çok daha seyrek bı görüntü yaratır mı bilginiz var mı
  • Yaşınız 27

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2024, 15:51:15 »
Eczaneden bunu temin ettim aldığım iki gün boyunca sol testisimde bir baskı hissediyorum bunun forumdan okuduğum kadarıyla normal olduğunu düşünüyorum ne kadar sürer bu , birde başlarda artan dökülme saçın çok daha kötü görünmesine sebep olur mu yani çok daha seyrek bı görüntü yaratır mı bilginiz var mı
Dökülme oranına bağlı yani çok dökülürse seyrekleşebilir fakat hemen ardından yeni saçlar çıkacağı için o seyrek görüntü çok kısıtlı süre orada olacak.
Testisde baskı ilk haftalarda görülebilir fakat sürekli olarak devam ederse MG düşürün.
  • Yaşınız 22

kurogiri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Nisan 2024, 18:48:53 »
proscar neden kullanmıyorsunuz
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi proscar 1/4 , magnezyum, d3k2, demir

Vestel33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Nisan 2024, 18:52:23 »
Aslında proscar da kullanmayı düşündüm fakat hem eşit bölememekten korktum hem de yan etki görürsem acaba eşit bölememekten mi kaynaklı diye düşünmemek için direkt 1 mg olarak kullanmak istedim .
  • Yaşınız 27

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2024, 02:41:08 »
Aslında proscar da kullanmayı düşündüm fakat hem eşit bölememekten korktum hem de yan etki görürsem acaba eşit bölememekten mi kaynaklı diye düşünmemek için direkt 1 mg olarak kullanmak istedim .
Proscarı 1gr bölüp geri kalanı çöpe atabilirsiniz bu şekilde 1 ay idare ediyor zaten yan etki olayınında onla alakası yok fakat tabi her ay 1k vermekten zorlanmıyorsanız durumunuz elveriyorsa hazır almak en iyisi.
  • Yaşınız 22

follically_challenged

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Nisan 2024, 21:26:58 »

Hocam icindeki tablet gibi seyin ustunde Fransizca yazilar var mi? Daha once aldiklarimda Fransizca yazilar oluyordu. Bugun aldigimda yok.

Vestel33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 06 Nisan 2024, 00:14:22 »
Aynı marka mı benimkinde de Fransız bir şeyler yazmıyor hocam siz ne zamandır kullanıyorsunuz
  • Yaşınız 27

Vestel33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2024, 20:41:32 »
Finasteride kullandıktan sonra sadece sol koltuk altımda birkaç sivilce farkettim biraz ağrı yaptı bu bir yan etki mi başka yaşayan var mıdır
  • Yaşınız 27

Raideren

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2024, 02:26:41 »
Finasteride kullandıktan sonra sadece sol koltuk altımda birkaç sivilce farkettim biraz ağrı yaptı bu bir yan etki mi başka yaşayan var mıdır
Son durum nedir?

İLİZAROV

• Sr. Member
  • İnstagram - cugasvl
« Yanıtla #13 : 25 Nisan 2024, 03:29:29 »
Kardeşim siz psikolojik hastamınısız tövbe estrafurullah,bu nasıl bir paranoya ? Başınıza ne gelse finasteride kullandığınız için olduğunu düşünüyorsunuz ,Bence Fenerbahçenin bu sene şampiyon olamıcak olmasındanda finasteride sorumlu.  Şaka gibisiniz hey Allahım ya

Vestel33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 25 Nisan 2024, 07:07:28 »
Sorduk sadece başkan niye bu kadar ters yaptın
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram