Gönderen Konu: Finasteride+Xpecia Başladım  (Okunma sayısı 778 defa)

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
Finasteride+Xpecia Başladım
« : 30 Mayıs 2022, 18:03:19 »
Arkadaşlar yaşım 21 saçlarımın fotoğraflarını koyuyorum. Bu saç için Proscar Finasteride 1/4 + Xpecia + Dermaroller ve Bioblas şampuan aldım kullanıcam. Bana tavsiye verir misiniz mesela Xpecia günde kaç kez kullanayım ve Dermaroller haftada kaç kez kaç dakika kullanayım. Yardımlarınızı bekliyorum ve sizce saçımda işe yarar mı bu ürünler ne kadar sürede faydasını görürüm. Ayrıca yan etkiler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kullandıkça yan etkiler ve saç gelişimim hakkında gerekli güncellemeleri yapacağım.

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
Ynt: Finasteride+Xpecia Başladım
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2022, 19:57:51 »
Yok mu bilen kimse

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2022, 20:28:11 »
Dostum yanlış hatırlamıyorsam daha önce 2 kez bu konuyu açtın,dutasterid kullanacağını söylemiştin,fikirlerimizi söyledik,hatta ben de çok şey söyledim.
Ama tekrar söyleyeyim,minoxidilsiz bu saçı toparlayacağını düşünmüyorum,finansteridle ve xpeciayla bu seviyede saçı toparlayanı yurt içi-yurt dışı hiç görmedim sen toparlarsan dünya rekoru kırarsın yani o derece.Belki minoxla ama onda da super responder yani muhteşem alıcı olman lazım,dermarollerı herkes değişik sıklıkta kullanır,değişik faydalar alır,tüm tedavi etki dereceleri şahsidir,yani sana kaç ayda hangi tedavinin ne kadar iyi geleceğini kim bilsin? Anca tavsiye verirler,o da bünyen kabul ederse sonuçlanır,insanların tavsiyelerinden ziyade medikal tedavi hikayeleri kısmında insanlar ne kullanmış ne sonuç almış onlara bak taklit et onları..
Yani burda sana 'şunu kullan 6 ay sonra saçın şöyle okur' diyebilecek biri yok,çünkü öyle birşey yok,etki görmeyen de çok zaten kelin merhemi olsa kendi kafasına sürer.
Allah şifa versin.
  • Yaşınız 31

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2022, 20:53:58 »
Dostum yanlış hatırlamıyorsam daha önce 2 kez bu konuyu açtın,dutasterid kullanacağını söylemiştin,fikirlerimizi söyledik,hatta ben de çok şey söyledim.
Ama tekrar söyleyeyim,minoxidilsiz bu saçı toparlayacağını düşünmüyorum,finansteridle ve xpeciayla bu seviyede saçı toparlayanı yurt içi-yurt dışı hiç görmedim sen toparlarsan dünya rekoru kırarsın yani o derece.Belki minoxla ama onda da super responder yani muhteşem alıcı olman lazım,dermarollerı herkes değişik sıklıkta kullanır,değişik faydalar alır,tüm tedavi etki dereceleri şahsidir,yani sana kaç ayda hangi tedavinin ne kadar iyi geleceğini kim bilsin? Anca tavsiye verirler,o da bünyen kabul ederse sonuçlanır,insanların tavsiyelerinden ziyade medikal tedavi hikayeleri kısmında insanlar ne kullanmış ne sonuç almış onlara bak taklit et onları..
Yani burda sana 'şunu kullan 6 ay sonra saçın şöyle okur' diyebilecek biri yok,çünkü öyle birşey yok,etki görmeyen de çok zaten kelin merhemi olsa kendi kafasına sürer.
Allah şifa versin.
Abi ben de çok araştırdım dediğin şekilde düşünüyorum yani minoxsuz etkisi az olacak ve bu yaşta bunca yan etkisi olan finasteride kullanmaya değmez ayrıca xpecia da bir hap sonuçta onu da çok çok az etkisi var diye vücuduma sokmak istemiyorum. Minox için ise kullansam dahi ahım şahım bir sonuç alamam çünkü saçımın hali ortada ayrıca fiyatı yüksek ve ben kendimi tanıyorsam eğer 1 ay sonra kullanmaktan bıktım der bırakırım. Bu sebeplerden dolayı aldığım ürünleri iade edeceğim açıkçası kullanmaya korktum biraz da ve benim için saç konusu burada bitmiştir. Benim için saç işi geçti artık saçlarım çok kötü hale geldi zaten bu şekilde gidebildiği yere kadar gitsinler belki ilerde ekim yaparım. Hayatımda önem sırası yaptığımda saçım altta kalıyor yani çok da önemli değil. Yeni bir karar aldım saçlarımı çok kısa tutup sakal uzatıp iyi bir vücut yapacağım. Hem bu şekilde kendime her açıdan fayda sağlamış olurum.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2022, 21:12:02 »
İnanırmısın kardeşim en güzeli,çevremde çok kel var kazıtmışlar kafayı işinde gücünde hepsi,canlılar,enerjikler,hayatını yaşıyorlar,hatta bazıları çok çapkın,makina gibi çalışıyorlar 😃 Sohbetleriyle,enerjileriyle,kültürleriyle,tarzlarıyla unutturuyorlar çevrelerine kelliğini ve çok mutlular.Aslında problem kellik değil kelliği kafaya takma durumu.
Benim için önemli değil diyorsan en güzeli,ama son 1 şans vereceğim kendime diyosan günde 1 kez 8/10 fıs minox,günde 1 finans,haftada 2 dermayı totalde 6 ay deneyip duruma bakıp sonra kapatabilirsin,hem çok zahmetli olmaz hem de maliyeti 250 lira falan anca eder totalde baktın olmuyor sonra kapatırsın,tercih senin.
  • Yaşınız 31

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2022, 21:33:52 »
İnanırmısın kardeşim en güzeli,çevremde çok kel var kazıtmışlar kafayı işinde gücünde hepsi,canlılar,enerjikler,hayatını yaşıyorlar,hatta bazıları çok çapkın,makina gibi çalışıyorlar 😃 Sohbetleriyle,enerjileriyle,kültürleriyle,tarzlarıyla unutturuyorlar çevrelerine kelliğini ve çok mutlular.Aslında problem kellik değil kelliği kafaya takma durumu.
Benim için önemli değil diyorsan en güzeli,ama son 1 şans vereceğim kendime diyosan günde 1 kez 8/10 fıs minox,günde 1 finans,haftada 2 dermayı totalde 6 ay deneyip duruma bakıp sonra kapatabilirsin,hem çok zahmetli olmaz hem de maliyeti 250 lira falan anca eder totalde baktın olmuyor sonra kapatırsın,tercih senin.
Çok doğru dedin abi problem kellik değil bunu kafaya takmak. Bir şans verebilirdim fakat şuan üniversiteye hazırlanıyorum unutkanlık ve psikolojik yan etkileri de varmış yani sınav dönemi çok problem olur eğer bir yan etki götürsem.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2022, 21:53:10 »
Ama bir gün saçların için tekrar bir şeyler yapmak istersen çok geç kalırsın.Bazen insanlar şuan aldıkları kararları değiştirebiliyorlar.Sen tedavini gene uygula olmazsa olmaz.Xpecia + fin yerine ya sadece birini kullan ya da direk avodart kullan.İkisi bir arada gereksiz.Minoxidilde sabah kullanacaklar için dert gece 5dkını bile almıyor.Bilmiyorum gene senin kararında ilerde ekim yaptıracak saçta kalmayabilir.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2022, 21:55:16 »
Ama bir gün saçların için tekrar bir şeyler yapmak istersen çok geç kalırsın.Bazen insanlar şuan aldıkları kararları değiştirebiliyorlar.Sen tedavini gene uygula olmazsa olmaz.Xpecia + fin yerine ya sadece birini kullan ya da direk avodart kullan.İkisi bir arada gereksiz.Minoxidilde sabah kullanacaklar için dert gece 5dkını bile almıyor.Bilmiyorum gene senin kararında ilerde ekim yaptıracak saçta kalmayabilir.
Sadece xpecia kullansam yanında dermaroller ve düzgün bir şampuan etkisi olur mu ki ? Yani minoxil ve fin olmayacak. Çünkü finasteride kullanmak istemiyorum yan etkilerinden dönemi bir de sınava hazırlanıyorum o yüzden problem olur.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Mayıs 2022, 22:04:28 »
Kardeşim hadi senin hatrına olsun demek isterdik ama maalesef, fin+minox bile kullansan belki olmayacak sen xpecia diyorsun 😃 saçının durumunu biliyorsun,vitaminle nw6 düzelir mi sence? Düzelse burda bu kadar adamın işi ne ve niye saç ektirsin? Cevabını bildiğin sorular soruyorsun.Finasterid almıyacaksan paranı boşa harcama derim ben
  • Yaşınız 31

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 30 Mayıs 2022, 22:06:35 »
Kardeşim hadi senin hatrına olsun demek isterdik ama maalesef, fin+minox bile kullansan belki olmayacak sen xpecia diyorsun 😃 saçının durumunu biliyorsun,vitaminle nw6 düzelir mi sence? Düzelse burda bu kadar adamın işi ne ve niye saç ektirsin? Cevabını bildiğin sorular soruyorsun.Finasterid almıyacaksan paranı boşa harcama derim ben
Valla abi doğru vitaminle olsa bu kadar adamın ne işi var en iyisi böyle devam yoksa psikolojim de bozulucak 😂😂

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Mayıs 2022, 23:28:10 »
Sadece xpecia kullansam yanında dermaroller ve düzgün bir şampuan etkisi olur mu ki ? Yani minoxil ve fin olmayacak. Çünkü finasteride kullanmak istemiyorum yan etkilerinden dönemi bir de sınava hazırlanıyorum o yüzden problem olur.

Sınavdan sonra başlarsın.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram