Gönderen Konu: Sizce ne yapmalıyım dostlar  (Okunma sayısı 375 defa)

Poafly

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce ne yapmalıyım dostlar
« : 08 Eylül 2022, 21:42:32 »
Arkadaşlar öncelikle yaşım 21 saçlarımda dökülme şakallarda açılma var  finasterid başlamayı düşünüyorum ama askere gitme durumum var ve orda kullanamam büyük ihtimal saçlar daha çok dökülücek askerde kullanabilirsin veya kullanamazsın gibi fikri olan varmı yardımcı olursanız çok memnun olurum fotoğraflarda tarihler yazmakta çevremdekiler abarttığımıda söylüyor ama şakaklar açılıyor  askerde agresif dökülme olursa hepsini kaybetmekten korkuyorum saç ekimi mantıklımı fikirleriniz çok önemli tarih yazmayan fotoğraflar NOT:tarih yazmayan fotoğraflar  bugün çekildi 

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: Sizce ne yapmalıyım dostlar
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2022, 17:59:31 »
Askerde bir şekilde gizleyerek kullanabilirsin çok bir sıkıntı olmaz ama garanti olsun dersen öncesinde bir doktora reçetesini yazdırarak bunu yanında götürürsen bir sorun olmaz.
Bu konuyu kafanda çok büyütmüşsün.

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2022, 21:16:40 »
Gorurlerse askerde kullandırmazlar o ilacı, reçete ile yazdırırsan bir şekilde revirden ilacını içmeye gidersin tabi yada ilacı gizli sokarsın kullanırsında bitince nasıl temin edersin öyle bilmiyorum

Poafly

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2022, 18:30:30 »
Askerde bir şekilde gizleyerek kullanabilirsin çok bir sıkıntı olmaz ama garanti olsun dersen öncesinde bir doktora reçetesini yazdırarak bunu yanında götürürsen bir sorun olmaz.
Bu konuyu kafanda çok büyütmüşsün.
cevapladın için sağol dökülme son 2 yıla göre aynımı ona karar veremedim askerde de saçları kaybetmekten korktum burda ilaçla bir şekilde yavaşlatabiliyosun en azından oradayken çok zor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2022, 23:00:37 »
 askerdede gunde 5 dk masaj yaparsın gelince finasterid eklersin dermoller eklersin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram