Gönderen Konu: 2 günde bir  (Okunma sayısı 519 defa)

muroreis

• Hero Member
2 günde bir
« : 12 Ekim 2022, 00:09:45 »
Normalde her gün 1/4 finasterid kullanırım geçen akşam evde olmadığım için kullanamadim ertesi gün kullandim yani 2 günde 1 kullanmış oldum ve tesadüf mü bilmiyorum saçlarım daha canlı ve dökülme baya azdı acaba 2 günde 1 kullanmak daha mı etkili yada kişiden kişiye değişir mi böyle bir kullanim şekli fayda gösterir mi , tam 6 aydır fin kullanıyorum hiç tatmin edici bir etki görmedim biraz kalite artmıştır biraz da dökülme azalmıştır o kadar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 2 günde bir
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2022, 05:35:13 »
2 günde böyle bir gelişme olmaz
Ama kendini daha iyi hissedeceksen böyle kullan
Global Moderator

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2022, 16:26:16 »
2 günde böyle bir gelişme olmaz
Ama kendini daha iyi hissedeceksen böyle kullan
Anladım peki 2gunde1 kullanmak etkiyi düşürür mü , bilmiyorum 6 ay oldu acele etmemeye çalışıyorum ama az bı sure değil , ani bir kararla dutas geçmeyi bile düşündüm
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2022, 21:36:16 »
Sac durumunu atar mısın
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2022, 00:52:52 »
Sac durumunu atar mısın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27835.0

Bu konuda fotolar mevcut , gelen yorumlardan dolayi şuanlik yeni foto güncellemesi yapmicam
Her gün 1/4 proscar 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2022, 03:42:43 »
Anladım peki 2gunde1 kullanmak etkiyi düşürür mü , bilmiyorum 6 ay oldu acele etmemeye çalışıyorum ama az bı sure değil , ani bir kararla dutas geçmeyi bile düşündüm

Etkiyi düşürür mü buna cevap vermek çok zor çünkü şu an sana bu ilacın ne kadar fayda ettiğini bilmiyoruz bazılarına çok az fayda ediyor bazılarına çok fazla yani sana çok fazla fayda ediyorsa iki günde bir kullansan bile gayet ciddi bir fayda sağlar ama tabi şu var bu ilaç 24 saatte 1 alınması gerekiyor baskılığı oranın sahibi tutabilmek için yani dalgalanma yapmasın hormonlarda.

Şu da var sen böyle kullanmak istiyorsan böyle kullan ya da saçların belli bir kaliteye ulaştıktan sonra iki günde bir al önce o kaliteyi hisset ondan sonra bu şekilde bir uygulama yapsam daha iyi olabilir yani kısaca herkesin kendi kararı çok fazla müdahale etmek istemiyorum
Global Moderator

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2022, 11:30:57 »
Etkiyi düşürür mü buna cevap vermek çok zor çünkü şu an sana bu ilacın ne kadar fayda ettiğini bilmiyoruz bazılarına çok az fayda ediyor bazılarına çok fazla yani sana çok fazla fayda ediyorsa iki günde bir kullansan bile gayet ciddi bir fayda sağlar ama tabi şu var bu ilaç 24 saatte 1 alınması gerekiyor baskılığı oranın sahibi tutabilmek için yani dalgalanma yapmasın hormonlarda.

Şu da var sen böyle kullanmak istiyorsan böyle kullan ya da saçların belli bir kaliteye ulaştıktan sonra iki günde bir al önce o kaliteyi hisset ondan sonra bu şekilde bir uygulama yapsam daha iyi olabilir yani kısaca herkesin kendi kararı çok fazla müdahale etmek istemiyorum
Anladım teşekkür ederim
Her gün 1/4 proscar 

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2022, 10:30:56 »
2 günde 1 kullanabilirsin. İlk dozdan sonra ilaç 3 gün dht’yi aynı seviyede baskılıyor sonra dht de artış başlıyor. Herhangi bir sorun olmaz. Bu da sadece 1 doz alındıktan sonraki günlerde dht seviyeleri
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2022, 19:13:08 »
Normalde her gün 1/4 finasterid kullanırım geçen akşam evde olmadığım için kullanamadim ertesi gün kullandim yani 2 günde 1 kullanmış oldum ve tesadüf mü bilmiyorum saçlarım daha canlı ve dökülme baya azdı acaba 2 günde 1 kullanmak daha mı etkili yada kişiden kişiye değişir mi böyle bir kullanim şekli fayda gösterir mi , tam 6 aydır fin kullanıyorum hiç tatmin edici bir etki görmedim biraz kalite artmıştır biraz da dökülme azalmıştır o kadar
Son arkadaşın dediği şey doğru,her gün kullanmakla arasında pek fark olmaz hatta yan etkilerini azaltıyo yanma batma da dahil azalır

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Ekim 2022, 19:48:25 »
Son arkadaşın dediği şey doğru,her gün kullanmakla arasında pek fark olmaz hatta yan etkilerini azaltıyo yanma batma da dahil azalır
Kullanım sıklığını azaltmak aga belirtilerini nasıl azaltabilir şuan bunu mantığa sığdırmaya çalışıyorum çok garip:D
Her gün 1/4 proscar 

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2022, 20:15:04 »
Kullanım sıklığını azaltmak aga belirtilerini nasıl azaltabilir şuan bunu mantığa sığdırmaya çalışıyorum çok garip:D
fin kullanmadığın dönemde batmalar yaşıyorsan mantıklı ama ben saçlarım seneler içinde açılırken bile hiçbir batma hissi yaşamadım fini her gün kullanırken oluyodu o yüzden ona aga belirtisi mi denmeli bilmiyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2022, 20:27:04 »
 dht gunluk salgılanıyor.ilaç saçlı deride yuzde 40 baskılar.içerden hormonu baskılıon dısardanda saçı besle.proscar yeterli.dısardanda dermoller yada gunde 5 dk masaj yap.ilacın etkisi genetik kodlanmış dokulmenin agresifliğine gore belli olur.hafifse daha çok işe yarar çok agresifse yuzde 40 baskılasa geri kalan agresif yuzde60 saçı mahvedebiliyor o zaman ilaç bir işe yaramıyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2022, 20:34:53 »
Neyse sonuç olarak şunu diyeyim (ben de foruma fazla bakmıyorum artık görmeyebilirim konudaki tartışmanın güncel devamını ) her gün kullanmana gerek yok haftada 3 veya 4 de aynı etkiyi verir saçındaki dht 24saatte hemen eski seviyesine yükselmiyor, senelerce devam ettiğinde zaten saçlarını korumuş olursun her gün kullanmasan da

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2022, 20:46:37 »
youtube’da the hairloss show adlı kanaldaki doktorlar da hastalarına haftada 3 defa finas kullandırdıklarını ve çok iyi sonuçlar aldıklarını söylüyor yani bir fark yok sadece psikolojik olarak daha iyi hissedersin
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Ekim 2022, 21:01:19 »
Anladım yorumlarıniz için teşekkürler , James senin yorumuna da cevap vereyim ben Fin kullanmadan önce yanma batma yaşıyodum , şimdi %70-80 oranında azaldı diyebilirim bazen %40-50 oranına düşüyor bakalım nasip bı ay boyunca haftada 3-4 kere kullancam
Her gün 1/4 proscar 

Facebook Twitter Instagram