Gönderen Konu: Saç Öncesi Hazırlık ve Ön Saç Çizgisinin Belirlenmesi  (Okunma sayısı 831 defa)

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba, yıllardır düşünmenin ve aylardır araştırmanın sonucunda artık bende saç ektiriyorum. Ankarada yaşıyorum ve 26 yaşındayım. Forumda araştırmalarım sonucu Şahin Çelik ile saç ektirmeye karar verdim. Saç ekimi için randevumu aldım. Ön konuşmayı yaptık ve ön saç çizgisi belirledi. Ön saç çizgisi konusunda fikirlerinizi merak ediyorum. 2 günde 1 1.25 fin kullanıyorum günde 1 AGA-E. Başka destekleyici tavsiyeniz var mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Öncesi Hazırlık ve Ön Saç Çizgisinin Belirlenmesi
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2022, 11:11:53 »
Kendi saçların öok zayıf dökülmen devam edecek sonra ekimden memnun olmadım deme dostum güçlendir öyle ekime karar ver
Global Moderator

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2022, 11:15:45 »
Kendi saçların öok zayıf dökülmen devam edecek sonra ekimden memnun olmadım deme dostum güçlendir öyle ekime karar ver

Saç ekimi sonuçta zor ve zarar verici bir işlem. İşlem sonrası kendi saçlarım zaten zayıf ve geri çıkmama şansı var mı 2 haftadır fin kullanıyorum. Ektirmeyi daha ileri bir tarihe mi alıyım bu arada fin kullanıp saçlarını güçlendiriyim mi? Bu konuda biraz fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2022, 11:28:59 »
Birazda bu süreçin düşünülmesi, süreci ve geri dönüşü nasıl olacak  gibi düşünceler biraz beni çıkmasa sokmaya başladı. Aklımdaki bir fikir 1-2 yıl bekle dökülcekse dökülsün bu arada destekleyicilerle saçı tut fin kullanmaya yeni başladım bunu aylarca kullan belki çok iyi sonuçu olur minoxidil ile de daha iyi sonuçlar alabilirim. Ama bir yandan da iyi bir saç ekimiyle yıllarca güzel bir görüntü ile hayatıma devam edebilirim. Sonuçta şu an anlım baya açıldı ve bunun saç ekimiyle gidebileceği düşüncesi bana çok cazip geliyor. Bir yandan da 2-3 yıl sonra arkalar açılınca da öndeki o saçların öylece durması daha da kötü bir görüntü olmasına sebep olabilir ama o kadar dökülme olmaya da bilir. Bir yanda da forumda söyle şeylerde gördüm. Bana yakın saç tiplerinde zaten saç zayıf ve zor ayakta duruyor birde saç ekimi yapıp deriyi deforme edip var olan ortadaki saçların çok ciddi yeniden çıkmadığını gördüm. Bir nevi dökülmeyi hızlandırmış gibi oluyorsunuz sanki. 2. Ekimi göze alıyorum ama donör bölgem de öylesine bir genişlik ve şıklık olmadığı için bu süreci de planlamak gerekiyor. Donör bölgem geniş ve sık olsaydı çoktan saç ektirmiştim ve açılmalar sonuçunda 2. hatta 3. ekimi bile düşünebilirdim. Sizin forumdaki gördükleriniz ve tecrübelerinize de ihtiyaç duyuyorum. Şuan hata yapıyor da olabilirim. Düşüncelerinize cidden önemsiyorum. Lütfen benimle paylaşın.

Volkanic

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2022, 12:24:35 »
Merhaba öncelikle bu karar verme süreci gerçekten zor ve şüphede bırakan bir süreç merkez olarak kararı tamamen sen verebilirsin o konuda bişey diyemem ama tamda bu aşamada ektirsem nasıl olur çıkarmı güzel dururmu bir dünya soru işareti vardır ya ansızın karar verip direk ekime giriceksin yada hintelinde dedigi gibi dökülmesi devam eden saçları bıraz daha bekleyip güçlendirip öyle gireceksin karar senin ama olmayacak bir açıklıkta değil bana göre
28 TEMMUZ 2020 Serkan Aygın 4400 greft yaş 27

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15344.0

18.10.2022 Serkan Aygın 3600 greft 2.Ekim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28937.msg546376#msg546376

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2022, 13:10:51 »
Merhaba öncelikle bu karar verme süreci gerçekten zor ve şüphede bırakan bir süreç merkez olarak kararı tamamen sen verebilirsin o konuda bişey diyemem ama tamda bu aşamada ektirsem nasıl olur çıkarmı güzel dururmu bir dünya soru işareti vardır ya ansızın karar verip direk ekime giriceksin yada hintelinde dedigi gibi dökülmesi devam eden saçları bıraz daha bekleyip güçlendirip öyle gireceksin karar senin ama olmayacak bir açıklıkta değil bana göre

İlgilendiğin için teşekkür ederim. Bende ektirmeyi planlıyorum. Olumsuzlukları göze alarak

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2022, 13:58:48 »
hocam ektirip iyi bir sonuç alsanız dahi dökülmeleriniz büyük ihtimalle devam edecek bu yüzden mümkünse ekimi en az 5-6 ay sonraya atın ve bu arada saçlarınız güçlendirmeye gayret edin gerekli takviyelerle ayrıca ekim merkezi tercihinizi gözden geçirin maddi durumunuza uygun olarak en iyi ekim merkezini seçmeye çalışın bence şuanki tercihinizi bir gözden geçirin size uygun daha iyi ekim merkezleri var diye düşünüyorum.

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2022, 14:54:02 »
hocam ektirip iyi bir sonuç alsanız dahi dökülmeleriniz büyük ihtimalle devam edecek bu yüzden mümkünse ekimi en az 5-6 ay sonraya atın ve bu arada saçlarınız güçlendirmeye gayret edin gerekli takviyelerle ayrıca ekim merkezi tercihinizi gözden geçirin maddi durumunuza uygun olarak en iyi ekim merkezini seçmeye çalışın bence şuanki tercihinizi bir gözden geçirin size uygun daha iyi ekim merkezleri var diye düşünüyorum.

İleri bir tarihe alada bilirim hangisini yapacağıma hala karar veremedim. Herkesin düşüncesine değerlendirmeye çalışıyorum. Ankarada Şahin beyden fiyat performans başka yer bilmiyorum ben sizin aklınızda bir yer var mı?

Facebook Twitter Instagram