Gönderen Konu: 28.09.2022 Ahmet TOSUN( TheHairClinic)  (Okunma sayısı 270 defa)

Anılcan Yaz_

• Yeni üye
  • *
28.09.2022 Ahmet TOSUN( TheHairClinic)
« : 28 Ekim 2022, 13:19:38 »
Merhaba öncelikle ahmet beyi(the hair clinic) berberimin tavsiye üzerine öğrendim daha sonra sosyal medya üzerinden de sık sık karşıma çıkmaya başladı. Berberimin aracılığıyla ahmet bey ve ekibi tarafından saç ekimi gerçekleştirilen müşterileri ile tanıştım ve ne kadar başarılı operasyon geçirdiklerini gördüm 28.09.2022 tarihinde operasyon için ahmey bey ve ekibiyle buluştum beni ekibi ile birlikte çok güzel karşıladır daha sonra saat sabah 9 gibi operasyona başladık öğlen yemek molası verdik sürekli operasyon  sırasında  sohbet halindeydik ahmet ayrıca çok ilgiliydi saat 4 gibi işlemimiz bitti.

Münir

• Sr. Member
Ynt: 28.09.2022 Ahmet TOSUN( TheHairClinic)
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2022, 23:53:12 »
hayırlı olsun şok dökülme çok olmamış ilginç olarak umarım böyle devam eder.

such is life

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2022, 08:10:14 »
Saç ekimin hayırlı olsun. Fotoğraflar sanırım kabuk dökümünden sonra, değilmi? Kaç greft alındı/ekildi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2022, 12:25:34 »
Hayırlı olsun saç ekimi güzel bir saç ekimi olmuş geniş bir alana hem sıkılaştırma hem saç ekimi yapılmış o yüzden Ekim öncesi kendi saçlarım biraz zayıf onlar bundan sonraki süreçlerde daha hızlı dökülebilir o yüzden araştırıp Ekim öncesi saçlarında medikal olarak desteklemeni tavsiye ederim yoksa dökülüp öncesinin çok güzel saç ekimi baya sık yapılmış temiz güzel bir ekip hayırlı olsun umarım güzel bir sonuç alırsın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram