Gönderen Konu: Acil!! Sizce Saç Ekimi Yaptırabilir miyim?  (Okunma sayısı 331 defa)

rapunkelim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Acil!! Sizce Saç Ekimi Yaptırabilir miyim?
« : 30 Ekim 2022, 02:14:18 »
Herkese merhaba,

Forumda yeniyim. Birsürü konu inceledim sonunda ben de sormaya karar verdim. 28 yaşındayım yaklaşık 2 yıldır kelim. 2 yıl öncesinde hızla dökülme başladı bu dökülme egzama ile devam etti. Doktora gittiğimde erkek tipi dökülme dedi ve minoxil kullandım uzun süre. Ancak çare olamadım maalesef. Egzama yüzünden Vichy dercos kullanmaya başladım, egzama çözüm oldu ancak sanırım saçım dercos kullanmaya başlayınca daha fazla dökülmeye başladı. Son durum fotoğraflarda ki gibi. Sizce saç ektirebilir miyim? Donör bölge seyrek gibi diye düşünüyorum ama sakal ve göğüs donör gördüm. Benim için en uygun klinik sizce hangisi? Benim gibi saç ektiren birisi var mıdır ben sitede bulamadım. Yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Musa Turcan

• Full Member
Ynt: Acil!! Sizce Saç Ekimi Yaptırabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2022, 08:15:04 »
Dostum çok geçmiş olsun açık alan çok fazla donör de pek iyi değil yani ekim olur olmasinada iyi bir beklenti içine girmeden yaparsan olur
Bende başka çözümler dene ekime girme  derim

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2022, 10:07:50 »
Dostum bende bir üstteki arkadaşa katılıyorum. Ektirsen bile, yaşından dolayı, tekrar dökülme olabilir.

Ekim olmaz degil. Okuldan bir arkadaşım ektirmişti. Sadece ön bölgeye. Fotoğraflarda iyi çıksın bana yeter demişti. Öyle de oldu.

Hasılı, bence çok şey yapma derim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2022, 10:11:23 »
Saç ekimine uygun değilsiniz
Sakın bulaşmayın hem donörünüz kötü durur kendine pek hayrı yok zaten hemde kafanızda bu alanı kapatamayayacak doğal durmayan bir kaç saç teli ve cebinizden paranız gider.

Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2022, 13:11:21 »
hic bulasma,
evet sakal , gögüs vesayre kullanilir ama donördeki sac gibi olmaz .
bu acikligi biraz olsun tatmin edici sonuc almaya kalksan icinden cikamazssin.

evet moral bozucu olabilir ama kabullenmen senin icin daha saglikli  olur.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2022, 13:13:59 »
 yüz ifadeni değiştircek fatih terim tarzı bir ön çizgin olur.biraz daha fazlası için 6 ay finasterid kullanırsın saç sakal alınır onden ortaya kadar bir ekim yapılır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram