Gönderen Konu: Dr.Cinik Hospital 3000-3500 greft Fue teknigiyle Yas:25 14/11/2022  (Okunma sayısı 3477 defa)

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar herkese galiba sira bana da geldi bugun konu aciyorum ve gunu geldiginde ise sac ekimi fotolarini gun ve gun yukleyip deneyimlerimi sizinle paylasacagim bu sayede herhangi yanlis seylerim olur ise veyahut oneri tavsiyelerin hepsine acigim.
Ekim hakkinda bilgi vermek gerekirse Dr.Cinik hospital ile anlasdim(14/11/22) Burayi bulma olayim ise internetten buldum yorumlar iyiydi ornekler iyiydi diyerekden burayla anlasmisdim bj forumda pek yorumu yok muhtemel yabanci agirlikli olduklari icindir diye dusunuyorum benimle birlikte muhtemel herkezde biraz daha bilgi sahibi olacak bu hastane ile.
Ekim plani ise 3000-3500 greft olacak sekilde Fue teknigiyle alanin %100 kapatilacagi belirtildi.Tabi degisen veyahut net rakami ekim aninda aldigimda tekrar guncelleyecegim buraya suanki fotolarimida ekliyeyim devami haftaya insallah.Bu sure zarfinda simdiden varsa tavsiyelerinizi duymak isterim tum arkadaslara simdiden cok tesekkurler diyorum.

(Ekimden once burada konu acmak yanlis ise kisura bakmayin ve tekrar silebilirim )

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
ALLAH korumus seni ki ekimden önce baslik acmissin.
cinik internetden bulmussun forumda da bilgi bulamamissin ve kendini feda ediyorsun daha fazla bilgi almamiz icin .

forumu arastirirsan cok basarili dr ve merkezlerin oldugunu fark edeceksin. ve kendini riske / maceraya atmiyacaksin.

iyi düsün

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yani hocam oyle bir dediniz ki cidden sanki merdiven alti isletmecisi gibi konusdunuz 😄 forumda bi kisinin paylasimi var oda gayet memnun kalmis arkadasida ordan yaptirmis ki internette sac ornekleri gayet iyi yani bu kdr cok hastasi olan bi yer kotu oldugunu dusunursek illa ki kotu yorumlar kotu  orneklere ulasabiliriz diye dusundum.Lakin kotu yorum ve ornekler yok denilcek kadar az arasdirmalarima niyazen
  • Yaşınız 25

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saccekimi ardina bu tedavi ise yarar birseymi yoksa ticari bi yontemmi acaba tecrubesi olanlar paylasabilirmi
  • Yaşınız 25

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
Merhabalar, konu açmanız iyi olmuş, fotoğraftaki saç lazeri ekimden sonra derinin iyileştirmesi için yapılan bir işlem çok çok bir faydası olduğunu düşünmüyorum heleki 200 euroya değecek kadar.

Dr.Emrah Cinik klinik ile bende görüşmüştüm zamanında fiyatlarıda 15-25 bandındaydı.Klinik hakkında detaylı bilgi ve ekim yok bu yüzden daha önceden tecrübe edinilmiş, beğenilmiş klinikleri seçmenizi tavsiye ederim, Dr.Serkan Aygın veya Asuman Akgül.

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tavsiyeniz icin tesekkurler hocam lakin ucretinde bi kismi odendi ki yanacak yanmasindan ote uc dort ornegi var bu sitede begenilmis ve yabanci olarakda bir suru instagramda dnek geldim (sahsi hesaplarinda paylasilmis orneklerden bahsediyorjm)begenilmis bundan oturu tek bu sayfada ornekleri yok diye buyerden vazgecmeyi istemiyorum dogrusu korkmuyorda degilim insallah bi ay sonra keske sizleri dinleseydim demek durumunda kalmam diye dusunuyorum😄
  • Yaşınız 25

barbaross

• Sr. Member
hocam dr cinik dediğiniz kişinin bir çırpıda forumda on ,on beş yaklaşık konusunu buldum yani dediğiniz gibi öyle keşfedilmemiş yeni bir yer değil bence forumu çok iyi kullanmasını bilmiyorsunuz.

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam dr cinik dediğiniz kişinin bir çırpıda forumda on ,on beş yaklaşık konusunu buldum yani dediğiniz gibi öyle keşfedilmemiş yeni bir yer değil bence forumu çok iyi kullanmasını bilmiyorsunuz.
Sonuc olarak 4 adet var digerleri konu acilmis lakin herhangi bir sonuclar yok kotuye dahilde yok neyi kullanmayi bilmiyorum hocam anlayamadim ? kesfedilme konusu bence turk hastalar bazli evet hakli olabilirsiniz lakin yurtdisi capli baya taninan tutulan merkez kotu ornek sonuclar gormek zor yani az var tabi her kurumun kotuleri oldugu gibi oraninda ama digerlerine niyazen dhaa sicak dogru geldi dogruyu soylemek gerekirse
  • Yaşınız 25

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
Tavsiyeniz icin tesekkurler hocam lakin ucretinde bi kismi odendi ki yanacak yanmasindan ote uc dort ornegi var bu sitede begenilmis ve yabanci olarakda bir suru instagramda dnek geldim (sahsi hesaplarinda paylasilmis orneklerden bahsediyorjm)begenilmis bundan oturu tek bu sayfada ornekleri yok diye buyerden vazgecmeyi istemiyorum dogrusu korkmuyorda degilim insallah bi ay sonra keske sizleri dinleseydim demek durumunda kalmam diye dusunuyorum😄

yanlış anlamayın çok kötü bir klinik değil en az orta  yollu bir ekim çıkartırlar :) hayırlısı olsun.

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

yanlış anlamayın çok kötü bir klinik değil en az orta  yollu bir ekim çıkartırlar :) hayırlısı olsun.
Yok hocam yanlis anlamak degil eger ben kendimi tam ifade edemediysem jusura bakmayin, tesekkurler hocam  insallah dediginiz gibi en az orta yol sonuc lakin guel sonucla ugurlanmak umidiyle 😊
  • Yaşınız 25

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Cinik Hospital 3000-3500 greft Fue teknigiyle Yas:25 14/11/2022
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2022, 19:51:33 »
Bugün 4000 greft ekildi  planlama ve çizgi ile ilgili öneri tavsiye alabilirim
  • Yaşınız 25

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2022, 22:21:50 »
hayırlı olsun hocam,çizgi ideal durumda ilk yıkama klinikte mi yapılacak?

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2022, 03:25:36 »
Teşekkürler,Aynen hocam bugün yapılacak ondan sonra tekrar yükleyecegim foto
  • Yaşınız 25

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2022, 15:17:52 »
İlk yıkama hastanede arkadaşlar yorumlarınızı alabilirmiyim sıkıntı var mı ? veyahut öneri tavsiye
  • Yaşınız 25

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2022, 15:30:44 »
Bunlarda dönor alanı lütfen birileri yorum yapabilirmi teşekkürler
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram