Gönderen Konu: Asuman hair VS Medeks  (Okunma sayısı 1554 defa)

Frt90

• Full Member
Asuman hair VS Medeks
« : 13 Kasım 2022, 22:03:42 »
Merhabalar herkese,

Uzun dönemdir takipteyim forumu. Oldukça bilgilendirici ve saç ekimi konusunda hevesimi kamçılayıcı bir işlev gördü burası benim için.
Yakın zamanda saç ekimi yaptırmayı planlıyorum. Ancak merkez konusunda görüşlerinize ihtiyaç duyuyorum. Saçlarımın durumunu sizinle paylaşıcam.

Takip edebildiğim kadarıyla Asuman Hair oldukça yüksek başarı oranına sahip. Ancak maalesef fiyatı son aylarda iyice yükseldi.

Medeks bir alternatif olarak duruyor. Ama burasıyla ilgili de şüphelerim mevcut. Çok daha uygun tabi fiyat konusunda.

Kararsızlığımın temel sebebi şu: açıklığım çok fazla değil. Bu açıklık için yüksek fiyat vermeye değer mi? Dürüst olmam gerekirse kafamdaki açıklık fazla olsaydı düşünmeden Asuman Hair derdim.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Asuman hair VS Medeks
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2022, 22:10:49 »
 ön ekimi serkan aygında doğal ekiyor onceliğin doğallık olmalı dediğin yerlerde iyi ama serkanın daha doğal oluyor bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Frt90

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2022, 22:17:31 »
Doğru bir bakış açısı değil belki ama internette fazla şikayet gördüm Serkan Aygın'ın işleriyle ilgili. Tekrar değerlendirilebilir ama... Teşekkürler.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2022, 22:19:40 »
 rica hangi dru inceliceksen incele onceliğin doğallık olsun.sitedeki on ekimlerine bak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2022, 10:58:25 »
açıklık az veya çok olması bence çok önemli değil. çünkü ustalığın en önemli kısmı ön cizgi. kaliteden ödün verme bence. tabi medeks hakkında bi fikrim yok...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2022, 12:05:33 »
 hocam para sağlam olcak gitcen dr kesere murattarum gibi ektirmek istion diyecen sitedeki murat kardeşimizi solucen.bol sayıda ekerse guzel kapardı bu kafayı

Frt90

• Full Member
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2022, 18:36:43 »
açıklık az veya çok olması bence çok önemli değil. çünkü ustalığın en önemli kısmı ön cizgi. kaliteden ödün verme bence. tabi medeks hakkında bi fikrim yok...

Medeks de gayet iyi işler çıkarıyor aslında. Elimde bir data yok ama kabaca bakınca Asuman Hair daha kaliteli...

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2022, 01:02:35 »
Medeks de gayet iyi işler çıkarıyor aslında. Elimde bir data yok ama kabaca bakınca Asuman Hair daha kaliteli...
medeks daha eski ve tecrübeli bir merkez bence fiyat performans olarak bakılırsa açık ara önde

Frt90

• Full Member
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2022, 12:09:17 »
medeks daha eski ve tecrübeli bir merkez bence fiyat performans olarak bakılırsa açık ara önde

Teşekkürler yorumunuz için. Sanırım Medeks'i tercih edicem.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2022, 12:31:23 »
Saç ekimine uygunsun iki merkezde fiyat performans olarak vaşarılı biri 35 biri 18 o yüzden kıyas yapılmaz aynı fiyat olduğu için bütçen medekse yetiyorsa o fiyat aralıklarında gayet başarılı bir saç ekim merkezi eğer bütcen asuman hair e yetiyorsa o da fiyatına göre gayet başarılı o yüzden burada seçimi senin ne kadsr para vermek istemen belirler
Global Moderator

Frt90

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2022, 00:36:38 »
Saç ekimine uygunsun iki merkezde fiyat performans olarak vaşarılı biri 35 biri 18 o yüzden kıyas yapılmaz aynı fiyat olduğu için bütçen medekse yetiyorsa o fiyat aralıklarında gayet başarılı bir saç ekim merkezi eğer bütcen asuman hair e yetiyorsa o da fiyatına göre gayet başarılı o yüzden burada seçimi senin ne kadsr para vermek istemen belirler

Hintell hocam teşekkürler yorumun için. Yani söylediğinden şunu çıkarıyorum:"sonuç olarak daha çok para verirsen daha iyi hizmet alırsın." Aslında ben de farkındayım bu durumun. Açıklığım fazla olsa düşünmeden Asuman Hair derdim. Ama bu açıklığa o paraya gerek var mı bilemiyorum. Bir yandan pişman da olmak istemiyorum. Bir de ön alan ekimi vertekse göre tutma ihtimali daha yüksek. Kafam çok karışık :)

Frt90

• Full Member
« Yanıtla #11 : 22 Kasım 2022, 13:31:37 »
Merhabalar herkese. Bu sabah Asuman Hanım'la Pendik yüzüncü yıl hastanesinde görüştüm ve Asuman hanım'da karar kıldım. 4 Ocak 2023 tarihinde operasyon için randevu oluşturdum. Operasyon sonrasında konu açıp durumumu paylaşacağım. Yorumlar için teşekkürler tekrardan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2022, 19:47:51 »
Hintell hocam teşekkürler yorumun için. Yani söylediğinden şunu çıkarıyorum:"sonuç olarak daha çok para verirsen daha iyi hizmet alırsın." Aslında ben de farkındayım bu durumun. Açıklığım fazla olsa düşünmeden Asuman Hair derdim. Ama bu açıklığa o paraya gerek var mı bilemiyorum. Bir yandan pişman da olmak istemiyorum. Bir de ön alan ekimi vertekse göre tutma ihtimali daha yüksek. Kafam çok karışık :)

O paraya gerek var mı diye saçma bir kelime daha önce duymadım kardeşim.

Yani senin ne kadar iyi sonuç istediğine bağlı bu durum gerek var mı yok mu onu sen düşün.
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2022, 21:03:49 »
 genelde one tutma ihtimali daha yuksek ama iyi ekimci ekerse tepeyede tutar

eskey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 30 Kasım 2022, 16:56:04 »
O paraya gerek var mı diye saçma bir kelime daha önce duymadım kardeşim.

Yani senin ne kadar iyi sonuç istediğine bağlı bu durum gerek var mı yok mu onu sen düşün.

medeks iyiyse asuman a 35 vermek çok değil mi? şunu demek istiyorum bir yer kök bizde sonuçta saç ekimi olayında 18'e 10 üstünden 7'lik ekim yapıyorlar, 35'e 10/8, eğer 100 bin tl verirsen 10/10 ekim yapıyorlar diye bir durum yok ki

Facebook Twitter Instagram