Gönderen Konu: Saçımın son hali yaş 16 kel kaldım :) (hintel konuya bakabilir misin)  (Okunma sayısı 2768 defa)

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar son hali bu doktora gittik çinko hapı yazdı gönderdi bu saç için ne yapmam lazım
+ hangi doktorlara görünmemi önerirsiniz mideyle alakalı problemim var eğer o sorunu çözersem saç dökülmem durur mu

şuan kullandığım tedaviler
yves rocherin dökülnme karşıtı şampuan + bemik bepanthen evigen ampul
çinko hapı
omega 3
bu hafta dermarollere başlıyacam

@Hintell yardım edip bir şeyler söylersen sevinirim

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçımın son hali yaş 16 kel kaldım :)
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2022, 22:49:05 »
3. fotoyu dikkatli çekmeye çalıştım saç inceliğimi görün diye ayrıca seboreik dermatitim var ve dökülen saçların dibinde beyaz noktacıklar var saçımı kamufle etmeden çıkamıyorum dışarıya

Kelbey

• Sr. Member
Kardeşim ellerin ile önden saçlarını geriye yatırarak biraz uzaktan saç diplerini çekip bir fotograf yükle birde tepe bölgendeki o döner kısımları çek, bu yaşta zannetmiyorum bir agresif dökülmeyle karşı karşıya olduğunu fakat başka problemden kaynaklı olabilir
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
dökülen yerlerde kaşıntı acı yanma iğne batma hissi var mı knk

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun umarım düzelir hemen fakat o seboreik dermatiti düzeltmeye bak zamanında bendede vardı felaket saçımı döküyordu 30-40 tel dökülecekse 100-200 döküyordu duşta 3 numara saçla 300 tel saydığımı biliyorum abartmıyorum şuan hala devam eden genetik dökülmem var fakat seboreik dermatit geçmeseydi belki daha çabuk kel kalacaktım doktor sana muhtemelen dermovate losyon yanında kortizonlu şampuan verecektir. Çok kesmese de bi nebze hafifletir ama elma sirkesini bir yemek kaşığı bi bardak suya karıştırıp her sabah içmeyi dene emin ol hafifletecek çünkü seboreik dermatit bağırsak inflamasyonuna bağlı olarak çıkan bir hastalıkmış tekrardan geçmiş olsun

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bende var ne anlama gelıo

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bende var ne anlama gelıo

Knk tam bilgim yok ancak benim yanlar ve ense hariç genel bi seyrelme var ve dökülen yerlerde bu tip igne batmasi agri kaşıntı vs var.

Ama her genetik dökülme denilen kisilerde de bu semptomlar yok ya acaba diyorum bu farkli bi tıp dökülme olabilir mi?

Ve yani esne ve yanlar hariç dökülüyorsa direk genetik diyip geçiliyor mu yani

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar son hali bu doktora gittik çinko hapı yazdı gönderdi bu saç için ne yapmam lazım
+ hangi doktorlara görünmemi önerirsiniz mideyle alakalı problemim var eğer o sorunu çözersem saç dökülmem durur mu

şuan kullandığım tedaviler
yves rocherin dökülnme karşıtı şampuan + bemik bepanthen evigen ampul
çinko hapı
omega 3
bu hafta dermarollere başlıyacam

@Hintell yardım edip bir şeyler söylersen sevinirim
olm ilk defa aynı durumda biriyle karşılaştım bende galiba bağırsak sıkıntısı var

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
olm ilk defa aynı durumda biriyle karşılaştım bende galiba bağırsak sıkıntısı var

Dostum senin tam olarak nereler dökülüyor

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum senin tam olarak nereler dökülüyor
konu var bak ısters3n

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun umarım düzelir hemen fakat o seboreik dermatiti düzeltmeye bak zamanında bendede vardı felaket saçımı döküyordu 30-40 tel dökülecekse 100-200 döküyordu duşta 3 numara saçla 300 tel saydığımı biliyorum abartmıyorum şuan hala devam eden genetik dökülmem var fakat seboreik dermatit geçmeseydi belki daha çabuk kel kalacaktım doktor sana muhtemelen dermovate losyon yanında kortizonlu şampuan verecektir. Çok kesmese de bi nebze hafifletir ama elma sirkesini bir yemek kaşığı bi bardak suya karıştırıp her sabah içmeyi dene emin ol hafifletecek çünkü seboreik dermatit bağırsak inflamasyonuna bağlı olarak çıkan bir hastalıkmış tekrardan geçmiş olsun
Evet candida diyetini uygulamaya çalışacağım teşekkür eserim elma sirkesi olayına başladım

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçımın dökülmeyen yani sol tarafında bu dedikleriniz yok ama sağ tarafında acıma ve kaşıntı gibi problemler var

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ense ve yan tarafta dökülüyor bu ne anlama geliyoki

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet candida diyetini uygulamaya çalışacağım teşekkür eserim elma sirkesi olayına başladım
knk bağırsak sorunu mu var sende bende var da dokulme patterni yaş fln çoğu şey aynı benle iletisime gecebılır mısın

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
okey knk istediğini sor burdan veya sosyal medyadan ekle

Facebook Twitter Instagram