Gönderen Konu: Sac ekimi yapilabilir mi  (Okunma sayısı 1450 defa)

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi yapilabilir mi
« : 06 Aralık 2022, 21:09:55 »
Merhaba ismim veli 25 yasindayim antalyada yasiyorum,
Finasterid kullaniyorum 3 aydir 3 ay sonra bir ekim planliyorum ancak bu mecra para tuzagi dolu oldugu icin bu siteye bi danismak istedim tarafsiz kisilere yardimci olursaniz sevinirim.

Benim sacimin onu cok seyrek ust kisimda cok az bi seyrelme var ama genetigimiz boyle dokulmuyor babamin dedemin dayilarimin hepsinin saci var ustte on kisim benimki gibi ciliz cikiyor

Simdi ben bu kisma bi yerle gorustum ekim guzel olur alan kucuk ustler iyi dediler ama cok onemsemediler gibi geldi kucumsediler acikligi

Acaba bu ciliz cikan yere ekim yaptirinca orasi su halinden kotu olabilir mi yani olan da dokulur gibi birsey olur mu veya bu kadar kucuk bir alana sadece kafanin on 1/4 kismina yapilan ekim orjinal sac gibi durur mu boyle seyrek olmadan, yoksa bu cok hayali mi olur?

Su an saclarimi one yatirinca hic sacim dokulmemis gibi gozukuyor ustundeki saclar cok oldugundan ama on kisim ciliz olunca sekillendiremiyorsun bi anlami yok koyun gibi sacim oluyor kabarik cok gur ama onde uzamayinca sekil veremeyince hic anlami kalmiyor ekim tatmin eder mi sizce bi kac sacli yere ekime baktim kiminde cok guzel sonuclar cikmis kimi cok kotu seyrek gozukuyor deger mi sizce yani ugrastigima sonuc alabilir miyim

Resimler yaniltmasin ondeki saclar 1 uzarken usttekiler yanlar 5 uzuyor yani yok gibi ondeki kisim kel olmasiyla bir farki yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi yapilabilir mi
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2022, 21:15:18 »
yaptırabilirsin kafa yapına güzel bir çizgi sık bir ekimi Dr hakan doğanay'ın  ekibi yapar kardeşim az greft sayısı ile harika yapar güzel oğru bir ön çizgi ve kendi saçlarına uyumlu saç yönleri ile bunlar önemli durumlar
Global Moderator

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2022, 21:50:20 »
simdikinden kotu olma ihtimali olur mu abi ektirince o bolge travmaya maruz kaldigi icin falan ? Benzeri dokulmesi olul ektiren cok az ornek bulabildim

Yoksa en kotu ihtimalle bile simdikisinden iyi mi olur onler en azindan yanlar ustler gibi gur olmasa da uzayacak oradaki saclar da,

5 yildir hep ayni onler dokulmuyor da boyle ciliz ve seyrek cikip yavas uzuyor genetik iste, dokulur diye bekledim ektirmek icin ama almaya deger bir risk gibi duruyor, tesekkur ederim cevabin icin :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2022, 22:41:25 »
saç ekimi yaptıracaksan finasteride başla sonra ektir 9 ay kullan hiç bir sorun olmaz hakan hoca nın ekibi zaten saçlara zarar vermeden ekim yapar işinin ehli kısaca
Global Moderator

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2022, 23:32:52 »
Sac ekimi sonrasi bir hafta yeterli midir dikkat etmek icin sonra bone ile falan calissak sorun olur mu ki ?

Herseyi planladim ancak ekim icin vakit olarak en uzun 6 gun tatilim var maalesef sorun olur mu acaba ne kadar surede normallesir bu kafadaki yara izleri?

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2022, 01:39:59 »
antalyada dr hakan doğanayla görüşün bence bakalım minyatürleşme için ne diyecek ekim için uygun bulmadığı kişileri direkt reddediyor zaten.

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2022, 18:04:14 »
Merhaba arkadaslar saclarimu daha net atmak istedim ve donor alani paylasmamistim,
Hakan beyden erken randevu bulamadim Ozgur nalbant hakkinda ne dusunuyorsunuz acaba?
Seyrek saca ekim daha mi zordur ben ille de en bilindik kliniklere mi gideyim yoksa iyi bir sonuc alabilir miyim sizce?
Saclarim cok seyrek on bolgede olan saclar da gider mi yanlis bir ekimle?

Evlenecegim icin 6 ay sonra burada olmayacagim tasinacagim ama ilerleyen senelere hakan doganaya mi birakayim ekimi
Ozgur hocanin ekimlerinde bu tarz bir dokulme ornegi ve sonuch goremedim yani nasil olur sonuc bilmiyorum, korkuyor insan daha kotu olur diye fikirlerinizi bekliyorum

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2023, 18:10:06 »
Arkadaslar 4000 6000 graft dediler izmirde medical hair ile gorustum sizce nasil Zafer Ulusan
Yani kimin yaptigi cok onemli mi bence belli standartlar oldu mu geri kalan kisinin genetigi ile alakali gibi belki yaniliyorumdur
En iyi yeri de sikayet eden var hic duyulmamis yerden cok iyi sonuc alan da brnim de ekilecek yer az burasi da kalbur üst duruyor yorumlarınıza acigim

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2023, 19:09:04 »
400 600 demek istedin heralde. bu saça 4000 6000 greft ekerim diyen yerden arkana bakmadan kaç
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2023, 19:33:06 »
Saçlarını güçlendir bence incelmiş ve dökülme devam ediyor özgür hoca önlerde biraz seyrek kalabiliyor saç ekim sonucları senin de beklentin çok sık olur

Hakan doğanay keşke randevu bulsan

Dr serkan aygın
Asuman hair bunlara bir bak derim
Global Moderator

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2023, 19:48:13 »
Valla saclarin on kismi haric bir incelme yok aksine cok kalin hocam

O dediginiz yerlere de bakayim ama zaman cok sıkıntı dedigim gibi evlenip baska ulkeye gidecegim

buna sıkı bi ekim yapariz dediler 4000 6000 greft olarak benim de vaktim kisitli en kotu ileride tekrar ektiririm rezerv cok yani arkada diyorum bi de ondeki kisa cikan saclar yirmi yasindan beri boyle daha da dokulur diye bekledim dokulmuyor dedemin saclari da boyle seyrek ince ön kısmı ama 70 yasinda saci var ön cizgi korunmus hala bu da boyle bi genetik 😢

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2023, 19:48:56 »
400 600 demek istedin heralde. bu saça 4000 6000 greft ekerim diyen yerden arkana bakmadan kaç

Valla öyle dediler hocam 😬

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2023, 20:07:03 »
Saçlarını güçlendir bence incelmiş ve dökülme devam ediyor özgür hoca önlerde biraz seyrek kalabiliyor saç ekim sonucları senin de beklentin çok sık olur

Hakan doğanay keşke randevu bulsan

Dr serkan aygın
Asuman hair bunlara bir bak derim

Peki bu medical hair hakkinda fikriniz nedir hocam benim sac dokulme tipime cevap verebilir mi sıklık acisindan on bolgeye odaklaniyorlar, ama cok bir veri bulamadim acikcasi zafer beyin isciligi konusunda

alimogluveli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2023, 08:36:39 »
Merhaba arkadaslar kalem teknigi ile yaklasik 4000 graft ekim yaptirdim, on kisimdaki saclarin ustune ektirdim onlar zaten ince olduklari icin onlari kaybetmeye goz yumdum.
Gercekten sık bi ekim oldu. Ön çizgi aynı kaldı zaten yıllardır hafif açıktı şakaklarım doğal kalsın sadece gürleşsin istedim.
Sac ektirdigim yerdekiler surekli sasirdi graftlar 5 6 li cikti 2 bin 500 kadari dediler boyle birseyi ilk kez goruyoruz ve köklerin cok uzun derin oldugunu tellerin kalin oldugunu soylediler birbirlerine hatta göstermek için aradılar diğer hemsireleri cagirdilar böyle birsey gördünüz mü diye.
Ensemde de su an bile belli olmuyor sac alindigi graft cok fazla 3 ekim daha gider dediler bunun icin sık olması garanti olsun diye cok aldiklarini soylediler genel anlamda cok memnunum. Ben de doktorum bu arada islemler esnasinda bakis acim hep daha gercekci oldu, ve ortami incelerken de ayni sekilde yeni vakit bulup yazabildim.
Dip not olarak dökülmem zaten agresif değildi 3 yıldır stabildi ve saçlarım kalındı yanlarda üstün bi kısmı ve arkada buna güvenerek genç yaşta ektirdim zaten benim saçlarım %100 dökülme değil de uzun yıllara yayılan seyrekleşmeye maruz kalacaktı şimdi seyrekleşse de daha az seyrek olacak ve en azından 5 10 yıl en verimli görüntüde kalacak bu genetik, çok daha ciddi gidici olsaydı o zaman sürecin tamamlanmasını beklemek 30 yaşından önce daha mantıklı olacaktır, inşallah herkes gönlündeki saçlara kavuşur. 12 ay sonra sonucu aldığımda inşallah başka bir ülkeden tekrar fotoğraf atacağım ön kısımdaki fark fark ediliyor mu sizce diye veya benzeri diffüz seyrekleşmesi olanlar için öngösterim niteliğinde olması adına.
Allah herkese gönlündekini nasip etsin, umarim beklentilerimizi hepimiz aliriz gönlünüze göre olması dilekleriyle. 🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Mart 2023, 12:09:03 »
Merhaba arkadaslar kalem teknigi ile yaklasik 4000 graft ekim yaptirdim, on kisimdaki saclarin ustune ektirdim onlar zaten ince olduklari icin onlari kaybetmeye goz yumdum.
Gercekten sık bi ekim oldu. Ön çizgi aynı kaldı zaten yıllardır hafif açıktı şakaklarım doğal kalsın sadece gürleşsin istedim.
Sac ektirdigim yerdekiler surekli sasirdi graftlar 5 6 li cikti 2 bin 500 kadari dediler boyle birseyi ilk kez goruyoruz ve köklerin cok uzun derin oldugunu tellerin kalin oldugunu soylediler birbirlerine hatta göstermek için aradılar diğer hemsireleri cagirdilar böyle birsey gördünüz mü diye.
Ensemde de su an bile belli olmuyor sac alindigi graft cok fazla 3 ekim daha gider dediler bunun icin sık olması garanti olsun diye cok aldiklarini soylediler genel anlamda cok memnunum. Ben de doktorum bu arada islemler esnasinda bakis acim hep daha gercekci oldu, ve ortami incelerken de ayni sekilde yeni vakit bulup yazabildim.
Dip not olarak dökülmem zaten agresif değildi 3 yıldır stabildi ve saçlarım kalındı yanlarda üstün bi kısmı ve arkada buna güvenerek genç yaşta ektirdim zaten benim saçlarım %100 dökülme değil de uzun yıllara yayılan seyrekleşmeye maruz kalacaktı şimdi seyrekleşse de daha az seyrek olacak ve en azından 5 10 yıl en verimli görüntüde kalacak bu genetik, çok daha ciddi gidici olsaydı o zaman sürecin tamamlanmasını beklemek 30 yaşından önce daha mantıklı olacaktır, inşallah herkes gönlündeki saçlara kavuşur. 12 ay sonra sonucu aldığımda inşallah başka bir ülkeden tekrar fotoğraf atacağım ön kısımdaki fark fark ediliyor mu sizce diye veya benzeri diffüz seyrekleşmesi olanlar için öngösterim niteliğinde olması adına.
Allah herkese gönlündekini nasip etsin, umarim beklentilerimizi hepimiz aliriz gönlünüze göre olması dilekleriyle. 🙏

saç ekiminizi paylaşmalısınız diğer bölümde bakalım nasıl olmuş
hayırlı olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram