Gönderen Konu: Sac ekim tavsiyesi - 31 yas ilk ekim  (Okunma sayısı 768 defa)

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekim tavsiyesi - 31 yas ilk ekim
« : 25 Aralık 2022, 00:00:26 »
Herkese merhaba,

12 aydir forumu büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Siz degerli üyelerin, özelikle, Hintell, Lenoidas, Nofear114, Don vito corleone, ve ismini unuttugum arkadaslarin, simdiye kadar verdigi tavsiyeler ve bilgiler icin cok tesekürler.

Cogunuzun gecmiste yaptigi gibi, bende en kisa zamanda sac ektirmek istiyorum. 31 yasindayim, 5 senedir yavas yavas sac dokulmesi yasiyorum. Daha önce sac ektirmedim. Ilac kulanmiyorum. Bioblas sampuan kulaniyorum. Yurt disinda yasiyorum. Gelecek hafta istanbul'da olacagim icin, ordayken orada olan, ve sizin de tavsiye edeceginiz yerlerle gorusmek istiyorum.

Eger mümkünse islemin cogunun bir doktor tarafindan yapilmasini istiyorum. Ayni zamanda doktor'un tecrübesi ve bu sitede sonuclari olmasi benim icin cok önemli. Asistanlar tarafindan islem yapilmasina karsi degilim, ama o da tahmin edebileceginiz gibi assistanin egitim ve tecrubesine bagli.

Bu sitede tavsiyelerinizi simdiye kadar cok dikkatle okudum. Altaki isimler bu sitede paylastirilan basarili ekimler sonucu olusturdugum bir liste.
- Dr. Hakan Doganay
- Dr. Serkan Aygin
- Dr. Koray Erdogan
- Dr. Koray Erdogan ekibi 
- Dr. Erkan Demirsoy
- Dr. Muttalip Keser
- Dr. Sahin Celik
- Dr. Kaan Pekiner

Resimlerime bakarak sizin bana vereceginiz herhangi bir tavsiye var mi? Yukaridakilerin hangilerini tavsiye edersiniz, ve listede unuttugum ve sizin bana tavsiye edeceginiz baska bir doktor var mi?

Saygilar
Avci

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekim tavsiyesi - 31 yas ilk ekim
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2022, 01:19:50 »
yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla epey araştırma yapmışsınız ve ekim yaptırcağınız yere karar verebilecek yeterli bilgi ve donanıma şu ana kadar yeterince sahip olmuşsunuz bence bu yüzden size ekim merkezi tavisyesinde bulunmak pek doğru olmaz .dökülme şeklinize ,donör bölgenize ve saç tipinize bakarak ekime bence uygunsunuz .belki açıklık çok fazla gibi görünebilir ama saç telleriniz kaliteli ve güçlü görünüyor bu yüzden açıklık iyi bir ekimle çok sorun olmayacaktır .ekiminizde en önemli ayrıntılardan biride saç çizgisi dizaynı olacaktır ki bunuda çoğu merkez açıklık fazla olduğu için çizgiyi geriden çekmeye çalışacaktır fakat bence geriden bir çizgiyi tercih etmeyin varsın biraz önden olsun ama bir miktar sonuç seyrek olsun .önden çekilmiş bir saç çizgisi her zaman için insanın profil görüntüsüne estetik olarak çok daha fazla katkısı olacaktır.

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2022, 08:49:44 »
donör alanindan daha net bir resim atabilirmisin?
  • Yaşınız 35

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2022, 01:20:06 »
Sakal destekli ekime cok uygunsun 2500 sactan 1000 sakaldan cok guzel planlama olur
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2022, 12:42:07 »
Avcı, bilinçli bir keldaş olduğun için öncelikle tebrik ederim. Süreç çok külfetli, araştırmadan soruşturmadan düşünmeden nasıl direkt ekim yaptırıyor insanlar bilmiyorum.

İki ekim, biri şimdi biri 35 den sonra ve 35 e kadar ekilenleri koruyabilme. Özeti bu. Maddiyat yetiyorsa asmed.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2022, 18:40:12 »
Selam donör alan arkadan görünümü yok o yüzden donör ne kadar iyi anlyamadım açıklıkta geniş dar bir açıklık değil 2 ekime göre planlanmalı diye düşünüyorum

Saydığım isimlerde başarılı ekimciler bütçene göre seçimini yaparsın
Global Moderator

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2023, 15:22:18 »
yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla epey araştırma yapmışsınız ve ekim yaptırcağınız yere karar verebilecek yeterli bilgi ve donanıma şu ana kadar yeterince sahip olmuşsunuz bence bu yüzden size ekim merkezi tavisyesinde bulunmak pek doğru olmaz .dökülme şeklinize ,donör bölgenize ve saç tipinize bakarak ekime bence uygunsunuz .belki açıklık çok fazla gibi görünebilir ama saç telleriniz kaliteli ve güçlü görünüyor bu yüzden açıklık iyi bir ekimle çok sorun olmayacaktır .ekiminizde en önemli ayrıntılardan biride saç çizgisi dizaynı olacaktır ki bunuda çoğu merkez açıklık fazla olduğu için çizgiyi geriden çekmeye çalışacaktır fakat bence geriden bir çizgiyi tercih etmeyin varsın biraz önden olsun ama bir miktar sonuç seyrek olsun .önden çekilmiş bir saç çizgisi her zaman için insanın profil görüntüsüne estetik olarak çok daha fazla katkısı olacaktır.

Cok tesekurler abi. Cizgi hakinda dedigini daha once dusunmemistim ama dedigin cok hosuma gitti. Doktorlarin tavsiyesine ve goruslerine gore soyledigini onlara da soyliyecem. Dedigin gibi biraz onden seyrek olmasi cok geriden olmasindan cok daha guzel durur profi acisindan

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2023, 15:24:39 »
donör alanindan daha net bir resim atabilirmisin?

Tabiki, iki tane resim daha ekledim simdi

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2023, 15:26:05 »
Sakal destekli ekime cok uygunsun 2500 sactan 1000 sakaldan cok guzel planlama olur

Evet, buyuk ihtimal sakal destekli olur tamamini doldurmak icin

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2023, 15:28:32 »
Avcı, bilinçli bir keldaş olduğun için öncelikle tebrik ederim. Süreç çok külfetli, araştırmadan soruşturmadan düşünmeden nasıl direkt ekim yaptırıyor insanlar bilmiyorum.

İki ekim, biri şimdi biri 35 den sonra ve 35 e kadar ekilenleri koruyabilme. Özeti bu. Maddiyat yetiyorsa asmed.

Mesajin icin tesekurler abi, "bilincli bir keldas" beni baya bir guldurdu.
Sana 100% katiliyorum, arasitram yapmadan, sadece bir tanidiginin tavsiyesi uzerine insan nasil boyle bir operasyon gerceklestirebiliyor bede anlamiyorum. Ozelikle burasi gibi forumlar olunca insan daha da cok sasiriyor.

Asmed'i burda cok övüyorlar. Fiyatini tam olarak bilmiyorum ama konustuktan sonra bir karar verecem. Asmed ekip olarak da tavsiye edermisin, yoksa illaki dr Erdogan'in olmasi mi gerekiyor?

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2023, 15:32:26 »
Selam donör alan arkadan görünümü yok o yüzden donör ne kadar iyi anlyamadım açıklıkta geniş dar bir açıklık değil 2 ekime göre planlanmalı diye düşünüyorum

Saydığım isimlerde başarılı ekimciler bütçene göre seçimini yaparsın

Cok tesekurler Hintell. Uste 2 tane daha fotograf koydum Donur bolgemi daha iyi gosteren. Senin de dedigin gibi buyuk ithimal iki tane operasyon olmasi gerekli.

Bide sana ve burdaki diger arkadaslara bir sorum var. Benim malum ön, orta ve arka tarafta bosluklar var. Tavsiyeniz 1) önce ön ve ortayi kapatip sonra arka tarafa ikinci bir ekim'de mi yapsam yoksa 2) ilk ekimde hem ön, orta ve arka tarafi kaplayacak bir sekilde bir ekim, ikinci ekimde de ayni bölgeleri üstundeb siklasma olarak mi yapiyim?

Daha hic bir doktorla ulasima gecemedigim icin onlarin tavsiyelerini bilmiyorum.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2023, 11:21:04 »
İyi bir merkez zaten 1. dediğini yapar kardeşim. Tepe bölgesi ekimi zordur, tutması güç oluyor. Önce ön arkaya doğru bi ekim, 2. olarakta tepe bölgesi ve sıklaştırma olur.

Sen bir fiyat al, bütçene bak, tabiki olabiliyorsa direk koray hocadan ekim yaptırman daha güzel olacaktır. Lakin ekibinin de ekimleri de iyi gibi. Biraz burdan ekibinin ekimlerini inceler ona göre karar verirsin gerekirse

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2023, 15:45:23 »
Eyvallah kardesim. Aslinda benim istedigim hepsini ayni anda doldurup sonra ikinci ekimde daha da siklastirmak ama ilk konustugum yer de senin gibi ilk secenegi tavsiye etti

Facebook Twitter Instagram