Gönderen Konu: Minoxidil bıraktım Fin devam ama ?  (Okunma sayısı 2606 defa)

Thescript

• Hero Member
Minoxidil bıraktım Fin devam ama ?
« : 26 Ocak 2023, 13:49:59 »
Yan etkileri söylemiyorum çünkü abartılacak birşey yok bu finasterid ne zaman etki gösterir üstadlar hala aynı saç sadece korudu ama şöyle birşey var 2 haftadır minoxidil kullanmıyorum dökülmem arttı ve kafada sebum salgısıda çoğaldı minoxidil bıraktığım için finasteridin koruduğu saçlarda dökülürmu veya 2 haftada minox kullanmadığım gibi mi yapar kafayi ona göre tekrar baslicam

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Minoxidil bıraktım Fin devam ama ?
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2023, 16:23:31 »
finasterid´den bekleyecegin etki sacini korumak olmali. sacinda fark gormeyi beklememelisin. gorecegin her pozitif etkiyi bonus olarak degerlendirmek gerekir.
fin zaten uzun vadede sonuc gosteren bir ilac. 1 yili tamamlamak gerekir etkiyi degerlendirmek icin.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2023, 10:49:08 »
finasterid´den bekleyecegin etki sacini korumak olmali. sacinda fark gormeyi beklememelisin. gorecegin her pozitif etkiyi bonus olarak degerlendirmek gerekir.
fin zaten uzun vadede sonuc gosteren bir ilac. 1 yili tamamlamak gerekir etkiyi degerlendirmek icin.
ozamn bir yılı doldurayim ama kafam şuna takıldı finin korurugu saç minoxu biraktigimda minoxun cikardiklariyla birlikte hepsini dökülür

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2023, 11:44:59 »
hayir sadece min in cikardiklari dokulur. ama neden birakiyorsunuz ki?

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2023, 19:55:45 »
hayir sadece min in cikardiklari dokulur. ama neden birakiyorsunuz ki?
2-3 hafta ara verdim döngüde baya geriye attı hemn 3 tane aldım 2 güne başlıyorum tekrar

Facebook Twitter Instagram