Gönderen Konu: 2021 - 2022 yıllarında fin/min kullanıp bıraktım. 2024 yılında ne durumdayım ?  (Okunma sayısı 2139 defa)

bobobo

• Jr. Member
  • **
ilk olarak ilaçları kullanmasaydım şuan muhtemelen keldim.

Önceki konuyu düzenlemediğim için yeni konu açmayı planladım, özellikle tecrübeli kişilerden yol yordam bilgisi istiyorum. Yerimde olsanız ne yapardınız ?

Önceki konuda son paylaştığım

2021 Ekim ayında paylaşılan görseller

2022 - 2024 yılları arası düzensiz şekilde ortalama 2 ay min/fin kullanım oldu fakat sürekliliği sağlayamadım. Son 6 aydır saçlarım için yaptığım tek şey bittim sabunu kullanmak ekstra bir çabam olmadı.

Güncel halim

Önceki konum
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23278.30

RTX4090

• Jr. Member
  • **
Saçın şu anki hali ilaçlara hiç başlamadanki halden daha iyi tedaviyi bırakmış olmana rağmen. Yan etki mi yaptı neden bıraktın?

bobobo

• Jr. Member
  • **
Saçın şu anki hali ilaçlara hiç başlamadanki halden daha iyi tedaviyi bırakmış olmana rağmen. Yan etki mi yaptı neden bıraktın?

bir kaza geçirdim düzenim alt üst oldu, o düzeni tekrar sağlayamadım, bilinen bir yan etkiye denk gelmedim.

Şimdi şu zamandan sonra ne yapabilirim onu düşünüyorum.

Tekrar min ve fin'e başlamak ne kadar uygun olur

RTX4090

• Jr. Member
  • **
Bence başlanır. Belki ilk kullanımdaki kadar saç çıkartmayabilir.

bobobo

• Jr. Member
  • **
Bugün itibari ile sadece finasterid kullanmaya başlama kararı aldım, 2 ay sonra bir before after atarım.

şuan dökülme oranım 0, saçlarımı sabunla yıkamama rağmen dökülen saç göremiyorum.

Güncel durum

2 ay sonra bir güncelleme girerim. 23 Martta görüşürüz

Manifold

• manifold
  • Full Member
Bu nasıl oldu gerçekten.sacin şu anki hali ilaçları hiç kullanmadan önceki halinden çok çok iyi ve ilaçları biramaniza ve üzerinden ince zaman gecmesine rağmen saclar iyi durumda ve hiç dikulmedigini soyluyorsunuz.acaba farkına varmadan biseymi yaptınız veya kaza geçirdiğinizi söylemişsiniz bunkaza sonrası bir tedavi falanmi gördünüz rica etsem hikayenizi anlatirmisiniz.belkide farkına varmadan aga ya çözüm buldunuz.bu arada yaş kac
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

bobobo

• Jr. Member
  • **
Bu nasıl oldu gerçekten.sacin şu anki hali ilaçları hiç kullanmadan önceki halinden çok çok iyi ve ilaçları biramaniza ve üzerinden ince zaman gecmesine rağmen saclar iyi durumda ve hiç dikulmedigini soyluyorsunuz.acaba farkına varmadan biseymi yaptınız veya kaza geçirdiğinizi söylemişsiniz bunkaza sonrası bir tedavi falanmi gördünüz rica etsem hikayenizi anlatirmisiniz.belkide farkına varmadan aga ya çözüm buldunuz.bu arada yaş kac

Şuan 27 yaşındayım.

Spor esnasında bir aksilik sonucu tüm düzenim alt üst olmuştu. 1 yıl düzenli kullandığım ilaçları  2 sene boyunca kullanmadım.
- 1 yıl sonra saçların eski haline döndü.
- son 3 ay saçları 3 numara kısaltıp düzenli düzensiz min kullandım ama o geçen ayda düzenli şekilde min kullandığım söylenemez.

Ama hep öneririm, tedavinin ilk zamanlarında 3 ayı boyunca her ay o saçlar ustura ile kazıtılmalı.

Böylellikle

Kelliğe alışkanlık
Minoxil yer bölgeye yedirebilirsin
Dermapeni rahatça uygularsın.

Şuan 2 ay boyunca yapmayı planladığın düzen

Kullandığım bittim sabununu kullanmaya devam etmek
Finastreid kullanımı

Can13

• Hero Member
Bıttım sabunu mu faydalı oldu acaba nereden temin ettin sabunu dostum

bobobo

• Jr. Member