Gönderen Konu: SAC EKİMİNDE GERÇEKLER  (Okunma sayısı 337 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
SAC EKİMİNDE GERÇEKLER
« : 07 Mart 2023, 22:37:50 »
Başlık biraz tuhaf evet ama asıl sorum saç ekiminden memnun olan kişilere,
 saç ekimi olan kişilerin çoğunda incelediğim kadarıyla yapay duruyor, saç dağılımı iyi olmuyor, ön çizgiyi tutturmak zaten zor 1km uzaktan baksam anlayacağım yani ekim olduğunu, ekiminden memnun olanlar,tabiiki dökülmeden onceki gibi olmasada dökülmeden önceki hazza ulaşabiliyor mu? elinizi saçınıza attığınızda tuhaflık yaşıyor musunuz? çevrenizden aldığınız tepkiler neler?
Bunları ve bu gibi ilginç olan söylemek istediklerinizi söylerseniz saç ekiminden çekinenler ve meraklı olanlara yardımcı olacaksınız

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SAC EKİMİNDE GERÇEKLER
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2023, 01:12:02 »
kime ektirdiğine bağlı ve beklentinle
kişiyi mutlu eden durumlar değişir
ama çok üst düzey beklentisi olanları mutlu etmek zorlaşır
öncelikle ne beklediğin önemli

saç ekiminin ne olduğu bilmeden saç ekimi hakkında kafanda farklı hayaller kurarsan
tipik madur olmaya aday bir vaka olursun

saç ekimini araştıracaksın sonuçları boş değil derinlemesine inceleyeceksin
ön çizgileri iyi aklına kazıyacaksın basit gördüğün ön çizgiyi karışa oturan yemek yediğin kadın inceliyor oyüzden kimsenin bizlere saçma sapan ön çizgi yapmaya hakkı yok
ve saç yönleri doğrusu varken yanlış yapma hakkı yok

ha saç ekimi 10 numara yapılır saçlar istenilen seviyede çıkmaz o ekime bir şey demem..
ama bilerek saç ekene bir şey demem

insanlar hala göz göre göre hata yapıyor benim üstüne ev araba verse kapısından girmeyeceğim merkezlere para veriyor bir de üstüne.. bunlar hep bilmediklerinden ah bilseler önünden geçmezler işte bilin diye buradayız.. sende bende o da .  dikkatli olmak gerek ve ne istediğini iyi bilmek  gerek.
seni mutlu eden sonucun parası neyse bekleyip ona gitmek  gerek o zaman mutlu olursun.

ama ben bunun başarılı olduğunu biliyorum ama şimdi acelem vardı param bu kadardı mecbur kaldım demek olmaz kafana silah mı dayadılar acele acele saç ektir diye
1 sene sonra ektir 2 sene sonra ektir ama doğru olan şekilde yaptır hayatının içine etmenin anlamı yok ki acele olarak sadece işlem yaptırmış olursun
ama doğru adımlarla başarı satın almış olursun

yani sırf evlenmek için çirkin bir kadınla evlenir misin ?
saç ektirmek için saç ektirme !!!
saç ektireceksen başarı satın al işleme girmek için para verme.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram