Anket

Ali Koç sizce ne yapmalı ?

Devam etmeli
5 (41.7%)
İstifa etmeli
7 (58.3%)

Toplam Oy Verenler: 12

Gönderen Konu: Ali Koç devam etmelimi ?  (Okunma sayısı 349 defa)

efkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ali Koç devam etmelimi ?
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2023, 08:22:59 »
Bir an önce gitmeli. Bir değil iki değil, sezona iyi başlayan takım ve hoca sürdüremiyor. Şunun aynısı Galatasaray’da olsa bin kere göndermişlerdi. Adamlar Burak Elmas’a tahammül etmediler. Sorsan en iyi camia biziz. Ne tribün var, ne Koç’tan başka adam var yönetici. Ayrıca bu Jesus’u da paketlemeleri lazımdı dün. Başlatmasın Brezilyasına da Flamengosuna da. 8 yıldır kupa almayan büyük takım olmaz. Türkiye’nin en büyüğü malesef 3 Temmuz sonrası etkiler de düşünüldüğünde Galatasaray’dan. Bunu bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum ve iğneyi kendimize batırıyorum. Başka türlü iyiye gitmeyecek hiçbir şey.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2023, 10:49:12 »
her sene aynı film'i izliyoruz dejavu yaşıyoruz dün  ki maç enayilikten başka bir şey değil  balta gibi stoperleri dizmiş yan yana hepsi birbirine bırakıyor nedir bu 3 lü defans aşkı anlamış değilim nedir bu palatıları valenciaya kullandırtma inadı anlamış değilim  bir kerede bir şey tam olsa şaşarım fenerde ya hoca kötü olur ya kadro yada ikisi  yakın zamanda ismail kartalı getirmeye çalışırlar yine

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2023, 17:35:46 »
 sezon sonu kongre kararı varmış ben halen alinin gideceğine ve şampiyonluk goreceğine inanmıom.en az 2 sene daha boyle basarısızca baskanlık yapar 0 çeker.basar parayı kalır orada.onun kadar suskun kalan aziz yıldırımın diğer baskan adaylarınında suçu var.konusmalı bunu indirmeliydiler.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2023, 00:03:50 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2023, 02:43:37 »
Ali Koç gitmeli jesus hemen gönderilip seneye takım kurulmalı bir dakka bile kaybetmeden anca öyle rakip olabilirsiniz
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Nisan 2023, 03:07:21 »
 benimde aklımda olan su seneye hoca kadro hazırlanmalı.ama koçta kalır senede yanar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2023, 13:55:49 »
 jesusa 2 yıllık yeni teklif yaptığı soleniyor.piskolojisi bozuldu koçun taraftarından intiam alıyor.jesus liderken yapmışken medya sampiyon ilan etmişken hep dedik bu bu adam dusus yasıcak olmaz bunla vitor pereiranın bunun yapamıycağı bariz belliydi.jesus her yurt dısına çıktığında türkiyede mutsuzum brezilyayı isitom dio ardayı yedek bıraktı ligin ilk yarısındaki gs maçında irfanın velanciayı yedek bıraktı kovdurmak için herseyi yapıo bu adam nasıl olurda buna yeni teklif sunar.fb camiasına kinlendi koç parayı verdim kimse bana karısama hesabında verdiği paranın  kaç katını ziyan etti

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2023, 21:10:21 »
 adama bak takım sampiyonluğa oynuyor 5 yıldızdan bahsedio maçtan once.inanmıoki yeniceğine daha maç baslamadan maniplasyon peşine dusuyor nasıl baskan 5 te sıfır cekip kalan tek baskandır futbol tarihinde ne zengin kalantor gururu var yediremio kabullenemio babasının çiftliği gibi kullanıo fbyi maddi manevi batırdı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2023, 16:58:03 »
 bıraksın baskanlığı gitsin tepeyi ektirsin

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2023, 22:27:15 »
doğru dürüst futbolcu aldığı yok sorsan tr nin en zengin adamlardan  biri ama tırt böyle biri finansal olarak faydası yoksa bırakmalı bence.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2023, 22:54:05 »
 153 tane topçu almış galiba.23 tane öz al.niye geldi bastan belli.yıllardır diyorum o 6 da sıfır cekcek gene baskan olcak.seneyede jesusla devam etmeye calısıo etcek gibi duruo.jesus dısarı çıkıo ses kayıtları çıkıo orda mutsuzum beni bekleyin dio bu halen etmeye calısıo.kadroyu kurduran jesus takımı  sezona hızlı baslatan jesus bağıra bağıra gelicek düşüş belliydi takım liderkende hep yazdık dusus yasancak diye bariz belliydi halen istifayı dusunmuo onumuzdeki sene jesusla devamı dusunuo.aziz dio yarı yarıya para koyalım ortaya yuzde 50 50 takımı yonetelim dedik koça dio basketi biz futbolu sen yonet dedik dio olmaz dedi yuzde 51 dedi diyor.bu adam egoları gereği burda tarihin en kotu baskanı halen bırakmıo.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2023, 11:32:17 »
 varsa aday kongreye gidelim dio.ekonomi klubun borcu ortada para bende guc bende diyor.aziz yıldırım dunya mal yaptı klubun ustune ali ne yaptı hiçbişi.sportif basarısızlık ortada.verdi parayı car cur etti mal kazandırmadı kupa kazandırmadı klube hep bahanelerin arkasına sığınıp taraftarını kandırmaya kalktı.aziz yıldırım bugun aday olsa rahat kazanır.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2023, 23:16:23 »
 nabıo bu perairayı  getirdi yapamayaağı belliydi jesusu getirdi yapamayacağı belliydi ardayı yedekledi ilk yarı gs derbisine çıkıo valenciayi yedeklio saçma sapan hocalık yaptı gitti birde adanademirin hocasını getiriomuş şimdi .peraira jesus stili hoca.hollanda avusturalya ligi gibi liglerde basarılı olur bu tarz hocalar ligimiz agresif sert lig bu hocalar burda basarılı olamaz.montella imza atarsa bu senede gitti.ismail kartal gibi adam var kendi cocuğun

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2023, 22:14:25 »
 koç yerli hoca flan dio.aykutu kartalı ersunu volkanı soluo.taraftarın gazını alcak.bırak git daha ne duruon

Facebook Twitter Instagram