Gönderen Konu: Dr Ali Şahan  (Okunma sayısı 3002 defa)

Garipp

• Jr. Member
  • **
Dr Ali Şahan
« : 20 Kasım 2022, 04:21:07 »
Bu hoca hakkında ne biliyorsunuz?

Ultrasonlu saç ekimi yapıyormuş

Ayrıca bence en büyük farkı kökleri serumda değil organ nakli solüsyonunda hiperbarik oksijen kabininin içinde bekletiyormuş..

Özellikle solüsyon olayı beni cezbetti. Nihayetinde saçın saatlerce tuzlu suda beklemesi nden ise organ nakli solüsyonunda kabin içinde beklemesi daha doğru bence

Forumda ilginç şekilde sonucu yok. Fikri olan var mı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Ali Şahan
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2022, 10:38:00 »
Bir çok merkez organ naklindr kullanılan serumlarda bekletir zaten greftleri hiparik ne alaka onu anlayamadım bu işlemde bir alaka kuramadım

Bunun dışında greftler için özel cihazlar var uygun derede bekletilen Asmed kullanır bunu ondan alsa dsha doğru olur.

Dostoru duymadık saç ekimini takip etmedik.

Kısaca başarılı bir ekimcimi bilmiyoruz bizi planlama doğallık ve sonuç ilgilendirir.

Bunlarda güzel ise okey.
Global Moderator

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2022, 23:02:44 »
Bir çok merkez organ naklindr kullanılan serumlarda bekletir zaten greftleri hiparik ne alaka onu anlayamadım bu işlemde bir alaka kuramadım

Bunun dışında greftler için özel cihazlar var uygun derede bekletilen Asmed kullanır bunu ondan alsa dsha doğru olur.

Dostoru duymadık saç ekimini takip etmedik.

Kısaca başarılı bir ekimcimi bilmiyoruz bizi planlama doğallık ve sonuç ilgilendirir.

Bunlarda güzel ise okey.

Organ nakli solüsyonuna koyup hiperbarik o2 modülünde bekletiyorlar yanlış anlamadıysam

Asmed organ nakli solüsyonu kullanmıyor. Aslında kullanmaya başlasa güzel olur

Gamer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2023, 17:33:46 »
Bende sürekli instagramda reklamlarını görüyorum, iyi midir kötü müdür bilmiyorum. forumda da ektiren yok. Sanırım önden bir kişiyi kurban olarak seçmeliyiz

Facebook Twitter Instagram