Gönderen Konu: Dr. Ali Şahan Kliniği 4500 Greft  (Okunma sayısı 1442 defa)

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. Ali Şahan Kliniği 4500 Greft
« : 06 Ocak 2024, 18:43:47 »
Herkese merhaba

17.12.2023 Tarihinde Dr. Ali Şahan kliniği İstanbul şubesinde saç ekimim gerçekleştirildi toplam 4500 greft alindi operasyon yaklasik 10 saat sürdü hbo, robopen vs gibi teknikler kullanilarak ekim yapildi aciklik fazla olduğu için 2 seans şeklinde planlama yaptik ilk seansta ön taraflara ekim yapildi ilerde ikinci seansi da dusunursem ortaya da yaptirmak istiyorum ekimin sadece ilk 15 dakikasi uyuşturma sürecinde aci çektim onun disinda herhangi bir acı olmadi şuan nerdeyse 3. Haftamı doldurmak üzereyim süreç guzel ilerliyor fotoğraflarini da ekliyor olacagim şuan günde 1 adet finasteride kullaniyorum 1. Ayımı doldurunca PRP ye de baslayacagiz fikirlerinizi goruslerinizi merak ediyorum Teşekkür ederim.

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Ali Şahan Kliniği 4500 Greft
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2024, 18:54:35 »
Planlanan alın çizgisi ve ekim sonrasi

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2024, 19:03:20 »
Sırasıyla 1. 2. Ve ilk yıkama sonrası 3. Gün ve arka bölge

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2024, 19:22:44 »
Sırasıyla

4. Gün
7. Gün ön ve arka kısım
9. Gün
9. Gün yıkama sonrası

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2024, 19:32:49 »
11. Gün kabuk dökümü sonraki ilk hali

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2024, 19:36:55 »
15. Gün

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2024, 19:41:01 »
Hayırlı olsum sık bır ekim olmuş sonuçta iyi olur inşallah

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2024, 19:45:53 »
Sırasıyla

18. Gün ön ve arka kısım
19. Gün ayna karsisinda karsidan goruntu
20 gün dökülmeler ufak ufak basladi

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2024, 19:48:27 »
Hayırlı olsum sık bır ekim olmuş sonuçta iyi olur inşallah
Teşekkür ederim insallah

Emsi34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2024, 23:35:28 »
Kardeşim inşallah bu Ekim tutar fakat ben bu doktor ali şahana hiç sıcak bakmıyorum herşeyi çok iyi anlatıyor yok şöyle yok böyle ama icratta pek bir şeyini göremedim askerlikten istifa etmiş ama hala asker kafasında eleştiriye gelemiyor beyfendi ve herşeyin en iyisi bende tarzı takılıyor herşeyi ben bilirim tarzında ünlüleri kliniğine çekerek onlar üzerinden reklam ve pirim çekmenin derdinde şowmen bir tip en son saç ekimine el attı Ekim ile alakalı dediği yönteme göre ekimler kusursuz olmalı ama sonuçlarını paylaştığı ınstagram sayfasından bakıyorum  vasat gibi ekimi sonuçlarına baktığımda %60-70 başarısı var oda açıklığı  çok fazla olmayan kolay vakalarda zor vaka sonucu ilk sen paylaştın inşallah güzel sonuç olur ben yanılırım hayırlısı olsun

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2024, 23:59:55 »
Kardeşim inşallah bu Ekim tutar fakat ben bu doktor ali şahana hiç sıcak bakmıyorum herşeyi çok iyi anlatıyor yok şöyle yok böyle ama icratta pek bir şeyini göremedim askerlikten istifa etmiş ama hala asker kafasında eleştiriye gelemiyor beyfendi ve herşeyin en iyisi bende tarzı takılıyor herşeyi ben bilirim tarzında ünlüleri kliniğine çekerek onlar üzerinden reklam ve pirim çekmenin derdinde şowmen bir tip en son saç ekimine el attı Ekim ile alakalı dediği yönteme göre ekimler kusursuz olmalı ama sonuçlarını paylaştığı ınstagram sayfasından bakıyorum  vasat gibi ekimi sonuçlarına baktığımda %60-70 başarısı var oda açıklığı  çok fazla olmayan kolay vakalarda zor vaka sonucu ilk sen paylaştın inşallah güzel sonuç olur ben yanılırım hayırlısı olsun
Hocam emin ol bende senin gibi düşünüyordum ama  çok iyi yerlerle de gorüstüm ama içime en cok sinen yer burasi oldu şimdilik gayet memnunum her şey iyi gidiyor ayni yerde yaptiran bir kac kişide buldum ve sonuçları gayet iyiydi klinige gidip görüştüğümde de içime çok sindi ekim bölgesinin sıklığı çizgisi donör bölge vs gayet iyi durumda kötü bir sonuç olması için bir sorun yok gibi gozukuyor umarım seni yaniltmayı başarırım:)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2024, 01:04:59 »
kim yaptıysa kanalları çok güzel açmış maharetliymiş  eli ,donör alanda temiz görünüyor , güzel bir sonuç öngörüyorum şahsen.

Emmirtpc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2024, 12:08:53 »
kim yaptıysa kanalları çok güzel açmış maharetliymiş  eli ,donör alanda temiz görünüyor , güzel bir sonuç öngörüyorum şahsen.
Teşekkür ederim sonuc icin ben de cok heyecanlıyım

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Ocak 2024, 21:08:35 »
Hayırlı olsun ekim alanı güzel duruyor ön çizgi de açıklığa ve donöre bakarak ideal tasarlanmış.donörde kulak üstleri çok seyrelmiş gibi gördüm ben umarım oralar boşlamaz. Bir akş sorum olacak Operasyonu kimler yaptı isim hatırlıyor musun ? Ali Şahan hangi aşamaları yaptı ? Kaç tl ödedin ?

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2024, 21:17:55 »
dhi ekim ise çok heves etmemek lazım bu doktora.dhi ekimler ilk izlenimi güzel veriyor ama sonrası istenilen sonuçlar genelde gelmiyor.
robopen falan denilmiş sanırım dhi ekim oluyor bu.

Facebook Twitter Instagram