Gönderen Konu: Nerede ektirebilirim ? Fotoğraf mevcut  (Okunma sayısı 338 defa)

Thescript

• Hero Member
Nerede ektirebilirim ? Fotoğraf mevcut
« : 02 Mayıs 2023, 22:59:16 »
İyi akşamlar abilerim yaşım 25 minoxidil ve finasterid kullanıyorum 7-8 aydır durum bu şekilde üniversite öğrencisiyim artık sacsizliga gelemiyorum dayanamıyorum Ekim yaptırmaya karar verdim bu yaz inşallah gaziantepliyim nerde ektirebilirim uygun güzel Ekim yapan bir yerde bu arada donör bölgem zayıfmı ekime iyi gidermi açıkları kapatırmi sizce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Nerede ektirebilirim ? Fotoğraf mevcut
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2023, 04:14:38 »
minoxil bırak kardeşim 5 ay önceden saç ekimi yaptıracaksan hatta kullanmasan iyi olur saçlarını dökersin finişted ile devam et
saç ekimine uygunsun bütçen nedir ne kadar ayırabilirsin maksimum ?=
Global Moderator

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2023, 07:36:59 »
minoxil bırak kardeşim 5 ay önceden saç ekimi yaptıracaksan hatta kullanmasan iyi olur saçlarını dökersin finişted ile devam et
saç ekimine uygunsun bütçen nedir ne kadar ayırabilirsin maksimum ?=
baya dokulucek korkuyorum bırakmaya 😔 Max 13-15 bin bütçem, bu arada donör saglammi heryeri kapatırmi sizce
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2023, 08:45:16 Gönderen: Thescript »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2023, 20:20:48 »
22 bine çıkar bence medeks olabilir ekimlerini araştır  forumda fiyatına göre iyi ekim yapan merkez
Global Moderator

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2023, 16:32:34 »
22 bine çıkar bence medeks olabilir ekimlerini araştır  forumda fiyatına göre iyi ekim yapan merkez
hintel abi şimdi birşey diycem minoxidili 5 ay oncesindenmi bırak demiştiniz onu anlamadım bu arada medeks nerede ve ben antepliyim antebe yakın ektirebilecehim bir yer varmı abi veya şuan öğrenciyim Yozgat'tayim Ankara'da veya Yozgat cevresinde de ekim yapacak fiyat performans yeri varmıdır bu saç ve benim için çok önemli o yüzden fiyat önemli değil diyorum ama çok pahalı biryerdr de yaptiramam önerin nedir abi yaşım 25 ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2023, 14:27:07 »
hintel abi şimdi birşey diycem minoxidili 5 ay oncesindenmi bırak demiştiniz onu anlamadım bu arada medeks nerede ve ben antepliyim antebe yakın ektirebilecehim bir yer varmı abi veya şuan öğrenciyim Yozgat'tayim Ankara'da veya Yozgat cevresinde de ekim yapacak fiyat performans yeri varmıdır bu saç ve benim için çok önemli o yüzden fiyat önemli değil diyorum ama çok pahalı biryerdr de yaptiramam önerin nedir abi yaşım 25 ?

medekx istanbul

e bırakmazsan saç ekim sonrası bırakacaksın ona göre saç ekimi olmayacak bir yandan dökülecek bir yandan saç ekimi
sonra diyeceksin bu saç olmadı .. ama senin hatandan dolayı olmamış olacak

o yüzden bırak dökülenlere göre ekim yapılsın  ayrıca finasterid kullanıyorsun öyle dökülmez
Global Moderator

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2023, 20:04:48 »
medekx istanbul

e bırakmazsan saç ekim sonrası bırakacaksın ona göre saç ekimi olmayacak bir yandan dökülecek bir yandan saç ekimi
sonra diyeceksin bu saç olmadı .. ama senin hatandan dolayı olmamış olacak

o yüzden bırak dökülenlere göre ekim yapılsın  ayrıca finasterid kullanıyorsun öyle dökülmez
fine devam edeyim sadece azaltayim olmadı bir gün alsam bir gün arayla kullnsam gibi Olur acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2023, 22:50:38 »
fine devam edeyim sadece azaltayim olmadı bir gün alsam bir gün arayla kullnsam gibi Olur acaba

bu süreçte düzenli kullanman iyi olur ama karar kişiyi bağlar yani çok karışmam doğru olmaz sen nasıl istersen
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram