Gönderen Konu: Saç Ekimim İçin Fikirleriniz Nelerdir?  (Okunma sayısı 353 defa)

gameover0

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimim İçin Fikirleriniz Nelerdir?
« : 05 Mayıs 2023, 18:08:12 »
Arkadaşlar hepinize merhabalar,

Forumda yeniyim uzun bir süredir forumda aktif olan sonuçlarınızı tavsiyeleriniz takip ediyorum. 

Eklediğim fotoğraflar bana aittir. Yaş 26. Artık hem ruhen hem bedenen iyi değilim. Eskiden saçlarım omuzlarımı bile geçiyordu. Ne olduysa pandemi sürecinde başladı. Çok iyi bir bütçem yok.

Donör bölgem çok mu zayıf ?
Tavsiyeleriniz ne doğrultuda olur?
Bildiğim kadarıyla 2 kez ekim yapılması lazım. Nereye kadar kapanır sizce? Ve 2. Ye donör kalır mı?

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimim İçin Fikirleriniz Nelerdir?
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2023, 16:48:55 »
dökülmelerin yeni başladığı için öncelikle bir tedavi uygulasan iyi olur ben olsam fin ve minox iklisine bir şans verirdim tabi fin yan etkileri ile ilgili bilgi sahibi olman lazım sonrasında kullanmaya karar verirsen kısa sürede iyi sonuç alman yüksek ihtimal çünkü dediğim gibi henüz yeni kaybetmişsin saçlarını .
tedaviden sonra ise saç ekimini düşünebilirsin fakat tedaviyi uzun yıllar devam etmen gerekir bununda bilincinde olarak başlayıp başlamamaya karar verirsen iyi olur.

Merttt179

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2023, 16:49:18 »
Merhaba
Benimde Ekim öncesi varteks.bolgesi sizin gibiydi fue yöntemiyle Ekim yapıldı bakalım 26 gün oluyor bende iyimi yaotim kötümü bilemedim.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2023, 00:54:00 »
Donör bölge zayıf bunun için ekim öncesi en az 6 ay fin kullan sonrasındada  devam etmen gerekir yalnız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2023, 16:16:45 »
Donör çok zayıf genel seyrelme var saç ekimine çok uygun görünmüyorsunuz.

Ekim olursada tepe bırakılmalı bu alana 1 ekim düşünmelisiniz.

Şahin çelik ile bir görüşün bence ekime uygunluk açısından bakalım o ne diyecek.
Global Moderator

gameover0

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2023, 12:07:45 »
dökülmelerin yeni başladığı için öncelikle bir tedavi uygulasan iyi olur ben olsam fin ve minox iklisine bir şans verirdim tabi fin yan etkileri ile ilgili bilgi sahibi olman lazım sonrasında kullanmaya karar verirsen kısa sürede iyi sonuç alman yüksek ihtimal çünkü dediğim gibi henüz yeni kaybetmişsin saçlarını .
tedaviden sonra ise saç ekimini düşünebilirsin fakat tedaviyi uzun yıllar devam etmen gerekir bununda bilincinde olarak başlayıp başlamamaya karar verirsen iyi olur.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ama ne yazık ki fin ve minox hakkında yeterli bir bilgim yok. En kısa zamanda araştıracağım. Saçlarımda çok ani bir şekilde döküldü. 3 numara saç traşı olayım dedim bir daha eskisi gibi olmadı.

gameover0

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2023, 12:13:30 »

Şahin çelik ile bir görüşün bence ekime uygunluk açısından bakalım o ne diyecek.

Hintell hocam özellikle sizin düşünceleriniz benim için önemliydi. Geri döünüşünüz için teşekkür ederim. Şahin Çelik için iletişime geçeceğim. Donör bölgem yüzünden mi saç ekimine uygun değilim ? Bu süre zarfında ne yapmalıyım? Ekimi bir kaç ay sonraya düşünüyorum. Sizce hata mı etmiş olurum ? Ekimi 2 plan olacak şekilde düşünüyorum. Teşekkürler

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2023, 12:34:58 »
Eski uzin saçli haliniz varmi neden bu kadar kisa sürede ağrefsizleşip döküldü genetik oldugu kesin ama çok hizli ilerlemiş

gameover0

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2023, 13:25:51 »
Eski uzin saçli haliniz varmi neden bu kadar kisa sürede ağrefsizleşip döküldü genetik oldugu kesin ama çok hizli ilerlemiş

Bunlar eski hali. En eskisi 3. Yani son fotoğrafta.

gameover0

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2023, 13:27:49 »

Hocam tekrardan merhaba, Şahin Çelik ile iletişime geçtim. “Yaşınız uygun işlem için ama açıklık çok fazla ve saçlarınız çok zayıf ince telli. Ekim işlemi yapılabilir ama yakından görmek ve analiz etmek isterim sizi“ diye bir geri dönüş aldım.

Saç ekimi çok zor karar verdim. Kararımı kesinleştirdim şimdi de uygun olmadığımı öğreniyorum. Çok üzülüyorum açıkçası

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2023, 14:06:19 »
Saçlarin baya güzelmiş hizli dökülmüş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Mayıs 2023, 21:36:48 »
Hintell hocam özellikle sizin düşünceleriniz benim için önemliydi. Geri döünüşünüz için teşekkür ederim. Şahin Çelik için iletişime geçeceğim. Donör bölgem yüzünden mi saç ekimine uygun değilim ? Bu süre zarfında ne yapmalıyım? Ekimi bir kaç ay sonraya düşünüyorum. Sizce hata mı etmiş olurum ? Ekimi 2 plan olacak şekilde düşünüyorum. Teşekkürler

evet donör açıklık çok donör çok zayıf
Global Moderator

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #12 : 12 Mayıs 2023, 22:29:19 »
bu nasıl bir dökülmedir ya 3 yılda geçmiş olsun

Facebook Twitter Instagram