Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 46988 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgi ekimlerinde ve şakak  ekimlerinde  düzgün şekilde köklere zarar vermeden yapıldıysa genel kan dolaşımında sıkıntı yoksa en az fire olan bölgedir  hem kendi tecrübem hemde genel doktor görüşüdür söylediğim...senin ekim iyi olacaktır  saçların kaliteli ekimin sık şuan için..tek eleştirim keskin bir ön çizgi olmuş geçişler ama uzayınca sıkıntı olacağını düşünmüyorum..hayırlı olsun

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgi ekimlerinde ve şakak  ekimlerinde  düzgün şekilde köklere zarar vermeden yapıldıysa genel kan dolaşımında sıkıntı yoksa en az fire olan bölgedir  hem kendi tecrübem hemde genel doktor görüşüdür söylediğim...senin ekim iyi olacaktır  saçların kaliteli ekimin sık şuan için..tek eleştirim keskin bir ön çizgi olmuş geçişler ama uzayınca sıkıntı olacağını düşünmüyorum..hayırlı olsun

Ön taraf sıklığı sencede iyi mi yani 2850 gref ekildi ama sanki biraz seyrek gibi duruyor , keskin bir ön çizgi düşüncene katılıyorum ,hoca yüz tipi vb.. en uygnu bunolacak biraz uzayınca bu netlik kaybolacak dedi.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bence yeterli greft sayısı hatta 2500 kafiydi ..ama yinede kabuk dökümünden sonra daha net yorumlarız.şuan sık ekilmiş duruyo

charlie.brown

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel bir ekim olmuş saçlarınız da kaliteli görünüyor.
Dikkatimi çeken yan taraflara da (aşağıya doğru giden, favori kısımları) ekim yapılması.
Siz mi istediniz yoksa Hasan bey mi planladı?

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel bir ekim olmuş saçlarınız da kaliteli görünüyor.
Dikkatimi çeken yan taraflara da (aşağıya doğru giden, favori kısımları) ekim yapılması.
Siz mi istediniz yoksa Hasan bey mi planladı?
Evet dostum ben şakak bölgesine ininlmesini istedim Hasan beyde doğrusu bu olur dedi ve da fazla köşeli bir planlama yapmadı.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sol şakakta üçgen şeklini biraz verebilmiş sağ şakakta verememiş gibi geldi umarım yanılıyorumdur

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sol şakakta üçgen şeklini biraz verebilmiş sağ şakakta verememiş gibi geldi umarım yanılıyorumdur
Bilerek yapmadı saç yapısı zatem bu eski resimlere baktık haketten öyle daha fazlası için grefler çok sağlıklı ve kalın olduğundan doğal durmaz pişman olursun dedi biraz uzayınca ne demek istediğimi  anlarsın dedi hoca .

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
fotoğrafa bakınca her iki tarafı eşit yapmamış gibi gördüm de iyi o zaman hocam sıkıntı olmasında

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
fotoğrafa bakınca her iki tarafı eşit yapmamış gibi gördüm de iyi o zaman hocam sıkıntı olmasında
Ekim öncesi dökülme de eşit değildi , kesim öncesi saçlar kısalınca ortaya çıkan sonuca göre ekim yapıldı , ben de bilmiyorum açıkcası bekleyip göreceğiz .

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası 7. gün , 5. yıkama.

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel görünüyor. Benim ekimde benzer alanlara ekim yapıldı  ;D Aynı yerden dökmüşüz saçları

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel görünüyor. Benim ekimde benzer alanlara ekim yapıldı  ;D Aynı yerden dökmüşüz saçları
:) aynen öyle ekim bölgesi ve dökülme alanı  neredeyse aynı , sen baya yol almışsın .

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam kabukların dökülmek üzere. Ense süper olmuş. Ben 8. Gün bitirmiştim kabukları. Çizgi iyice oturmuş stag bey gerçekten çok beğendim.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam kabukların dökülmek üzere. Ense süper olmuş. Ben 8. Gün bitirmiştim kabukları. Çizgi iyice oturmuş stag bey gerçekten çok beğendim.
Teşekkür edrim dostum , ön saç çizgisi sanki geride mi olmuş diye düşünüyorum .

Facebook Twitter Instagram