Gönderen Konu: Op.Dr. İlhan Serdaroğlu ,07.12.2017, 2090 greft, Yaş :32, İlaç Kullanımı yok  (Okunma sayısı 5750 defa)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz.
İlhan hoca dar alanda yaptığı ekimlerde tüm kafayı kazımıyor.
Bu da en azından adamı kel hissetmiyor

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim. Evet, böyle olmasından memnun kaldım.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun.ilhan hocanın ön bölgede başarılı inşallah sonuc güzel olur

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim Legolas. Umarım beklentimi karşılar.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun arkalarin acilmamasi büyük şans . Güzel bir sonuç almanız dileğiyle.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler, nofear114. Evet, daha kötü olabilirdi.

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam Operasyon aşaması ve ücret hakkında bilgi veririmisiniz

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Elbette. Bunun için 4000TL bedel ödedim. Son zamanlarda fiyatını güncellemiş İlhan Hoca.
Operasyon kapsamında temporal bölgeye(Şakak) 2092 graft ekildi.  5 saat içinde tamamlandı. İlhan Hoca ilgili ve samimiydi. 1.5-2 saat civarı süren graft alımını İlhan Hoca  kendisi opere etti (Mikromotor ile). Bu aşamada yemek ve ihtiyaç molası verildi. Ardından asistanları Muhammed Bey ve Sevilay Hanım lateral slit yöntemiyle kanal açma ve ekim işini 2-2.5 saat gibi bir sürede gerçekleştirdiler. Ben şahsen birkaç iğne batışı dışında ağrı hissetmedim. 2.günde ağrı,şişlik morarma vb. etkileri yaşamamaktayım. Donör bölgemi henüz göremiyorum,umarım buradaki değişim  çok negatif olmaz. Sigara kullanıyorsanız operasyondan 1 hafta önce Pentox Sr 400 Mg ve Xpecia tablet kullanımı tavsiye ediliyor. Operasyondan sonra Trixowell şampuan&serum ve Xpecia Tablet kullanımı tavsiye ediliyor.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 23:52:32 Gönderen: Adebisi »

Ziyade11

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevgili kardesim, hayirli olsun. Umarim arastirmalarinin karsiligini fazlasiyla alirsin. Donor bolgenide paylasabilirmisin ? .)

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bandaj açıldıktan sonra donör bölgesinin görünümü

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor kaliteli hocam sizin toparlar zaten Ilhan hocada donor sorunu olmuyor ancak bu uzun saç ekim olayını ilhan beydə anlayamadım. Şuan bu saç modeli ile dışarıda rahat edebiliyor musunuz?  Tamamen kesilse bence daha hoş bir görüntü olurdu
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet ben de böyle bıraktığıma biraz pişman olmadım değil. Kapşon takınca kamufle oluyor şimdilik. 2 hafta sonra  uzun bölümü kısaltıp daha güzel bir görüntü yakalamayı umuyorum.

Adebisi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
15.gün Kabuklar döküldükten sonra.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sık duruyor kabuk dökümü sonrası sıkıntı yok .artık bekleme evresi

Facebook Twitter Instagram