Gönderen Konu: Sibel ulusan ve ekibi fiyat ve paket politikası  (Okunma sayısı 2332 defa)

Selahattin Aydın

• Sr. Member
Sibel ulusan ve ekibi fiyat ve paket politikası
« : 12 Eylül 2023, 13:00:23 »
Geçen sene sibel ulusanin wats app hattindan görüştüğümuzde,en düşük paket olan 1000euroluk bir oaket vardı ve ekimin çizim ve planlamasini sibel hanım yapıyordu..az once gorustugumde fiyat 1500 euro dediler ve planlamayi bu pakette zafer ulusanin yaptigini soylediler. Ayrıca ekim aralığı pakete gore degisiyormus bu tarz bisey soylendi. Yahu sibel hanim 4000euro istiyor be insaf. Hayir 1500 euro da piyasaya bakınca az para degil. Ayrıca yazismalarda diger klinikleri kucumseyici biz en iyiyiz tavırları hosuma gitmedi. Sibel hanimin ekibine son zamanlarda ekim yaptiran var mı?

Ermim83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sibel ulusan ve ekibi fiyat ve paket politikası
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2023, 22:30:57 »
Ben ağustosta yaptırdım, forumdaki örneklerden bu kliniğin planlamalarini kendime uygun bulmustum ondan tercih ettim, 1500 euro olan paketi seçtim hemşire ekibi yaptı ekimi bir sıkıntı yaşamadım tek sıkıntım donör bölge zayıf yinede homojen alım yapıldı ve ensem zarar görmedi diyebilirim sakaldan da 350 kadar alindi şok dökülmem devam ediyor, ayrıca pakette zafer hoca yazsa da kendisi operasyon günü klinikte olmadığı için planlamayı sibel hanımla beraber yaptık forumda 3.paketi seçip iyi sonuçlar alanları da gördüm ayrica ama 1500 euro  45 bin TL bu paralara İstanbul da da kaliteli merkezler var foruma bakıp kararı kendiniz verin bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2023, 11:50:00 »
Geçen sene sibel ulusanin wats app hattindan görüştüğümuzde,en düşük paket olan 1000euroluk bir oaket vardı ve ekimin çizim ve planlamasini sibel hanım yapıyordu..az once gorustugumde fiyat 1500 euro dediler ve planlamayi bu pakette zafer ulusanin yaptigini soylediler. Ayrıca ekim aralığı pakete gore degisiyormus bu tarz bisey soylendi. Yahu sibel hanim 4000euro istiyor be insaf. Hayir 1500 euro da piyasaya bakınca az para degil. Ayrıca yazismalarda diger klinikleri kucumseyici biz en iyiyiz tavırları hosuma gitmedi. Sibel hanimin ekibine son zamanlarda ekim yaptiran var mı?

Forumda baya güncel saç ekimi mevcut güzel ve başarılı saç ekimleri.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2023, 09:12:26 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Selahattin Aydın

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2023, 11:51:02 »
Haftaya klinige gidiyorum. P. Tesi gitcektim tadilat varmis. Kesin kararimi verdim orda yaptircam. Kasim ayının ilk haftası. Ben de iyice arastirdim forumu ve kararimi burdan yana verdim
  • Ekim Tarihi: 07.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair sibel ulusan
  • Greft Miktarı 3767
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Proscar, biotin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2023, 09:12:58 »
Hayırlı olsun kardeşim umarım çok güzel olur saçların ve rahat bir operasyon olur
Global Moderator

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2023, 16:58:13 »
banada gereksiz pahalı geliyor.O Yüzden istanbul'a gidicem.Bundan 3 4 ay önce 1000euroydu vaktim olmadıgı icin ektiremedim üstünede döviz 22 tl falandı 22.000 ' e yaptıracaktım.Ama nolduysa 500 euro zamlandı üstüne euro patladı.O Yüzden sibel ulusan işi yattı mecbur istanbula gidip Orda ektirip gelicez.Yakın yerde olsa iyi olurdu ama ekonomik durum iyi değil Mecbur istanbul yolculugu gözüküyoır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2023, 00:55:41 »
sanırım euro ile söylenince size pahalı geliyor
aslında normal saç ekim fiyatları artık çevirince
Global Moderator

Selahattin Aydın

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2023, 01:04:46 »
Zafer ulusan ve ekibiyle 7 kasimda ekim icin karar aldik. Saçlarım ince olduğu için finasterid kullanmaya başladım, biotin eklicem bir de. Umarım hersey yolunda gider
  • Greft Miktarı 3767
  • Yaşınız 35

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2023, 19:16:05 »
Bugün görüştüm 1000 euro olan dördüncü bir paket çıkarmışlar. Zafer bey veya Sibel hanım hiç karışmıyor. Tüm süreci ekim ekibi yönetiyor. Bilginiz olsun.

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2023, 10:33:02 »
Bugün görüştüm 1000 euro olan dördüncü bir paket çıkarmışlar. Zafer bey veya Sibel hanım hiç karışmıyor. Tüm süreci ekim ekibi yönetiyor. Bilginiz olsun.
bende bugün konuştum 4000 greft max ekiyorlarmıs. 1 prp hediye.   

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Ekim 2023, 13:02:20 »
Evet WhatsApp üzerinden de yollamışlar.

Sonfenerli3222

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Ekim 2023, 06:46:12 »
bana 5000 + üstü greft lazım oldugu için mecbur 1500 euroluk paketi secicez. ama 1000 euroluk paket iyi olmuş

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2023, 13:48:57 »
bana 5000 + üstü greft lazım oldugu için mecbur 1500 euroluk paketi secicez. ama 1000 euroluk paket iyi olmuş

Evet benim için de aynısı geçerli. Daha az alana ektirecekler için avantajlı olmuş.Bugün kan tahlillerini yaptırdım sonuçlar düşünce bu ay içinde randevu alacağım.

Selahattin Aydın

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 02 Ekim 2023, 14:05:08 »
Ben yine de zafer beyin ön çizim yaptığı ekim paketini secerdim. Tabi butce neye yetiyosa o. 1000euroluk paketten ornek sonuclar geldikce kinu güncellenir. Merkez cok profesyonel, titiz bir intiba uyandırdı ben de.. Umarım herkesin gonlunce olur
  • Greft Miktarı 3767
  • Yaşınız 35

Danismankemal

• Full Member
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2023, 17:43:47 »
sibel hocayı yıllardır takip ediyorum. kendi yaptığı ekimin fiyatını hep arttırdı. bence çünkü piyasada ekimi kendi yapan doktor sayılı (koray hoca, pekiner hoca vesaire). bence eşi ile birlikte piyasaya uygun devamlı alternatif çıkarmaları ve bunun da başarılı gitmesi benim gibi potansiyel bir hasta için umut verici. sonuçta alternatif arttıkça biz de aralarından seçebiliyoruz... hele izmir gibi yerde doktor hiç yok, üstüne ülkeye turist yağmaya başladı. bir de ulusanlar aile olarak yurt dışına açıklar, ordan da hasta geliyordur... tüm bunlar da sibel hocanın kendi ekimlerinin değerini arttırıyor.... değer mi? bütçen varsa değer. sibel hoca, koray hoca, pekiner hoca değer mi? bütçen varsa değer... sonuçta olay riski azaltmak

Facebook Twitter Instagram