Gönderen Konu: Finansterid kullanmalımıyım acil yardım lütfen ( resimlerim var )  (Okunma sayısı 657 defa)

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar herkese , Saçlarım çok seyreldi ve ince telli oldu 1 yıldır kötü duruma geldi ,  genetik mi onu da bilmiyorum haftaya cildiyeden randevu aldım ona gideceğim bir de üroloji bölümü dediler ne işe yarar saç için o bölümler bakar mı finansterid kullanmayı düşünüyorum cildiye ve üroloji doktoruna sormak istiyorum hangi bölüm yardımcı olur sizce ( özellikle şunu da sormak istiyorum saç ekimi yaptırmaya karar verdim diyelim Ekim yapılırken var olan saçlarıma zarar gelir mi olan saçlarıma kötü etkisi olur mu kendi saçımı kayıp yaşamam söz konusu olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaş kaç keşke onuda yazsaydın .düzgün bir yere ekim yaptırırsan planlamayı ve ekimi ona göre yaparlar ve saçların zarar görmez fakat çoğu ekim merkezi senin saçlara zarar verir bu tarz ekim merkezlerini forumda sıkça görüyoruz adı şanı duyulmamaış amatör yerderden uzak dur forumda bir süre takıl ne demek istediğimi anlayacaksın bu işi düzgün yapabilen çok az ekim merkezi var .ayrıca finasterid kesin sende işe yarayacak diye bir şey yok başarı ortalası yüzde elli bunu bilerek başla.

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yaş kaç keşke onuda yazsaydın .düzgün bir yere ekim yaptırırsan planlamayı ve ekimi ona göre yaparlar ve saçların zarar görmez fakat çoğu ekim merkezi senin saçlara zarar verir bu tarz ekim merkezlerini forumda sıkça görüyoruz adı şanı duyulmamaış amatör yerderden uzak dur forumda bir süre takıl ne demek istediğimi anlayacaksın bu işi düzgün yapabilen çok az ekim merkezi var .ayrıca finasterid kesin sende işe yarayacak diye bir şey yok başarı ortalası yüzde elli bunu bilerek başla.
27 yaşındayım finansı araştırıyorum şu an kişiden kişiye değişiyor tabi etkisi ama denemeden de anlayamam doktordan randevu aldım cildiye ve ürolojiden gidip görüşüp onlara sorup doktor kontrolunda başlamak istiyorum ayrıca saçlarım var ama seyrek ekim yaptırmaya kalkışsam olan saçlarım da zarar görür diye çok korkuyorum o yüzden önceliğim tedavi sence nasıl düşüncem ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saç durumuna göre kullanılmalı
ama kullanma kararı senin biz kullan diyemeyiz
Global Moderator

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
çok aciliyeti yok onun farkındayım acele de etmek istemiyorum saç ekimi ciddi bir işlem çünkü ömür boyu kafamızda taşıyacağız o yüzden şöyle düşünüyorum hocam hem saçlarım şu an güçsüz cansız şu an ekim yaptırsam bile zayıf şekilde olacak en azında bir sene tedavi deneyim ilaçlar vs biraz da olsa güçlendiriyim baktım işe yarıyır devam ederim baktım çok bir şey gözlemleyemedim en azında erkneden yaptırmak için yaptırıp pişman olmaktansa saçları güçlendirip bir tık daha sağlam şekilde yaptırırm bu süreçte de merkez araştırması yaparım sizce düşüncem nasıl hintell hocam

DarpMachine

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tebrik ederim sizi en mantıklı kararı vermişsiniz önce medikal tedavi sonra saç ekimi .

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam bence en doğru kararı vermişsin. çok rahatsız olmuyorsan hiç acele etmene gerek yok

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tebrik ederim sizi en mantıklı kararı vermişsiniz önce medikal tedavi sonra saç ekimi .
]teşekkür ederim saçlarımın resmini gördünüz sanırım evet seyrek zayıf ama aşırı kötü değil diye düşünüyorum , dediğim gibi saç ekimi sonuçta araştırılmadan yapılmamalı ömürlük bir işlem kafamda şu da var tabi şu an fiyatlar mesela 40  ise seneye 80 olcak ama dediğm gibi yanlış karar vermektense tedavi deneyip ona göre hareket etmek mantıklı diye düşünüyorum

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam bence en doğru kararı vermişsin. çok rahatsız olmuyorsan hiç acele etmene gerek yok
bir yandan yaptır kurtul diyorum hala ama bir şu korkum var saçlarım var göründüğü gibi ekim yapılırsa kendi saçlarımın da zarar görmesinden korkuyorum oyüzden medical tedavi kararı aldım finans prp mezo vs bunlarla deneyeceğim şansımı bu süreçte de az da olsa açlarım sağlamlaşıır kalınlaşır şu an ki halinden daha iyi olur ekim olacaksa da o şekilde olur diye düşünüyorum aklımda hala git geller var yaptır kurtul yıllık iznim varken değerlendir ilerde iş dğişikliği yapmayı düşünüyorum ne ara yaptırcam diye düşünüyorum ama acele etmek de istemiyorum

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Anladım hocam peki size bir şey sormak istiyorum finansterid kullanmaya başladık diyelim sabah mı akşam mı daha faydasını görürüz ilk zamnalarda yarım başlayın sonra tama geçin diyorlar sizin fikriniz nedir son olarak ara sıra alkol alıyorum finansa kötü etkisi olur mu ?

RTX4090

• Jr. Member
  • **
Anladım hocam peki size bir şey sormak istiyorum finansterid kullanmaya başladık diyelim sabah mı akşam mı daha faydasını görürüz ilk zamnalarda yarım başlayın sonra tama geçin diyorlar sizin fikriniz nedir son olarak ara sıra alkol alıyorum finansa kötü etkisi olur mu ?

Sabah-akşam aç-tok fark etmiyor çok ben yine de akşam almanı öneririm. İlk zamanlarda düşük dozla başlayıp yavaşça arttırabilirsin veya direkt tam dozda başlayıp yan etki görürsen daha düşük dozla tekrar başlayabilirsin. Alkolle bir etkileşimi yok finasteridin.

anonymous31

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sorunun cevabı evet, hem yaş çok genc hem de pek bir saç kaybı yok?

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sorunun cevabı evet, hem yaş çok genc hem de pek bir saç kaybı yok?
acele edip yaptırmak için yaptırıp pişman olmaktansa iyi araştırıp bu süreçte de medical tedavi denemek daha mantıklı geliyor şöyle bir durum var şu an ekim fiyatları 30-60 arası ise bir sene sonra 60-100 arası olur oda beni zorlar gibi geliyor ama birikim yaparak biraz da borca girerek mantıklı hareket etmek gerektiğini düşünüyorum hem bu süreçte zayıf saçları kalınlaştırıp canlandırıp güölendirip ekim yaptıracaksam da öyle yaptırırm diye düşünüyorum

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sabah-akşam aç-tok fark etmiyor çok ben yine de akşam almanı öneririm. İlk zamanlarda düşük dozla başlayıp yavaşça arttırabilirsin veya direkt tam dozda başlayıp yan etki görürsen daha düşük dozla tekrar başlayabilirsin. Alkolle bir etkileşimi yok finasteridin.
acele edip yaptırmak için yaptırıp pişman olmaktansa iyi araştırıp bu süreçte de medical tedavi denemek daha mantıklı geliyor şöyle bir durum var şu an ekim fiyatları 30-60 arası ise bir sene sonra 60-100 arası olur oda beni zorlar gibi geliyor ama birikim yaparak biraz da borca girerek mantıklı hareket etmek gerektiğini düşünüyorum hem bu süreçte zayıf saçları kalınlaştırıp canlandırıp güölendirip ekim yaptıracaksam da öyle yaptırırm diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram