Gönderen Konu: Prozic plus losyon kullanmalımıyım??  (Okunma sayısı 862 defa)

Alipoyrazzz

• Full Member
Prozic plus losyon kullanmalımıyım??
« : 25 Mayıs 2021, 17:13:40 »
Herkese merhabalar, arkadaşlar kendimce yaptığım araştırmalar neticesinde sonradan döngüye uğrayan bırakılınca eski haline dönen tarzı takviyeleri kesinlikle kullanmicam ( minox-alo- finans vb.) Prozinc plus losyon da boyle bir sorun varmıdır kullanan deneyen arkadaşlar yazarsa sevinirim bu losyonu düşünme sebebimse şampuanıni çok beğendim çok iyi geldi en azından benim saçlara

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Prozic plus losyon kullanmalımıyım??
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2021, 19:53:08 »
içerisinde ne var ona bakmak lazım fakat şunuda söylemekte yarar var ;losyon ,sprey vb binumum saç için faydalı olduğu söylenen içerikleri bol bol barındıran bu tür şeylerin daha saça en ufak faydaları olduğuna şahit olmadım.
malsef ya minoxil kullanacaksın yada procapil içeren bir sprey bunların dışında antiandrojen içeren slüsyonlarda faydalı olabiliyor fakat yanetkileri tabiki muamma.
yani özetle adamlar ru58841,dudasterid enjeksiyon ,androcur içeren ağır antiandrojenler,topikal binumum ağır antiandrojenler vb kullanarak ancak bir miktar saçını toparlayabiliyorken senin bu tarz losyonlardan sonuç alman mucize gibi bir şey olur.

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2021, 13:55:14 »
Kullandım bir faydasını gördüm diyemem, ama kokusu çok hoş :)
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Alipoyrazzz

• Full Member
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2021, 15:17:30 »
Kullandım bir faydasını gördüm diyemem, ama kokusu çok hoş :)
bol bol koklariz artık 😊 aslında ekim sonucunu inceledim geniş alana göre gayet başarılı olmuş belki losyonun da etkisi vardır🤔 ne kadar kullandın??

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2021, 18:37:52 »
Hocam yıllarca minoxundan, procapiline, mavi suyundan türlü türlü losyonuna kadar hepsini uzun sürelerle kullandım. Saç olmayan, kabaklaşmış bölgede hiçbiri işe yaramıyor. Tüy bile çıkarmıyor. Ama dökülmeye yüz tutmuş, zayıflamış saçlarda bu tür ürünler işe yarıyor. Makul seviyede saçın var diyelim ya da ektirdin seyrek oldu, bu tür ürünlerle daha hacimli görünmesini sağlayarak bir miktar tatmin olabilirsin. Kafaya sürülen ürünler arasında da en iyisi hiç tartışmasız minoxdur. Döngü vs evet var ama bu ürünleri bırakınca hepsi istisnasız kazanımları kaybettiriyor zaten. Eğer ki minoxdan çok şey beklemeden procapil ya da prozinc losyon mantığıyla saça azıcık hacim versin mantığıyla kullanırsan ve döngü olsa dahi hayatının bir parçası haline getirip devam edersen bence aralarında en çok yararı ondan görürsün.Dedigim gibi hangisini kullanırsan kullan bırakınca eski haline döneceksin. Çünkü hiçbirisi tedavi edici değil, akıntıya karşı çektiğin küreklerdir.
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

Alipoyrazzz

• Full Member
« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2021, 22:12:58 »
Hocam yıllarca minoxundan, procapiline, mavi suyundan türlü türlü losyonuna kadar hepsini uzun sürelerle kullandım. Saç olmayan, kabaklaşmış bölgede hiçbiri işe yaramıyor. Tüy bile çıkarmıyor. Ama dökülmeye yüz tutmuş, zayıflamış saçlarda bu tür ürünler işe yarıyor. Makul seviyede saçın var diyelim ya da ektirdin seyrek oldu, bu tür ürünlerle daha hacimli görünmesini sağlayarak bir miktar tatmin olabilirsin. Kafaya sürülen ürünler arasında da en iyisi hiç tartışmasız minoxdur. Döngü vs evet var ama bu ürünleri bırakınca hepsi istisnasız kazanımları kaybettiriyor zaten. Eğer ki minoxdan çok şey beklemeden procapil ya da prozinc losyon mantığıyla saça azıcık hacim versin mantığıyla kullanırsan ve döngü olsa dahi hayatının bir parçası haline getirip devam edersen bence aralarında en çok yararı ondan görürsün.Dedigim gibi hangisini kullanırsan kullan bırakınca eski haline döneceksin. Çünkü hiçbirisi tedavi edici değil, akıntıya karşı çektiğin küreklerdir.
yani buda döngüye uğrar diyorsun  saç ekimi yaptırdım sıfırdan saç çıkarmasını beklemiyorum olanları koruması yeterliydi benim için ama dediğim gibi sonradan dokulecekse anlamı yok
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2021, 22:19:19 Gönderen: Alipoyrazzz »

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2021, 22:19:51 »
Döngü olmaz ama değmez.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2021, 22:22:13 »
O zaman prozinc plus losyon ya da procapil içeren bir ürünü düzenli kullan hocam. Ekilen saç dökülmez diyorlar ama bunun bir garantisi yok, çünkü bazen belli yaştan sonra ensedeki saç dahi dökülüyor ya da inceliyor. Dolayısıyla oradan alınıp ekilen saç da ömrünü doldurduysa dökülebilir. Dolayısıyla ekimden sonra da güzel bir ürün kullanmak en doğrusu. Ben de ektirdim ve ben de kullanıyorum.
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2021, 18:51:41 »
bol bol koklariz artık 😊 aslında ekim sonucunu inceledim geniş alana göre gayet başarılı olmuş belki losyonun da etkisi vardır🤔 ne kadar kullandın??

Losyonu ekim alanına uygulamadım ekimin sonucunu görmek için. Verteks bölgesinde denedim etkisini görmedim. Günde 2 kere 3 4 fıs olacak şekilde 4 veya 5 ay civarı.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Alpcan

• Full Member
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2021, 14:47:44 »
bende aynı şeyi merak ediyorum kullansam mı diye kararsızım monixdil gibi etkisi var mı yok mu bilmiyorum içeriğide bitkisel gibi duruyor ama döngü ya da bırakıldıktan sonra aynı sorunlarla karşılaşırmıyım bilmiyorum başaldınız mı kullanmaya.

Alipoyrazzz

• Full Member
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2021, 15:40:38 »
Döngü yapmiyormus ama kullananlar çok etkisini görmemiş henüz kullanmıyorum ama düşünüyorum, sonuçta losyon ve şampuanlar herkeste farklı etkiler gösterebiliyor

Facebook Twitter Instagram