Gönderen Konu: Xpecia kullanmalımıyım  (Okunma sayısı 929 defa)

seaknight

• Yeni üye
  • *
Xpecia kullanmalımıyım
« : 19 Temmuz 2021, 04:39:56 »
Selam arkadaşlar  saç ekileli 20 gün oldu  hiç bir ilaç takviyesi kullanmıyorum   Xpecia  önerirmisiniz  birde bu ilaç reçetelimi satılıyor  birde araştırma yaparken böyle bir video buldum  birde tok karnamı alınmalı aç karnamı ? doktorda birsey demedi ama kararsızım

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Xpecia kullanmalımıyım
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2021, 17:29:15 »
Reçetesiz satılıyor.Videodaki kadar ağır etki yaşamazsın.Saç ekiminden sonra xpecia destekler kullanabilirsin.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Cerrah47

• Full Member
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2021, 03:05:33 »
Ben 1 ay kullandım ve bıraktım çünkü etkisi var evet ufak tüyler çıkarıyor ama cinsel isteksizlik yapıyor tavsiyem başlama
  • Ekim Tarihi: 04.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Biotin solgar 5000 mg

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2021, 21:03:44 »
Xpecia biraz libidoyu düşürüyor onun yerine kerozan kullanmak bence çok daha iyi oluyor.

Cerrah47

• Full Member
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2021, 21:13:30 »
Xpecia biraz libidoyu düşürüyor onun yerine kerozan kullanmak bence çok daha iyi oluyor.

Bence başlama ben sorun düzelmezse üroloji doktoruna gideceğim
  • Ekim Tarihi: 04.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Biotin solgar 5000 mg

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2021, 12:16:31 »
Xpecianın libido ile alakasının olduğunu düşünmüyorum

seaknight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2021, 17:36:32 »
Ben 1 ay kullandım ve bıraktım çünkü etkisi var evet ufak tüyler çıkarıyor ama cinsel isteksizlik yapıyor tavsiyem başlama
Açıkcası bırakınca düzelecekse yapsın hocam  zaten partnerim yok azgın teke gibide dolaşmak istemem dht yi baskılasın yeter

seaknight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2021, 17:37:49 »
Beni tedirgin eden asıl şey bırakınca  şok dökülme yapıyormuş    bu açıkcası gözümü korkuttu şuan 24. gündeyim ve ilaç takviyesi almıyorum hala

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2021, 23:48:05 »
Xpecia Vitamin içerikli bir üründür doğal yoldan içinde olan bazı bitkilerden dolayı dht de baskılar  aç ya da tok farketmez istediğin gibi kullanabilirsin tabi tok olman daha iyi saç ekimi sonrası saçları uygun ilaçlarla veya vitaminlerle destekleme her zaman fayda sağlar kullanmak kullanmamak senin bileceğin iş ve tabii ki doktorun tavsiyesi de çok önemli genelde bizim saç ekimine bakış açımız destek alma yönündedir saç dökülme mantığını iyi bildiğimiz için bu tarz ürünlerin saç gelişiminde Faydası veya ihtiyaç vardır tabi xpecia yerine Finasterid daha mantıklı
Global Moderator

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 25 Temmuz 2021, 00:04:08 »
Xpecia testis kucultuyor

seaknight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Temmuz 2021, 16:09:03 »
Xpecia Vitamin içerikli bir üründür doğal yoldan içinde olan bazı bitkilerden dolayı dht de baskılar  aç ya da tok farketmez istediğin gibi kullanabilirsin tabi tok olman daha iyi saç ekimi sonrası saçları uygun ilaçlarla veya vitaminlerle destekleme her zaman fayda sağlar kullanmak kullanmamak senin bileceğin iş ve tabii ki doktorun tavsiyesi de çok önemli genelde bizim saç ekimine bakış açımız destek alma yönündedir saç dökülme mantığını iyi bildiğimiz için bu tarz ürünlerin saç gelişiminde Faydası veya ihtiyaç vardır tabi xpecia yerine Finasterid daha mantıklı

Bilgi için teşekkür ederim hocam  en iyisi bir dermatologtan  tavsiye almak sanırım dermatoloğa gideceğim   dediğiniz ilacıda sorayım  gidince teşekkürler

seaknight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 25 Temmuz 2021, 16:10:24 »
Xpecia testis kucultuyor

Böyle bir durum vara çok ciddi   hocam   kaş yapalım derken eldeki bulgurdan olmayalım  hayırlısı bakalım.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Temmuz 2021, 16:34:55 »
Ya xpecia vitamin temelli bir üründür finas dutas bile testisi küçültüyor mu o bile net değil. Abartmayın lütfen.

Hocam sizin aklınızı çok karıştırırlar burada. Doktora danışarak kullanın içiniz rahat olsun.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 25 Temmuz 2021, 19:05:53 »
Xpecia testis kucultuyor

Yok artık daha neler.Bence fazla mastürbasyon yaptığındandır.Steroid kullanmıyorsun sonuçta.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram