Gönderen Konu: Ekim yaptırmakta kararlıyım. Önerilerinizi bekliyorum.  (Okunma sayısı 471 defa)

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba. Bu forumu oldukça yararlı buluyorum uzun zamandır takip edip saç ekimimle ilgili kafamda oluşturduğum stratejinin büyük bölümünü burada elde ettim. Yaşım 31 .2-3 senelik araştırmam sonucu kasım ayı itibari ile ekim yaptırmayı düşünüyorum. Bu olaya bakış açım estetik açıdan ziyade bende oluşturduğu psikolojik hasarı tedavi etmek. Bu süreci oldukça ciddiye alıp hassasiyetle karar vermek istiyorum. Bütçem 60-70 bin tl. Nere ektireceğime karar verdim sayılır fakat forumda konusu hiç geçmeyen bir merkez olduğu için ufak tereddütlerim var. Merkeze Karar verme sürecim ise ektiren bir arkadaşımın aldığı sonuç. Bu arada merkezin adı cosmedica. İletiye fotoğraflarımı ekleyip saçlarımın genel durumu hakkında yorumlarınızı ve ekim merkezi veya diğer tüm tavsiyelerinizi dikkate alıp değerlendireceğim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

DarpMachine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim yaptırmakta kararlıyım
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2023, 22:43:51 »
Dönör iyi yaş iyi iyi sonuç alırsınız ama merkez konusunda biraz daha araştırma yapın bence.

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2023, 23:22:05 »
Reklam amaçlı Ronaldinho ve Totti'yi getirmişler saç ekimi ile alakaları yok tamamen reklam amaçlı şeyler. Seni kastetmiyorum ama maalesef ülkemizde birçok insan bunları görünce kaliteli bir yer sanıp gidiyor. Arkadaşının sonucuna gelince, her bünye farklı herkeste aynı sonuç olacak diye bişey yok. Bu forum gerçekten çok bilgili insanlarla dolu. Bu kadar reklamlarına rağmen tek bir konuları bile yoksa forumda bence bir daha düşün derim. O bütçeye çok daha iyi yerler var.
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2023, 23:41:23 »
 levent acarın yeri değilmi bu forumda orneği vardı sanırım.biraz yuksekten uçuyorlar sanki.bir ara bir arkadas ornekler istemişti galiba aklımda kaldığı kadarı ile  musteri gizliliğimi ne demişti.merkezi  bilmiom nasıl eker.otur  a dan z ye konus.donorun guzel.asumanda guzel işler çıkartıyor açıklıkları kapatıyor.olmazsa 2.sırada onuda dusunebilirsin.onlerde yonlerde çok basarılı değillerdi  ama gecen son orneğini gordum guzeldi yonleri.levent acar efsane takılıo ama icraatlarını gormedik gizli tutuo.iyi yada kotu bişi diyemem
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2023, 23:55:18 »
levent acarın yeri değilmi bu forumda orneği vardı sanırım.biraz yuksekten uçuyorlar sanki.bir ara bir arkadas ornekler istemişti galiba aklımda kaldığı kadarı ile  musteri gizliliğimi ne demişti.merkezi  bilmiom nasıl eker.otur  a dan z ye konus.donorun guzel.asumanda guzel işler çıkartıyor açıklıkları kapatıyor.olmazsa 2.sırada onuda dusunebilirsin.onlerde yonlerde çok basarılı değillerdi  ama gecen son orneğini gordum guzeldi yonleri.levent acar efsane takılıo ama icraatlarını gormedik gizli tutuo.iyi yada kotu bişi diyemem
teşekkür ederim söylediğiniz gibi asuman hanımıda inceleyip düşüneceğim

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2023, 23:57:15 »
Reklam amaçlı Ronaldinho ve Totti'yi getirmişler saç ekimi ile alakaları yok tamamen reklam amaçlı şeyler. Seni kastetmiyorum ama maalesef ülkemizde birçok insan bunları görünce kaliteli bir yer sanıp gidiyor. Arkadaşının sonucuna gelince, her bünye farklı herkeste aynı sonuç olacak diye bişey yok. Bu forum gerçekten çok bilgili insanlarla dolu. Bu kadar reklamlarına rağmen tek bir konuları bile yoksa forumda bence bir daha düşün derim. O bütçeye çok daha iyi yerler var.
teşekkür ederim cevabınız için.

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2023, 23:58:13 »
Dönör iyi yaş iyi iyi sonuç alırsınız ama merkez konusunda biraz daha araştırma yapın bence.
sağolun araştırmaya devam ediyorum merkeze karar vermesi bu işin en zorlu kısmı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2023, 00:00:38 »
teşekkür ederim söylediğiniz gibi asuman hanımıda inceleyip düşüneceğim
rica ederim hepsini  arastır karar verdiğinide diğer merkezleride.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2023, 08:24:50 »
Bütçenize göre çok daha popüler ve başarısı yüksek yerler mevcut forumda araştırıp  bulabilirsiniz. Verdiğiniz paraya ve emeğe yazık olmaması için doğru ekim merkezi şart. Ayrıca sizin ekiminize ekstra ustalık gerekiyor çünkü seyrelmiş bir saç yapınız var saç aralarına girmeleri gerekecek. Eğer işinin ehli bir yer değilse kendi saçlarınıza zarar verebilir ekerken. O yüzden dikkatli araştırın derim.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2023, 11:38:11 »
Bütçenize göre çok daha popüler ve başarısı yüksek yerler mevcut forumda araştırıp  bulabilirsiniz. Verdiğiniz paraya ve emeğe yazık olmaması için doğru ekim merkezi şart. Ayrıca sizin ekiminize ekstra ustalık gerekiyor çünkü seyrelmiş bir saç yapınız var saç aralarına girmeleri gerekecek. Eğer işinin ehli bir yer değilse kendi saçlarınıza zarar verebilir ekerken. O yüzden dikkatli araştırın derim.
cevabınız için teşekkür ederim. Aslında ektirme fikrine ilk karar verdiğim zamanlar serkan aygın da ektirmeye çok kararlıydım fakat daha sonra arkadaşımın levent acara ektirip benim de çok beğendiğim sonuç ortaya çıkınca levent acarda ikna oldum ve arkadaşımın sonucu ile kendi sayfalarında paylaştıkları diğer sonuçlar paralellik gösterince ikna olma sürecim hızlandı. Ama şöyle bir şey var ben sadece arkadaşımın hikayesini biliyorum burada da çok fazla konuşulmamış o yüzden kafam karışıyor. Ekimleri hakkında çok fazla hikaye toplayamıyorum o yüzden.

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2023, 11:39:25 »
Ayrıca hintell beyinde yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum.

anonymous31

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim yaptırmakta kararlıyım. Önerilerinizi bekliyorum.
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2023, 21:01:02 »
...Bu olaya bakış açım estetik açıdan ziyade bende oluşturduğu psikolojik hasarı tedavi etmek...

Mevzu psikolojik ise ameliyat en son çare olmalı (sadece saç ekiminden de bahsetmiyorum).
Halen gençsiniz, önce Finasterid kullanmanızı öneririm.

Wardenx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2023, 21:13:23 »
Mevzu psikolojik ise ameliyat en son çare olmalı (sadece saç ekiminden de bahsetmiyorum).
Halen gençsiniz, önce Finasterid kullanmanızı öneririm.
ilaç benim için son çare hatta çare olarak bile değerlendirmiyorum. Kullanmamakta kararlıyım. Cevabınız için teşekkür ederim

Kel ve öfkeli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 26 Eylül 2023, 18:32:57 »
donör bölge konusunda çok çok iyisiniz. muhtemelen harika bir sonuç alacaksınız. şimdiden hayırlı olsun.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Eylül 2023, 09:46:34 »
Hocam donörün çok iyi, buradaki kliniklerden birine gidersen seni uçururlar, mesela senin bütçene uygun Serkan Aygın, mesela Asuman Hair, fakat senin dediğin klinikleri hiç bilmem. ben açıkçası forumu keşfettikten sonra, forum dışındaki klinikleri bakmadım hiç. belki iyidir gerçekten bilemem

Facebook Twitter Instagram