Gönderen Konu: Aniden aşiri dökülme başladı  (Okunma sayısı 257 defa)

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
Aniden aşiri dökülme başladı
« : 21 Ekim 2023, 00:44:52 »
6 8 ay düzenli düzensiz Fin kullandım sonuçtan memnundum aslında saç dokulmem günlük 100 e kadar düşmüştü ya da açıklarım kapanmaya başlamıştı fakat bugün aniden duşta eskisine göre  bile inanılmaz fazla bir dokulme yaşadım inanılmaz korktum 500 600 saç döküldü desem yeri olur. Sebebi ne olabilir ilacı kesmek mi gerek ufak bir ara mi vermeliyim hafiften kafam yanıyor ayrıca bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim. Tam herşey iyi gidiyor derken nereden çıktı bu yahu ne güzel toparlanmıştim ilaç ile sanırım ilaç ters tepti artık

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
Ynt: Aniden aşiri dökülme başladı
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2023, 02:59:11 »
6 8 ay düzenli düzensiz Fin kullandım sonuçtan memnundum aslında saç dokulmem günlük 100 e kadar düşmüştü ya da açıklarım kapanmaya başlamıştı fakat bugün aniden duşta eskisine göre  bile inanılmaz fazla bir dokulme yaşadım inanılmaz korktum 500 600 saç döküldü desem yeri olur. Sebebi ne olabilir ilacı kesmek mi gerek ufak bir ara mi vermeliyim hafiften kafam yanıyor ayrıca bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim. Tam herşey iyi gidiyor derken nereden çıktı bu yahu ne güzel toparlanmıştim ilaç ile sanırım ilaç ters tepti artık

++
  • Yaşınız 22

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2023, 00:43:06 »
Haftada bir iki kere saç diplerine ketoral krem sür bir süre .Sorununa çare olabilir.Ani saç dökülmeleri genelde saç derisi problemlerinden kaynaklanır.

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2023, 00:35:27 »
Bunun şampuanı kullansam aynı etkiyi sağlar heralde doktor yazmıştı ama almamıştım yarın temin edip başlamak lazım belki Fin ile beraber daha iyi bir etki sağlar

Facebook Twitter Instagram