Gönderen Konu: SAÇ SİMİLASYONU YAPTIRICAKLAR DİKKAT  (Okunma sayısı 915 defa)

Benjamin3434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ SİMİLASYONU YAPTIRICAKLAR DİKKAT
« : 14 Kasım 2023, 07:57:19 »
Arkadaşlar öncelikle bu işin eğitimi almış biri olarak kendim yaptırmadım türkiyede de yaptırmayı düşünmüyorum güvenmiyorum boyaları kalitesiz kullanıyorlar, istanbulda iyi yapan 2-3 yabancı var isimlerini paylaşmıcam instagramdan görüyosunuzdur bu işi araştırıyosanız yurtdışında bu iş nirvanaya cıktı adamlar üst düzey boyalar kullanıyor bizimkiler sadece paraya baktıgı içinde hızlıca yapıp tutar tumaz direk yolluyorlar,birkere kalın igne ucuyla yapanlara gitmeyin mahfederler bu işin püf noktası ince iğne ucudur yapım olarak daha uzun sürer ama kusursuz sonuç alırsınız dilenirse tek seansta bütün iş çözülebilir buda yaklasık 8-10 saat sürebilir bana göre gördügüm aldıgım egitimden söylüyorum 0-1-2-3 numara kullananlar yaptırsın ve kadınlar saçı sonradan dökülecekler veya uzun saç kullanan seyrek saçlı erkekler yaptırmasın yaptırıcaksada 3-2 numara kullansınlar saçı uzun vade götürürler hemde güneş olmadığı zaman çok güzel görüntüyle karşılaşırsınız doğal olarak güneş vurunca yine varlığı belli oluyor ama bi saç görüntüsüde yok bunda önemli olan sizin mutlulugunuzdur tabiki bana göre kısa kullananlar için muazzam bir görüntü mutluluk şapkaylada kullanılabilir ne olursa olsun özgüven getiren birşey zaten yurdışı egitimini de alıcam bu işin istanbula güzel bi klinikte kurucam özellikle kullanılan boyalar ve ince uçlu iğne  ve yaptırıcaklara söylüyorum benimde saçlarım seyrek genetik dökülme var ve bu iş gerçekten çok iyi yerlere gidiyor yurtdışında gördüm  gözlerimle bizim burayı boşverin nerde ucuz igne ucuz makine bizde bide insanları kandırmak cok kolay adama mutluluk satıyorsun sonuçta benden size en güzel tavsiye şudur 1-2 sene daha sabır edin en güzel sonucu almak için en güzel yerde yaptırın paradan kaçmayın daha güzel yerlere doğru gidiyor bu iş çünkü saygılarla 🙏

Facebook Twitter Instagram