Gönderen Konu: can aydin 5000 greft 30 yas  (Okunma sayısı 439 defa)

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
can aydin 5000 greft 30 yas
« : 16 Kasım 2023, 19:31:53 »
merhaba, dun sac ekimimi gerceklestirdim. anestezi agrisi soylendigi kadar varmis. yarin ilk yikama olacak. her sey yolunda mi diye biraz endiseliyim, deneyimli arkadaslar ve hintel hocam yorumlarini yazarsa cok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: can aydin 5000 greft 30 yas
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2023, 21:09:05 »
saç ekim öncesi fotoğraflarınızı eklerimsiniz bu merkezi nereden araştırıp karar verdiniz bu bilgileri de eklerseniz
Global Moderator

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2023, 21:27:41 »
arkadas onerisi sonucu karar verdim merkeze, ekim oncesi fotograflari da ekledim

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2023, 20:44:54 »
3. gun ekilen bolge ve donor bolgede guncel durum

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2023, 23:01:55 »
hayırlı olsun umarım güzel sonuç olur .ekime gelince benim şahsen ilk değerlendirmem planlama daha iyi olabilirdi ,önler sıklığı iyi iken orta ve arka tarafın  bu kadar sık ekilmesi bence doğru olmamış .ekim sonucuna göre donör bölgede rezerv bırakıp ikinci bir seans ihtimali göz önünde bulundurulmalıydı.

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2023, 23:23:05 »
.

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2023, 23:23:49 »
onemli bir elestiri bu ihtimali hic dusunmemistim ben. donor bolgenin cok iyi oldudunu soylemislerdi, hatta bir iki kafayi kapatacak kadar iyi diye espri konusu da olmustu. umarim bir her sey yolunda gider ve bir daha ihtiyac olmaz. zira anestesi agrisini bir daha goze alabilme ihtimalim cok dusuk

onemli bir elestiri bu ihtimali hic dusunmemistim ben. donor bolgenin cok iyi oldudunu soylemislerdi, hatta bir iki kafayi kapatacak kadar iyi diye espri konusu da olmustu. umarim bir her sey yolunda gider ve bir daha ihtiyac olmaz. zira anestesi agrisini bir daha goze alabilme ihtimalim cok dusuk

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2023, 17:46:28 »
bugun 5. gun, yikama sonrasi fotograflari ekliyorum. donor bolgede hala cok fazla sizi var, sirt ustu yatiyorum yoruyor baya. hatta bugun sizidan uyandim parasetamol ictikten iki saat sonra ancak uyuyabildim. ekim bolgesinde de bir iki nokta biraz fazla kizarik gibi, bu normal midir. farkli isik acilarinda fotograf cektim ama emin olamadim. yorumlarini yazarsaniz cok sevinirim

Vanquishing

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Kasım 2023, 19:42:07 »
Önlerin sıklığı iyi gibi gözüküyor.
Ağrıların acıların kısa bir süre sonra geçecektir dostum. Sabırla beklemelisin.
Kendi ekimimden hatırlıyorum, bir süre diken üstünde hissediyor insan ama en zoru ilk hafta zaten. Kabuk dökümü tamamlandıktan sonra dikkatli olmak kaydıyla yan yatmaya da başlamıştım.  İlk 12 günü bi atlat gerisi kolay zaten :)

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Kasım 2023, 19:46:17 »
o kızarık yerlerde saç derin biraz zarar görmüş umarım ekilenlere zarar gelmez bu yüzden.bu tür durumlar için coraspin kullanılıyor çünkü o bölgelerde kanlanma sıkıntısı olabiliyor.

henryy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2023, 22:56:32 »
bugun 10. gundu, kabuk dokme yikamasini yaptim. sac derisinde bir iki yerde biraz kizarik duran yer var, sanirim oralarda deri biraz yipranmis ama cok sorun olamayacak gibi. donor bolge de yavas yavas toparlaniyor. guncel durumu fotograflardan gorebilirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Kasım 2023, 20:30:22 »
kabuk sonrası ufak bir alanda yüzeysel nekroz var gibi umarım orası çıkar bunun dışında sağlıklı duruyor nedir başlık değiştireyim ?
Global Moderator

Cenk6235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2023, 00:07:39 »
Hayırlı olsun hocam ekiminiz. Planlaması yanlış bu açıklık ancak ıkı ekimde kapanır. Dönör bölge daha homojen alınabilirdi. Saç tasarımında ön çizgide doğallık yok hepsi  aynı hizada dizilmiş sıklığı ön hatta ıyı fakat geriye doğru tek ekimde kapatayım derken  seyrek ekilmiş saçlarınız bu ekimin sonucunda bi ekime daha hem düzeltme hemde sıklaştırma ekimine ihtiyacınız olacak umarım bu sefer arkadaş önerisi ile değilde iyice araştırarak ekimlerini beyendiğiniz bi kılinikte ekim yaptırırsınız .

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #13 : 07 Aralık 2023, 09:22:40 »
Hayırlı olsun hocam, benim fikrim bu saç için tek atış yapmak mantıklı geldi bende yerinizde olsam tek seferde bitirmek isterdim , çünkü yaşınız 30 ve açıklık çok fazla değil,  kabuk alım sonrası görüntü gayet güzel gözüküyor , saç telinizde güzel , orada yüzeysel enfeksiyon olmuş gibi ama hiç aklınıza takmayın , forumda çok sonuç var yüzeysel enfeksiyon olup sonrasında güzel sonuç elde eden , takviyelerinizi eksik etmeyin çok güzel bir sonuç sizi bekliyor hocam

Facebook Twitter Instagram