Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 174 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2023, 15:26:02 »
Burada bir abimiz vardı yanma batma yara kabuklanma gibi konu konular degerlendirmiştik  eger konuyu görüyorsanız acaba bir şeyler bulabildiniz mi
eski konulardan sizi hatırladım nasılsınız şuan daha iyi misiniz

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2023, 16:18:28 »
Allah razı olsun yani pek degişen bir şey yok ama psikoloji olarak  iyi olmaya çalışıyorum. Bir arkadaş abi vardı o konuyu görürde kontrol altına alabiliyormu farklı şeyler ile  şu durumu sormak istedim.
Sizler nasılsınız iyisinizdir inşallah

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2023, 17:40:20 »
Beni soruyorsun herhalde. Çare bulamadım. Pes etmiştim. Ama yarın yeni bir dermatoloğa randevu aldım. Demodeks diye bir parazit varmış. Ondan şüpheleniyorum. Bi araştır sen de. Yaptığı şeyler bizim şikayetlere benziyor.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2023, 15:26:45 »
Beni soruyorsun herhalde. Çare bulamadım. Pes etmiştim. Ama yarın yeni bir dermatoloğa randevu aldım. Demodeks diye bir parazit varmış. Ondan şüpheleniyorum. Bi araştır sen de. Yaptığı şeyler bizim şikayetlere benziyor.

Abi Muhtemelen siz veya başka biriydi.
Dediginizle ilgili şöyle bir şey okudum

Sema Karaoğlu, bağışıklık sisteminin düşmesinin de parazitin sayısında artışa neden olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Demodex'in, deride sebum seviyeleri arttığında veya bağışıklık düştüğü zaman kıl kökünde sayıları artar veya cilt dokusunda hücre içine girerlerse klinik bulgular gelişir.

Araştırıyorum

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2023, 16:23:00 »
Bende bu parazit çıktı. Dün doktora göründüm. Bir cildiye doktoruna git ve demodeks testi yaptır.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2023, 17:40:29 »
Bende bu parazit çıktı. Dün doktora göründüm. Bir cildiye doktoruna git ve demodeks testi yaptır.

Muhtemel bende vardır Tedavi olarak ne dedi acaba

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2023, 17:44:01 »

Hepsi uyuyor gibi sanırım böyle bir şey buldum.

tuna_85

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2023, 17:48:54 »
Sen baktır ben tedavi kısmını paylaşırım, ilaç, probiyotik, şampuan, losyon, özel bir karışım. Hepsi var. Yeme içmeye dikkat.

Facebook Twitter Instagram