Gönderen Konu: Finasteride döküyor mu  (Okunma sayısı 720 defa)

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
Finasteride döküyor mu
« : 28 Aralık 2023, 17:44:36 »
Finasteride di yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ilk 2 ay deli gibi döktü sonra ise dökülmem cok azaldi ve saçlarım kalıplaşmış simdi 7. ayındayım dökülmem ilk 2 aya döndü bu normal bir sürecmidir

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Finasteride döküyor mu
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2023, 20:29:07 »
 mevsimselmi acaba.dhtyi arttırıcı şelermi yaptın.saçın kendi dongusu olmasın.dokulme değilde incelme minyaturleşme matlaşmada artış varmı.finasteridden deildir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2023, 00:10:34 »
mevsimselmi acaba.dhtyi arttırıcı şelermi yaptın.saçın kendi dongusu olmasın.dokulme değilde incelme minyaturleşme matlaşmada artış varmı.finasteridden deildir

Bu aralar masturbasyonu fazla kaçırdığım belli incelme yok , dökülen saçlar kirik ince ztn . Dokulmem dus ve duştan sonra oluyor bi 50 tel fln
  • Yaşınız 22

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2023, 10:12:17 »
 dustan sonra saçın en hassas olduğu andır nazik davranmalı.yazda değil ortalık cıbıl cıbılda değil istesen tutarsın kendini.fazlası doker saçı.incelme ufalma minyaturleşme yoksa sorunda yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2023, 00:12:12 »
dustan sonra saçın en hassas olduğu andır nazik davranmalı.yazda değil ortalık cıbıl cıbılda değil istesen tutarsın kendini.fazlası doker saçı.incelme ufalma minyaturleşme yoksa sorunda yok

Minyatürleşme varsa nasil bir yol izleyebilirim, cunku dökülen saçlar minyatur
  • Yaşınız 22

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2023, 05:18:55 »
Minyatürleşme varsa nasil bir yol izleyebilirim, cunku dökülen saçlar minyatur
Zaten finasterid kullanırken minyatür ve ince saçların dökülmesi lazım. Onlar dökülecek ki yerine daha kalınları gelsin.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2023, 09:50:47 »
Zaten finasterid kullanırken minyatür ve ince saçların dökülmesi lazım. Onlar dökülecek ki yerine daha kalınları gelsin.

Hocam 7 ay oldu kullanalı başlarda da aynisı oldu, yani bu süreç tekrar mi ediyor
  • Yaşınız 22

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2023, 13:07:49 »
Hocam 7 ay oldu kullanalı başlarda da aynisı oldu, yani bu süreç tekrar mi ediyor
yanlış hatırlamıyorsam tressles forumun da senin gibi aynı durumu yaşayan forum üyesi vardı gelen cevaplara ise genelikle biraz daha bekle daha güçlü bir şekilde çıkacak demişlerdi ama o foruma sorsan daha iyi olur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 30 Aralık 2023, 14:09:44 »
 minoxidilde bu olay var.finasteridde ben bu olayın olduğuna sahsen inanmıom.olabilirde.dokulen saçlar minyatur dion dusta saç hassas olur  hemen gider minyaturler dusta zaten zayıf oldukları için daha kolay gide cılızlar.finasterid dhtyi saçlı deride yuze 40 baskılıyor.supermen değil.hem hormonu baskılıcan hem saçı hormona  karsı guclu hale getircen buda evde masaj ve dermollere olur saçı bir tek damardaki kan besler.bu işi hep diom en iyi aynı makine ile aynı ışıkta cekilmiş resimler belli eder .dokulme artar yavaslar o sorun değil resimlerle takip et işi.finasteride baskıla dermoller masajla saçı besle

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Aralık 2023, 18:39:59 »
Benim de 7 ay olacak nerdeyse.Vertexde hatrisayilir iyilesme gördüm.Özellikle zaman zaman dokulme aşırı arıyor bunlarin çoğu ince saçlar.Ama saçimda pek seyrelme farketmiyorum.Saçların döngusu vardir.Minyaturlesme basladiginda nasıl gitgide dokulup sokulup ince çikiyorsa kalinlasirken de dokulip dokulup kalin cikacak.Duran saç  dokulmeden kalinlasir mi?
Yani bu olumlu senaryo.Diger senaryo da saclar incelmeye devam edebilir fin’e rağmen.Burda da yapacak pek bir şey yok.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Aralık 2023, 20:15:51 »
Finasteridde ilk 2 ay en yoğun dökülmenin olduğu dönem oluyor. 7.ayda dökülmeler yine olur bu normaldir endişelenecek bir şey yok. Her sağlıklı insan günde zaten 100 tel saç döker ve bu 100 telin çoğu duştayken dökülür çünkü saç ıslakken en korunmasız ve narin anlarında oluyor.
Finasterid DHT'yi bloklasa da tamamını bloklamıyor o yüzden az da olsa dökülme gözükebilir. Hiç dökülme istemiyorum diyenler içinde zaten Dutasterid öneriliyor fakat tavsiye etmem.
  • Yaşınız 22

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2024, 14:26:09 »

Mastürbasyonla saç dökülmesinin bağlantısı yok.

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Şubat 2024, 10:15:27 »
Son durum nedir? Ben de 8. Aydayım oncesine göre bile fazla dökülmeye başladı.Yastık hep saç oluyor

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2024, 17:42:18 »
Son durum nedir? Ben de 8. Aydayım oncesine göre bile fazla dökülmeye başladı.Yastık hep saç oluyor

Dökülme azaldı acilma sakaklarda kesinlikle var fakat iyi dökülmeyen saçlarım kalinlaştı umudum dökülenlerin daha güçlü biçimde çıkması
  • Yaşınız 22

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Mart 2024, 22:51:19 »
Dökülme azaldı acilma sakaklarda kesinlikle var fakat iyi dökülmeyen saçlarım kalinlaştı umudum dökülenlerin daha güçlü biçimde çıkması
Sıkıntı yapmayın hocam dökülenlerin çoğu kalın bir biçimde geri gelecektir merak etmeyin.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram