Gönderen Konu: Beslenme ile saç dökülmesi  (Okunma sayısı 146 defa)

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beslenme ile saç dökülmesi
« : 09 Ocak 2024, 23:12:18 »
Gözlemlerime göre hiçbir ilgisi yok o kadar kuruyemiş yedim balık tükettim baklagiller yoğurt yumurta meyve sebze ne kadar protein vitamin içeren şey varsa hep tükettim yine sac dökülüyor benim eniştem su tesisatçısı yoğun bir iş temposu var paso sigara içer öyle aman aman bir yemek yemez zaten yüzünden vücudundan belli adam işten güçten yetersiz beslenmeden bir deri bir kemik kalmış yüzü kırışıklık içinde ama gel gör ki saçı simsiyah fırça gibi saçı var ve cok sağlıklı bir yapısı hacmi var öyle bakım yapacak bir tip değil saçına bulaşık deterjanı ile yıkanan adam yani. Demek ki beslenmeyle sac bakımıyla vitaminle falan bir ilgisi yoksa ben kabullendim tamamen genetik şans bu

Edgar X

• Hero Member
Ynt: Beslenme ile saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2024, 23:59:58 »
o adamın saçları senin gibi hasta değil bırak o beslenmesin ama senin beslenmemen süreci dahada hızlandırır böylede bir gerçek var.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2024, 00:03:07 »
o adamın saçları senin gibi hasta değil bırak o beslenmesin ama senin beslenmemen süreci dahada hızlandırır böylede bir gerçek var.

Ne yani saç dökülmesi hastalık mı oluyor ben hastayım eniştem çok sağlıklı o zaman. Beslenme ile ilgisi olsa dökülmez kardeşim
  • Yaşınız 36

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2024, 00:04:41 »
Ne yani saç dökülmesi hastalık mı oluyor ben hastayım eniştem çok sağlıklı o zaman. Beslenme ile ilgisi olsa dökülmez kardeşim
sen demedinmi genetik diye hastalıklarıda genetik belirlemiyormu sonuç olarak evet kardeşim bizim saçlarımız hasta.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2024, 00:08:51 »
sen demedinmi genetik diye hastalıklarıda genetik belirlemiyormu sonuç olarak evet kardeşim bizim saçlarımız hasta.

O zaman hastalıksa bunun çaresi beslenme değil
  • Yaşınız 36

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2024, 00:13:04 »
O zaman hastalıksa bunun çaresi beslenme değil

evet değil ama beslenmede bir destek.

Facebook Twitter Instagram