Gönderen Konu: Sağlıklı beslenme nedir?  (Okunma sayısı 448 defa)

Gregor59

• Hero Member
Sağlıklı beslenme nedir?
« : 11 Ekim 2020, 17:29:05 »
Forumda olsun internette olsun çok görüyorum bu konuyu, sağlıklı besleniyorum falan diyenler oluyor. Ancak bir detay vs yok bu konuda.

Ben sağlıklı beslenme nedir tam bilmiyorum ama oldukça sağlıksız beslendiğime eminim.

Sağlıklı beslenme nasıl oluyor neler yemek yememek gerekiyor bu konu hakkında görüşleri merak ediyorum herkes faydanalir hem

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sağlıklı beslenme nedir?
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2020, 17:41:13 »
O meşhur üç beyazdan uzak durmak mesela hocam yeşillik ağırlıklı beslenmek ondan sonra şekerli gıdalardan uzak durmak yani cips kola gibi şeyleri tüketmemek biz ekmek yiyen toplumuz yani ekmek yemeden de karnımız doymuyor ama olabildiğince minimum seviyede ekmeği azaltmak bunlardan başlıcası
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Sağlıklı beslenme nedir?
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2020, 18:05:55 »
O meşhur üç beyazdan uzak durmak mesela hocam yeşillik ağırlıklı beslenmek ondan sonra şekerli gıdalardan uzak durmak yani cips kola gibi şeyleri tüketmemek biz ekmek yiyen toplumuz yani ekmek yemeden de karnımız doymuyor ama olabildiğince minimum seviyede ekmeği azaltmak bunlardan başlıcası
Peki başka bir çeşit ekmek yesek o da zararlı olur mu? Bir sürü ekmek çeşidi var çavdar kepek vs vs. Hepsi zararlı mı çünkü dediğin gibi ekmek yememeyi denedim bir gün açlıktan halsiz düştüm

Facebook Twitter Instagram