Gönderen Konu: Asuman hair saç ekimi  (Okunma sayısı 160 defa)

Alihdurna

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman hair saç ekimi
« : 04 Şubat 2024, 23:07:52 »
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba tam 1 sene önce asuman hanımda saçımı ektirdim bu sayfada çok yorum okudum çok öncesi sonrası fotoğraflara baktım asuman hanımın ekimlerinide bu forumda gördüm.Fotoğraf paylaşmayı sevmiyorum isteyene özelden atarım tek demek istediğim Allah asuman hanımdan razı olsun biraz pahalı ama helali hoş olsun çok mutluyum onun sayesinde…

S7

• Jr. Member
  • **
Ynt: Asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2024, 00:03:52 »
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba tam 1 sene önce asuman hanımda saçımı ektirdim bu sayfada çok yorum okudum çok öncesi sonrası fotoğraflara baktım asuman hanımın ekimlerinide bu forumda gördüm.Fotoğraf paylaşmayı sevmiyorum isteyene özelden atarım tek demek istediğim Allah asuman hanımdan razı olsun biraz pahalı ama helali hoş olsun çok mutluyum onun sayesinde…
Dostum keşke paylaşsaydın,herkes icinde bi degerlendirme olurdu,ekim günü,açìklık,kaç greft ekildi,ekimde kimler vardı..vs. hayırlısı olsun artık

Beekeeper

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2024, 00:30:46 »
Evet yuzunuzu karalayabilirsiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2024, 01:28:48 »
keşke süreci de bizimle paylaşsaydınız bu şekilde konu diğerleri de açmış olsaydı siz kime bakıp asuman hanımı seçiçektiniz bu haksızlık değil mi ?
insanların süreçlerinden yararlan ama foto koymayı sevme olmaz dostum haksızlık bu senin yaptığın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram