Gönderen Konu: x pecia tablet uzun süre kullanıp fayda gören ve yan etki gören varmi  (Okunma sayısı 53473 defa)

Sikayet

• Jr. Member
  • **
Aşısı bi isteksizlik var cinsellik anlamında saç ekimi sonrası bu ilaçmı sebep oldu bilmiyorum ama 1 ay oldu ektırelı
Bu ilaçtır çoğu yerde böyle şikayetler okudum

Rohat

• Full Member
1 kutu xpecia kullandım meniyi suya dönüştürüyor. Finasterid kullandım hiç öyle bir sıkıntım olmadı. Finasterid de hayvan gibi cinsel istek yapıyor tek sorunu penis ereksiyon durumda değilken çok çekiliyor. Bunun sebebini çözemedim.

jacktexas

• Yeni üye
  • *
2 paket aldım 3 gündür kullanıyorum cansız saçları kuvvetlendirir mi? cinsel anlamda bana bi zararı olur mu

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Genetik dökülmeye yararı oluyor mu?

jacktexas

• Yeni üye
  • *
1 kutu xpecia kullandım meniyi suya dönüştürüyor. Finasterid kullandım hiç öyle bir sıkıntım olmadı. Finasterid de hayvan gibi cinsel istek yapıyor tek sorunu penis ereksiyon durumda değilken çok çekiliyor. Bunun sebebini çözemedim.
Bende de aynı sorun oldu 2-3 günde hemde. Uzun vadeli sıkıntı yaratır mı?

Furymen

• Sr. Member
Arkadaşlar bazı makalelerde saw palmetto cinsel gücü kuvvetlendirir iyi gelir hatta erkek cinsel takviyelerinde saw palmetto gingo biloba şeklinde içerikler var bu bitkisel takviyeler malesef dht bloclamıyor herkesin bildiği düşük dht demek düşük cinsel istek demek saw palmetto voonka olanını kullandım daha azgın azgın gezdirdi :)

son gohan

• Hero Member
uzun zamandır fin xpecia yaklaşık 1haftadırda biotinle kullanıyorum yan etki görmedim fayda gördüm mü görmedim mi emin değilim

Blue

• Full Member
Ben bir faydasını göremedim Xpecia ve Hairforte'nin

Ve Xpecia sadece 5 ay kullanmama rağmen cinsel isteksizlik falan olmadı ama o aralar spermde sıvılaşma olmuştu bu haptan olabilir ama hapı bırakınca neyseki sorun kalmadı. Zaten boşuna kullanmışım neredeyse bir fark olmadı. Zaten faydalı olsaydı da ne olacaktı ömür boyu bunları mı kullanacaktım diye düşündüm bırakınca  bu yüzden en etkili çözüm saç ekimi gibi duruyor

Furymen

• Sr. Member
Saçımı daha fazla döküp şakakları açmasından başka bir halta yaramadı araştırırsanız sae palmetto cinsel gücü arttırıyor testeron bombası haline geliyorsunuz haliyle saç daha geriliyor

BayX

• Hero Member
Saçımı daha fazla döküp şakakları açmasından başka bir halta yaramadı araştırırsanız sae palmetto cinsel gücü arttırıyor testeron bombası haline geliyorsunuz haliyle saç daha geriliyor

Buna xpecia mı neden oldu diyorsunuz yani şakak açılmasına

Furymen

• Sr. Member
Buna xpecia mı neden oldu diyorsunuz yani şakak açılmasına
8 aydır dökülen ama açılmayan şakağa xpecia kullandıktan 1 ay sonra dökülme bombardımanına tutuldu saçlar öyle cılızlaştı anlatamam xpeciayı bıraktım saçlar uzamaya başladı eski haline aldı bu firmanın biotinini tavsiye ederim kullanacaksan onu kullan xpecia dhtyi daha çok arttırıyor kafam çok yağlanıyordu ve cinsel istek çok arttı daha çok cinsel sorunları olanlar kullansın benim tecrübem böyle oldu

Furymen

• Sr. Member
Saçtaki kaşıntı yağlanma ve dökülmeyi rosense doğal gül suyunu boş bitmiş minoxil şişesine doldurdum aynı şekilde lavanta suyunuda kafama uyguluyorum 2 günde bir saç derisi çok rahatlıyor dökülme azalıyor kullanmadığm zaman dökülme artıyor minoxil gibi mübarek aklınızda bulunsun denemekte fayda var zararı yok

Kordinaryus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10 gündür kullanıyorum   daha önce favorim Shen min olmak üzere bi çok amerikan Menşei li destek tableti aldım ..
Yerli malı yurdun mali dedik  yerimizden yurdumuzdan olacaz 
Finans bile bu etkiyi yaratmadi bende
Onu geçtim  bir müddet zanax antidepresan kullanmıştım  onda bile cinsel istek bu kadar dibe vurmamisti. .
Xpecia  içeriğinde bilmediğimiz birşeymi var bizimi yiyosunuz yoksa geçici yan etkimi  bilemedim. .
Çünkü bazı ilaçlar bünyeye adapte olmak için en az 2 hafta süre istiyor ..
10 gün daha alırım  değişen birsey olmazsa bırakırım ..

Kordinaryus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şuan hiç bir olumsuz etkisi yok xpecianın  psikolojik bir durummus  ilaca alışma süreci .
Gayet normal herşey   umarim faydası olur

Facebook Twitter Instagram