Gönderen Konu: x pecia tablet uzun süre kullanıp fayda gören ve yan etki gören varmi  (Okunma sayısı 53472 defa)

merlin

• Yeni üye
  • *
xpecia tablet kullananlar:

için üretici firma  sitesinden alıntıdır.
Türkiye’nin saç sorunlarının çözümüyle ilgilenen Hair Pharma İlaç Sanayii tarafından üretilmektedir. Xpecia içinde 60 tablet bulunan saçta kırılma, kalite kaybı, sönükleşme, dökülme gibi hastalık dışı sorunların çözümünde yardımcı olan  gıda takviyesidir.
İçerik olarak iki farklı formda üretilmektedir. Formülasyonu saç hastalıkları konusunda tecrübeli doktorlar ve farmakologlar tarafından oluşturulmuştur.

Formların içerikleri aşağıdaki gibidir. İçeriğindeki aktiflerin etkileri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi o madde hakkında yapılmış bilimsel çalışmaların ele alındığı sayfalardan okuyabilirsiniz.

Xpecia

Saw Palmetto, Ginkgo Biloba, Pantothenic Acid, Biotin, Folic Acid, Zinc, L-Cystine, Methionine, Keratin, Isoflavone

Takviye Edici Gıda
İçindekiler: Maltodekstrin, Serenoa Repens Ekstresi (Saw Palmetto-Cüce Palmiye)(Meyve), Hacim Artırıcı (Mikrokristalin Selüloz), Laktoz Monohidrat, Mısır Nişastası, Çinko Sülfat, L-Sistin, Metiyonin, Kalsiyum D-Pantotenat, Ginkgo Biloba Ekstresi (Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak), Keratin, Topaklanmayı Önleyici (Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit), Soya İsoflavonu, Biotin, Folik Asit.

Xpecia Tablet Takviye Edici Gıda

Bileşen Adı   2 tablet içinde   % BRD
Serenoa Repens Ekstresi    (Saw Palmetto-Cüce Palmiye)
(Meyve)   340 mg   –
Ginkgo Biloba Ekstresi
(Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak)   20 mg   –
Vitamin B5 (Pantotenik Asit)   24 mg   % 400
Biotin   2500 mcg   % 5000
Folik Asit   600 mcg   % 300
Çinko   15 mg   % 150
L-Sistin   40 mg   –
Metiyonin   40 mg   –
Keratin   20 mg   –
İsoflavon   8 mg   –
BRD: Beslenme Referans Değeridir.

Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Xpecia Kadın

Xpecia Bayan

Xpecia Tablet
Saw Palmetto, Ginkgo Biloba, Pantothenic Acid, Biotin, Folic Acid, Zinc, Iron, L-Cystine, Methionine, Keratin

Takviye Edici Gıda
İçindekiler: Maltodekstrin, Serenoa Repens Ekstresi (Saw Palmetto-Cüce Palmiye)(Meyve), Hacim Artırıcı (Mikrokristalin Selüloz), Laktoz Monohidrat, Mısır Nişastası, Ginkgo Biloba Ekstresi
(Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak), L-Sistin, Metiyonin, Keratin, Topaklanmayı Önleyici (Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit), Kalsiyum D-Pantotenat, Ferroz Glukonat, Çinko Sülfat, Biotin, Folik Asit.
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı: Günde 2 (iki) kez, 1 (bir) tablet yemeklerden sonra alınmalıdır.
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Xpecia Tablet Takviye Edici Gıda

Bileşen Adı   2 tablet içinde   % BRD
Serenoa Repens Ekstresi    (Saw Palmetto-Cüce Palmiye)
(Meyve)   170 mg   –
Ginkgo Biloba Ekstresi
(Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak)   40 mg   –
Vitamin B5 (Pantotenik Asit)   24 mg   % 400
Biotin   1000 mcg   % 2000
Folik Asit   600 mcg   % 300
Çinko   15 mg   % 150
Demir   17 mg   % 121,4
L-Sistin   40 mg   –
Metiyonin   40 mg   –
Keratin   40 mg   –
BRD: Beslenme Referans Değeridir.

Kullanıcı Grubu: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur.

Menşe Ülke; Türkiye (Bu gıda ithal bileşenlerden Türkiye’de üretilmiştir.)

İlaç değildir.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
8 aydır dökülen ama açılmayan şakağa xpecia kullandıktan 1 ay sonra dökülme bombardımanına tutuldu saçlar öyle cılızlaştı anlatamam xpeciayı bıraktım saçlar uzamaya başladı eski haline aldı bu firmanın biotinini tavsiye ederim kullanacaksan onu kullan xpecia dhtyi daha çok arttırıyor kafam çok yağlanıyordu ve cinsel istek çok arttı daha çok cinsel sorunları olanlar kullansın benim tecrübem böyle oldu

Saw Palmetto var, DHT'yi nasıl daha fazla artırıyor? Çok saçma geldi açıkçası bu yazınız.

jagdish

• Yeni üye
  • *
bizim burda bunun gibi, içindekiler aynı olan bin tane fazla var ama hiç biri işe yaramıyor.

fgurel111

• Yeni üye
  • *
1 ay kullandım. Alt takımlar gitcek diye korktum. Meni de su gibi oldu. Saw Palmetto dan dolayı olsa daha önce AGA-E kullandım. Aynı miktarda saw Palmetto olmasına rağmen yan etki yaşamadım.Kerozan ya da medobiocomplex denemeyi düşünüyorum.

Sportmen 777

• Jr. Member
  • **
X pecia uzun vadede cinsel performansı düşürür. Kilo Kesinlikle yapar. insanlara yanlış Bilgi vermeyin

İso

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende saçekiminden sonra kullanmaya başladım kendı saclarımıda kalınlasması kalitesi artması için  bendeki yan etkisi isteksizlik degıl ama meni su gibi olmaya başladı kullanmayı bugun itibarıyla bırakıyorum sadece biotin takviyesi kullanacam . Bu işte acayıp bilgi karısıklıgı var araştırıyorum en iyi sacekim merkezleri herhangi bir takviye önermiyor bile biotin ve prp dısında . Birde bırakınca eskı hale geri gelme durumu cok fazla görülüyor diger forum sitelerınde gördüğüm kadarıyla .

ozank

• Yeni üye
  • *
X pecia bende isteksizlik etkisi yarattı, saç ekim yerinin verdiği diğer 1/4 tablet proscar kullanımı bildiğiniz öldürdü. Ertesi gün proscar ı bıraktım, X pecia kutu bittikten sonra tekrar almayacağım.

Facebook Twitter Instagram