Gönderen Konu: Saç ve Sakalların Hızla Beyazlaması  (Okunma sayısı 604 defa)

olacakokadar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ve Sakalların Hızla Beyazlaması
« : 07 Şubat 2024, 12:30:46 »
Merhabalar.Forum sayesinde saç dökülme sorununu aşmıştım.https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3244.0

Ancak şuan kendi adıma başka bir sorun ile karşı karşıya kalmış durumdayım. Saç sorunu olan arkadaşlar kızacaklar belki ama kendi adına berbat durumdayım. Saçlarım ve Sakallarım hızla beyazlamaya başladı. Bu hızla devam ederse birkaç ay içinde ak sakallı dede olacağım gibi. Kabul illa beyazlayacak ama henüz evlenip yuva kurmadan beyazlaması çok kötü etkiliyor insanı. İnşallah bu süreci yavaşlatabilirim diyorum ama pek umudum yok. Bunun için çeşitli denemelere başladım. Varsa tavsiyelerinizi alırım.
-Chorella ve spirulina besin takviyeleri almaya başladım.
-Sarımsak ve çörek otu kullanıyorum.
-Boyama vs. denemelerim de olacak. SOFTTO PLUS şampuan aldım.

Bu değişimler yakın zamanda oldu. Kan testi yaptırdım. Klasik olarak B12 eksikliği var. Hap aldım. Yaş 36. Kabul etmekte zorlanıyorum.

TEDAVİM:
1) Proscar 4/1-Hergün aynı saatte.
2) Avodart - Zaman zaman dökülmem çok arttığında.
3) Masaj ve dermaroller - Düzensiz.
4) Yeşilçay.
5) Ara sıra konazol şampuan.

NOT: 1 MAYIS 2018 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNOXİDİL KULLANMIYORUM.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

murattarum

• Hero Member
Ynt: Saç ve Sakalların Hızla Beyazlaması
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2024, 18:38:54 »
Boş yapma boş konular açma.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2024, 20:40:15 »
Beyazlamaların doğal ve kimyasal yollarla hiç bir tedavisi yoktur geri eski rengine gelmezler. Sadece boya ile kapatabilirsin.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

olacakokadar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2024, 21:21:54 »
Boş yapma boş konular açma.

Yıllardır bu forumdayım. İlk defa bu kadar seviyesiz cevap gördüm. Neyse haddini aşma.
TEDAVİM:
1) Proscar 4/1-Hergün aynı saatte.
2) Avodart - Zaman zaman dökülmem çok arttığında.
3) Masaj ve dermaroller - Düzensiz.
4) Yeşilçay.
5) Ara sıra konazol şampuan.

NOT: 1 MAYIS 2018 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNOXİDİL KULLANMIYORUM.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2024, 14:47:06 »
Merhabalar.Forum sayesinde saç dökülme sorununu aşmıştım.https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3244.0

Ancak şuan kendi adıma başka bir sorun ile karşı karşıya kalmış durumdayım. Saç sorunu olan arkadaşlar kızacaklar belki ama kendi adına berbat durumdayım. Saçlarım ve Sakallarım hızla beyazlamaya başladı. Bu hızla devam ederse birkaç ay içinde ak sakallı dede olacağım gibi. Kabul illa beyazlayacak ama henüz evlenip yuva kurmadan beyazlaması çok kötü etkiliyor insanı. İnşallah bu süreci yavaşlatabilirim diyorum ama pek umudum yok. Bunun için çeşitli denemelere başladım. Varsa tavsiyelerinizi alırım.

Bu değişimler yakın zamanda oldu. Kan testi yaptırdım. Klasik olarak B12 eksikliği var. Hap aldım. Yaş 36. Kabul etmekte zorlanıyorum.

Bende de sakallarda var çok miktarda sadece boyuyorum ve devamlı olmak şartıyla çok uğraştırıyor anlayacağın tedavisi yok

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2024, 14:55:26 »
Ben kendimden ornek vereyim.15 yasindan beridir saclarin beyazdir.irsiydi millet dalga gecerdi yasitlarim doktora goturmustu babam pigmentler falan dedi geri donusu yok dedi sonra bizde biraktik pesini saçin orjinal rengi beyaz zaten zamanla orjinaline donuyor.simdi sac ekimi oldum hoca siyah saclari ekti haliyle komple on taraf siyah oldu bir nevi boyanmis gibi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2024, 20:22:51 »
Ben kendimden ornek vereyim.15 yasindan beridir saclarin beyazdir.irsiydi millet dalga gecerdi yasitlarim doktora goturmustu babam pigmentler falan dedi geri donusu yok dedi sonra bizde biraktik pesini saçin orjinal rengi beyaz zaten zamanla orjinaline donuyor.simdi sac ekimi oldum hoca siyah saclari ekti haliyle komple on taraf siyah oldu bir nevi boyanmis gibi
Kardeşim yukarıda adama sert çıkıp aşağıda neden naif bir şekilde cevap veriyorsun :) Garibime gitti.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2024, 20:25:30 »
Belkide haksizdim boşuna yükseldim.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2024, 19:56:53 »

Hocam maalesef fayda edecek bir takviye vs yok. Aynı yaştayız benzer tribe ben de giriyorum. Ben sakalsız bir tarzı benimsedim. Belki sen de böyle bişey yapabilrsin veya sakalları daha kısa tutmak vs olabilir.

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Nisan 2024, 00:23:36 »
Softto siyah şampuan geçen yıl kullandım. İlk kullandığımda çok mutlu oldum beyazlar kapandı etkisi 1 ay rahat sürüyo. Fakat saçlarımı zayıflattı ve dökülmeyi çok hızlandırdı. Alın şakak bölgem yıllarca yavaş yavaş geriledi tepe bölgem sıktı şuan tepede zayıf

Facebook Twitter Instagram