Gönderen Konu: FINESTERID YAZMAYAN DOKTOR  (Okunma sayısı 328 defa)

mrbobmicjoe

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
FINESTERID YAZMAYAN DOKTOR
« : 17 Şubat 2024, 22:33:10 »
dün doktora gittim kepeklenme ve dökülme için şakaklarda açılma vardı. kepek için bi şampuan verdi ismini hatırlamıyorum  şimdi müsait değilim bakmaya. dökülmeye baktı ve genetik dökülme başlamış dedi. saçlarda incelme vardı onu söylemeyi unutmuşum. apolaxy minox yazdı finesteridi sordum yaşın daha genç dedi. 21 yaşımdayım. Normal mi?

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: FINESTERID YAZMAYAN DOKTOR
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2024, 09:10:50 »
Doktor finasterid hakkında bilgisi olduğunu gösteriyor evet yaşın uygun degil yan etkileri gelişme çağında çok ağır olur
  • Yaşınız 36

Hadi Bakalım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2024, 10:00:07 »
finesterid tamamen şahsi bir mesele
Kolay kolay doktor al kullan diyemez sorumluluğa gireceğini zannetmiyorum yoksa oda biliyor saçtaki olumlu etkisini

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Şubat 2024, 03:54:12 »
Yaşla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü Türkiyede ki devlet hastanelerinde özellikle cildiye bölümü doktorlarının çoğu yaş farketmeksizin finasterid yazmaktan kaçınıyorlar belkide sebebi sorumluluk almamaktır bilemiyorum fakat finasteride başlama düşünceniz varsa hormon tahlili yaptıktan sonra risk alıp başlamayı veya başlamamayı düşünmelisiniz. Yaşınızın finasterid için genç olduğunu düşünmüyorum fakat tabi bazı insanların ergenliği geç bitebiliyor 25 yaşını bile bulabiliyor o konuda durumunuz nasıl bilmiyorum.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

Facebook Twitter Instagram