Gönderen Konu: Doktor Seçimi  (Okunma sayısı 2777 defa)

omerbas

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Doktor Seçimi
« : 16 Eylül 2015, 12:03:11 »
Arkadaşlar saç ektirmek istiyorum ama bir türlü doktorumun kim olması gerektiğine karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

omerbas

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Doktor Seçimi
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2015, 11:50:42 »
Neden kimse bilgilerini paylaşmıyor arkadaşlar?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2015, 23:57:32 »
Hocam yaşınız kaç?proscar kullanmayı denediniz mi?

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2015, 11:59:38 »
hocam türkiyenin en iyi saç ekimi doktorları zaten belli

erkan demirsoy - ilhan serdaroğlu - koray erdoğan - zekeriya kul - muttalip keser (iyi kötü diye sıraya koymadım kimse yanlış anlamasın lütfen bence bu doktorların hepsi iyi ) bunların dışında da bir çok iyi yer var tabiki seçim senin ama internet bence bulunmaz bir nimet bu saç ekimi olayı için... iyice araştır kararını öyle ver derim ben... yaptırayım gitsin işte hepsi aynı değilmi deyilip yaptırılacak bir işlem değil gerçekten... senin mevcut saçların var ama saçlar 1 numaraya vurulduğunda kazın ayağı öyle olmuyor bakıyorsunki baya bi açılmış her taraf... seçtiğin doktorunla görüştüğünde sana gerekli greft sayısını verecektir... tabi donör alanın siyah kalın ve kuvvetli saçlar olmasıda önemliymiş onuda belirteyim... umut tacirlerine dikkat et bol saçlı günler...

omerbas

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2015, 09:04:45 »
yaşım 24 proscar kullanmadım ahmet67.teşekkür ederim maranel verdiğin bilgiler için teşekkür ederim söylediğin doktorları araştıracam

Facebook Twitter Instagram