Gönderen Konu: Finasterid yaslandırıyor mu  (Okunma sayısı 255 defa)

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid yaslandırıyor mu
« : 02 Mart 2024, 14:30:00 »
Arkadaşlar böyle bir sey var mi mesele sadece libido düşüklüğü değil hormon baskinlandikca vucudun işleyişi de etkileniyor erken yaşlandırma gibi etkisi olduğu söyleniyor saçım fırça gibi ama yüzüm yaslanırsa ben ne anladım bu işten. Doğal yaşlanmayı kast etmiyorum bu arada

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid yaslandırıyor mu
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2024, 17:30:45 »
Vücuttaki androjen miktarını azaltmak yaşlandırmaz tam tersi gençleştirir ve ömrü uzatır. Kadınların ve kısırların erkeklerden daha uzun yaşaması + aynı yaştaki erkeğe göre ciltlerinin daha yumuşak ve genç gözükmesi bu yüzden. Hatta bu yüzden bazı twinkler HRT kullanıyor sırf daha genç gözükmek için.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2024, 17:34:40 »
Vücuttaki androjen miktarını azaltmak yaşlandırmaz tam tersi gençleştirir ve ömrü uzatır. Kadınların ve kısırların erkeklerden daha uzun yaşaması + aynı yaştaki erkeğe göre ciltlerinin daha yumuşak ve genç gözükmesi bu yüzden. Hatta bu yüzden bazı twinkler HRT kullanıyor sırf daha genç gözükmek için.

Propecia aldım kullanıyım mi
  • Yaşınız 36

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2024, 17:37:12 »
50 yaşından sonra zaten BPH için kullanman gerekecek o yüzden kullanmak mantıklı olur yan etkilerden korkmuyorsan

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2024, 17:52:42 »
50 yaşından sonra zaten BPH için kullanman gerekecek o yüzden kullanmak mantıklı olur yan etkilerden korkmuyorsan

36 yaşındayım yan etkilerini biliyorum biraz şans işi aslinda kiminde yan etki oluyor kiminde olmuyor umarım olmaz olursa da cok az hasarla atlatırım
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram